Διαβάστε τους ορισμούς για τις αναμετρήσεις της Κυριακής (20/10) στους 8 ομίλους, * Στην 6η «στροφή» ο 2ος
Έτσι την Τετάρτη (16/10) η ΚΕΔ/ΕΠΟ ανακοίνωσε τους ορισμούς στα παιχνίδια για τους οκτώ ομίλους, στην οποία υπάρχουν και αρκετές αλλαγές είτε στη μέρα είτε στην ώρα.
Πιο συγκεκριμένα δύο παιχνίδια θα διεξαχθούν Σάββατο (19/10) στις 16:00, το Ορφέας Ξάνθης – Κιλκισιακός για τον 1ο όμιλο και το Ηρακλής Λάρισας – Αταλάντη για τον 3ο.
Από εκεί και πέρα Κυριακή (20/10), αλλά σε άλλη ώρα θα διεξαχθούν δύο αναμετρήσεις του 4ου ομίλου, Αστέρας Ιτέας – Θιναλιακός στις 13:00 και Μεσολόγγι – Λευκίμμη στις 14:00, όπως και δύο ματς του 5ου ομίλου. Πρόκειται για το Πανθηραϊκός – Φωστήρας που θα κάνει σέντρα στις 12:00 και το Καλλιθέα – Άνω Μερά που θα ξεκινήσει στις 12:30.
Αναλυτικά οι ορισμοί:
1ος όμιλος
Αετός Ορφανού – Δόξα Κάτω Καμήλας: Παπουτζής, Σαββόγλου, Γκοντολιάς (Ξάνθης)
Δόξα Θεολόγου – Κεραυνός Πέρνης: Στόλης, Κρυώνας (Σερρών), Ραβικάλης (Δράμας)
Νέστος Χρυσούπολης – Ένωση Αλεξανδρούπολης: Γκαϊτατζής, Τσακίρης, Παστιάδης (Δράμας)
Ορφέας Ξάνθης – Κιλκισιακός: Σιμίδης, Τερζόπουλος (Έβρου), Κυριαζής (Θεσσαλίας)
Πανδραμαϊκός – Ηρακλής Ζυγού: Τσιλίκας, Καρασαββαΐδης, Γεωργαντέλης (Καβάλας)
Πανσερραϊκός – Άρης Αβάτου: Κακουλίδης, Γκιόση, Καραγιάννης (Θράκης)
2ος όμιλος
Αλμωπός Αριδαίας – Εδεσσαϊκός: Βουρνέλης, Κουφός, Τσεχελίδης (Μακεδονίας)
Αναγέννηση Γιαννιτσών – Θύελλα Σαρακηνών: Φουστανάς, Ανδρέου, Κουρμαδάς (Μακεδονίας)
Θερμαϊκός Θέρμης – Σειρήνα: Ασβεστόπουλος (Κιλκίς), Σαλτσίδης (Πιερίας), Ιωαννίδης (Κιλκίς)
Μακεδονικός – Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων: Τακίδης, Κωτούλας, Χαραλαμπόπουλος (Κιλκίς)
Νίκη Αγκαθιάς – Αστραπή Μεσοποταμίας: Αργυρός, Δεμερτζής, Αρέστης (Πέλλας)
Ποσειδώνας Μηχανιώνας – Αγροτικός Αστέρας: Αναστασόπουλος, Γούτας, Κώστογλου (Χαλκιδικής)
3ος όμιλος
Αλμυρός – Ποταμιά: Μαργιόλας, Τίκας, Καλογριανίτης (Καρδίτσας)
ΑΟ Σελλάνων – Δίας Δίου: Κουκούλης, Νίκζας, Μάνος (Λάρισας)
Ηρακλής Λάρισας – Αταλάντη: Ασλανίδης, Βρούζος, Καλορογιάννης (Πιερίας)
Θησέας Αγριάς – Διγενής Νεοχωρίου: Ντελέζος, Δεδικούσης, Μπουρονίκος (Λάρισας)
Μετέωρα – Ατρόμητος Παλαμά: Μπούμπας, Μάντζιος, Πάνος (Ηπείρου)
Οικονόμος Τσαριτσάνης – ΑΕ Καρίτσας: Τσιμεντερίδης, Μπαλιάκας (Κοζάνης), Μανάσης (Τρικάλων)
Πιερικός – Διαγόρας Στεφανοβικείου: Μπούτσικος (Μακεδονίας), Κορώνας (Πειραιά), Μποζατζίδης (Μακεδονίας)
4ος όμιλος
Αναγέννηση Άρτας – Απόλλων Ευπαλίου: Πολυχρονίου (Καστοριάς), Θανασιάς, Σπυρογιώτης (Ηπείρου)
