21/10/2019
Διαιτησία | Τετάρτη 9 Οκτωβρίου 2019 - 20:13

Οι διαιτητές της 4ης αγωνιστικής στη Γ' Εθνική

Διαβάστε τους ορισμούς για τις αναμετρήσεις της Κυριακής (13/10) στους 8 ομίλους

Για την 4η αγωνιστική προετοιμάζονται αισίως οι ομάδες της Γ’ Εθνικής, και για την 5η αυτές του 2ου ομίλου, μία αγωνιστική που θα λάβει χώρα την Κυριακή (13/10).

Έτσι την Τετάρτη (9/10) η ΚΕΔ/ΕΠΟ ανακοίνωσε τους ορισμούς στα παιχνίδια για τους οκτώ ομίλους, στην οποία υπάρχουν και τέσσερις αλλαγές είτε στην ώρα είτε στην μέρα τέλεσης των αγώνων.

Πιο συγκεκριμένα στον 5ο όμιλο η Άνω Μερά θα υποδεχτεί το Κερατσίνι στις 11:00, ενώ την ίδια ώρα θα γίνει η σέντρα και στο Πανθηραϊκός – Ερμής Κορυδαλλού. Στον 6ο όμιλο θα παίξουν στις 16:00 το Σάββατο (12/10) η Ρόδος με τον Αήττητο Σπάτων, ενώ την Κυριακή στις 15:30 το παιχνίδι του Αιολικού με τον Αχαρναϊκό.

Αναλυτικά οι ορισμοί:

1ος όμιλος

4η αγωνιστική

Άρης Αβάτου – Νέστος Χρυσούπολης: Κεφίλης, Τερζόπουλος (Έβρου), Κυριαζής (Θεσσαλίας)

Ένωση Αλεξανδρούπολης – Δόξα Θεολόγου: Λαπάτας, Γκιόση, Καρακασίδης (Θράκης)

Ηρακλής Ζυγού – Αετός Ορφανού: Στρατούδης (Έβρου), Καραγιάννης, Δημητριάδης (Θράκης)

Κεραυνός Πέρνης – Δόξα Κάτω Καμήλας: Σιαμάνης, Τσακίρης, Οικονομίδης (Δράμας)

Κιλκισιακός – Πανδραμαϊκός: Τσιάρας, Καμπερίδης, Ζαχαριάς (Καβάλας)

Πανσερραϊκός – Απόλλων Παραλιμνίου: Αγγελάκης, Νταβέλας, Φραγιός (Μακεδονίας)

Ρεπό: Ορφέας Ξάνθης

2ος όμιλος

5η αγωνιστική

ΑΟ Σειρήνα – Νίκη Αγκαθιάς: Τζάμος, Σιδερίδης, Τριανταφυλλίδης (Καστοριάς)

Θερμαϊκός Θέρμης – Φλώρινα: Παραδεισόπουλος, Μηνούδης, Κουτσικανίδης (Πιερίας)

Αστραπή Μεσοποταμίας – Γιαννιτσά: Σουλίδης (Κοζάνης), Νησελίτης, Μπογιατζόγλου (Ημαθίας)

Θύελλα Σαρακηνών – Αλμωπός Αριδαίας: Σιδηρόπουλος (Έβρου), Μποζαντζίδης, Μαδίτσης (Μακεδονίας)

Εδεσσαϊκός – Μακεδονικός: Τσακαλίδης, Μαλανδρής, Χρυσαΐδης (Χαλκιδικής)

Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας – Νέα Καλλικράτεια: Μαρόπουλος, Χατζηβασιλείου, Παπαδοπούλου (Μακεδονίας)

3ος όμιλος

4η αγωνιστική

ΑΕ Καρίτσας – Ατρόμητος Παλαμά: Σαφούρης, Αναστασιάδης, Βακουφτσής (Σερρών)

ΑΟ Σελλάνων – Αλμυρός: Λεωνίδας, Μανάσης, Σταφυλάς (Τρικάλων)

Αταλάντη – Θησέας Αγριάς: Μπαλαχούτης, Γαρούφος (Πειραιά), Λιαμίρας (Θεσπρωτίας)

Διαγόρας Στεφανοβικείου – Οικονόμος Τσαριτσάνης: Μπεκιάρης, Παπαλίτσας, Κανιούρας (Καρδίτσας)

Δίας Δίου – Πιερικός: Μαυρίδης, Δέλλιος, Ταγκαλίδης (Πέλλας)

Διγενής Νεοχωρίου – Μετέωρα: Τασιόπουλος Γ., Αναστασίου, Τασιόπουλος Κ. (Θεσσαλίας)

Ποταμιά – Ηρακλής Λάρισας: Ξηρογιάννης, Τσώνης (Βοιωτίας), Ζάνιας (Φωκίδας)

4ος όμιλος

4η αγωνιστική

Ανατολή Ιωαννίνων – Αναγέννηση Άρτας: Κεχαγιάς, Μπαλάκας, Παπαδόπουλος (Κοζάνης)