Αστέρας Ιτέας – Θιναλιακός: Καζανάς, Τσιλίκας, Καλυβόπουλος (Αιτωλοακαρνανίας)
Μεσολόγγι – Λευκίμμη: Φωκάς (Αχαΐας), Τσιπούρας, Πλέσσας (Φωκίδας)
Ναυπακτιακός – Ανατολή: Κουρλός, Κατσαρός, Μπύρος (Αιτωλοακαρνανίας)
Πρέβεζα – Πόντιοι Καραγιαννίων: Σιντόρης, Λιαμίρας, Ράπτης (Θεσπρωτίας)
Σούλι Παραμυθιάς – Μακεδονικός Φούφα: Νικόπουλος, Σκορδίλης, Σατκλίφ (Κέρκυρας)
Τηλυκράτης – Αχέροντας Καναλακίου: Τζιόβας, Λιόντος, Παπαδημητρίου (Ηπείρου)
5ος όμιλος
Άγιοι Ανάργυροι – Ακράτητος: Χατζηγιάννης, Κοτζαμανίδης, Καρακελές (Πειραιά)
Άγιος Ιερόθεος – Θύελλα Καμαρίου: Ρούτσης, Σπηλιώτης, Θεοδωρόπουλος (Κορινθίας)
Ερμής Κορυδαλλού – Κηφισιά: Κωνσταντινίδης, Μανούρας, Παύλος (Δυτικής Αττικής)
Ηλυσιακός – Μοσχάτο: Πόγκας (Εύβοιας), Παγουράς (Βοιωτίας), Πριονάς (Εύβοιας)
Καλλιθέα – Άνω Μερά: Ατσικνούδας (Δωδεκανήσου), Χρηστάκος, Ζερβάκης (Πειραιά)
Κερατσίνι – Εθνικός: Στάμος (Αθηνών), Καλλής (Ανατολικής Αττικής), Αραβίδης (Αθηνών)
Πανθηραϊκός – Φωστήρας: Βεργέτης Χ., Βεργέτης Δ., Κύριος (Αρκαδίας)
6ος όμιλος
ΑΕΚ Τρίπολης – Ρόδος: Λιάρος, Σόβολος, Ισακοβίδης (Λακωνίας)
Αήττητος Σπάτων – Παναρκαδικός: Φίτσας (Δυτικής Αττικής), Μητροφάνης (Αθηνών), Λύρης (Λέσβου)
ΑΟ Υπάτου – Κόρινθος 2006: Μπερέτας, Κυριακόπουλος, Σοφίας (Ανατολικής Αττικής)
Αχαρναϊκός – Νέα Αρτάκη: Καλογερόπουλος, Δόσης, Ισσά (Αθηνών)
Μαρκό – Αιολικός: Αλαμπέης, Καφρίτσας (Αθηνών), Καλλινιώτης (Σάμου)
Παλληνιακός – Κιθαίρωνας Καπαρελίου: Ανδρικόπουλος, Μουτάφης (Κυκλάδων), Τσολακίδης (Αθηνών)
7ος όμιλος
Ένωση Ερμιονίδας – Ολυμπιακός Ζαχάρως: Γκάμαρης (Αθηνών), Καραθανάσης (Ανατολικής Αττικής), Μαραθωνίτης (Αθηνών)
Ζάκυνθος – Αστέρας Βλαχιώτη: Τσοπλάκος, Τάκος, Μπάκας (Αιτωλοακαρνανίας)
Θύελλα Πατρών – Τσιλιβή: Μαρκαντωνάτος, Λιάπης, Καλαμάρας (Ηλείας)
Παναργειακός – ΑΟ Διαβολιτσίου: Ζαχαρόπουλος, Γκουβάς (Ανατολικής Αττικής), Όντος (Αθηνών0
Πανγυθεατικός – ΠΑΟ Βάρδας: Παπαγεωργόπουλος, Γκουριώτης, Μαυροκορδόπουλος (Αργολίδας)
Πανηλειακός – Διαγόρας Βραχνεΐκων: Ρέκκας, Αθανασοπούλου, Μπουρίκας (Μεσσηνίας)
Σπάρτη – Ναύπλιο: Σαφαρίκας, Κακαφώνης, Οικονόμου (Αχαΐας)
8ος όμιλος
Άγιος Νικόλαος – Πανακρωτηριακός: Μανδαλενάκης, Σφακιανάκης, Καούρας (Ηρακλείου)
ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ – Γιούχτας: Σταυρουλάκης, Δασκαλομαρκάκης, Λιοδάκης (Ρεθύμνου)
Ατσαλένιος – Ρεθυμνιακός: Ταμπουρατζής (Λασιθίου), Σκούτας (Χαλκιδικής), Καφεσάκης (Λασιθίου)
Ηρόδοτος – Πόρος: Γεωργόπουλος, Αναστασάκης, Μαρκετάκης (Χανίων)