Απόλλων Ευπαλίου – Αχέροντας Καναλακίου: Λαθύρης, Δόσκορης, Λιτοσελίτης (Φθιώτιδας)

Θιναλιακός – Πρέβεζα: Στεφάνου, Παπαλαζάρου, Στόλη (Θεσπρωτίας)

Λευκίμμη – Ναυπακτιακός: Νέος, Τσάντας, Μπόσιας (Ηπείρου)

Μακδονικός Φούφα – Αστέρας Ιτέας: Κωστούλας, Νούσιας, Διονύσης (Άρτας)

Μεσολόγγι – Σούλι Παραμυθιάς: Φίτσας, Ντόμαρης (Πρέβεζας), Τσέτσος (Δωδεκανήσου)

Πόντιοι Καραγιαννίων – Τηλυκράτης: Ντελέζος, Δεδικούσης, Παραφέστας (Λάρισας)

5ος όμιλος

4η αγωνιστική

Ακράτητος – Ηλυσιακός: Πουλόπουλος (Πειραιά), Παπαδόπουλος (Κιλκίς), Θεοδοσάκης (Λασιθίου)

Άνω Μερά – Κερατσίνι: Περράκης (Αθηνών), Πασπάτης (Σάμου), Χλεμπογιάννης (Φωκίδας)

Εθνικός – Θύελλα Καμαρίου: Ζέστας (Λέσβου), Καραγιαννίδης, Τζίκας (Αθηνών)

Κηφισιά – Άγιοι Ανάργυροι: Φωστέρης, Κουλοχέρης, Γκουβάς (Ανατολικής Αττικής)

Μοσχάτο – Άγιος Ιερόθεος: Δραγάτης, Γουρνιάς (Ανατολικής Αττικής), Αρμακόλας (Κυκλάδων)

Πανθηραϊκός – Ερμής Κορυδαλλού: Αλαμπέης, Ανδρέου, Καλοπίσης (Αθηνών)

Φωστήρας – Καλλιθέα: Ζαμπαλάς (Ηπείρου), Κολιάκος, Νικολάου (Αθηνών)

6ος όμιλος

4η αγωνιστική

Αιολικός – Αχαρναϊκός: Αλατσάκης (Πειραιά), Σούζας (Αιτωλοακαρνανίας), Λαμπροπούλου (Βοιωτίας)

ΑΟ Υπάτου – Θύελλα Ραφήνας: Νικολάου, Καραγιώργος, Γενναίος (Αθηνών)

Κόρινθος 2006 – ΑΕΚ Τρίπολης: Παναγάκος, Σόβολος, Μπεκιάρης (Λακωνίας)

Νέα Αρτάκη – Παλληνιακός: Μπακογιάννης (Αθηνών), Κουρέντας, Μανούρας (Τρικάλων)

Παναρκαδικός – Κιθαίρωνας Καπαρελίου: Βλάχος (Ανατολικής Αττικής), Νιδριώτης, Σταυρόγλου (Αθηνών)

Ρόδος – Αήττητος Σπάτων: Κακουλίδης (Θράκης), Λιαμπότης (Αθηνών), Ναζιρόπουλος (Έβρου)

Ρεπό: Μαρκό

7ος όμιλος

4η αγωνιστική

ΑΟ Διαβολιτσίου – Πανγυθεατικός: Μαρκαντωνάτος, Ασημακόπουλος, Καραμέρος (Ηλείας)

Αστέρας Βλαχιώτη – Ναύπλιο: Αυγερινός, Παπαγεωργίου, Λουκάς (Αρκαδίας)

Διαγόρας Βραχνέϊκων – Ένωση Ερμιονίδας: Ματσούκας, Βασιλόπουλος, Γαλανόπουλος (Αιτωλοακαρνανίας)

Ολυμπιακός Ζαχάρως – Σπάρτη: Ρέκκας, Καρβούνης, Μπούρκας (Μεσσηνίας)

Παναργειακός – Θύελλα Πατρών: Ρούσσος, Σάνος, Κλεπετσάνης (Κορινθίας)

ΠΑΟ Βάρδας – Ζάκυνθος: Φωκάς, Σωτηρόπουλος, Παπαδιονυσίου (Αχαΐας)

Τσιλιβή – Πανηλειακός: Χρονάς, Ζούλης, Ανδριανός (Αχαΐας)

8ος όμιλος

4η αγωνιστική

Γιούχτας – Ατσαλένιος: Κουκουράκης, Αναστασάκης, Μαυρεδάκης (Χανίων)

Επισκοπή – Άγιος Νικόλαος: Βισκαδούρος, Γαρεφαλάκης, Μαυραντωνάκης (Ηρακλείου)

Πανακρωτηριακός – Ρεθυμνιακός: Πατεμτζής, Ελευθεράκης, Τσαμπουράκης (Ηρακλείου)

Πόρος – ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ: Μόσχου, Καφεσάκης, Φραγκιαδάκης (Λασιθίου)

Ρεπό: Ηρόδοτος

Μοιραστείτε το: