19/10/2019
Πρωτάθλημα | Κυριακή 6 Οκτωβρίου 2019 - 18:26

Το πανόραμα των αποτελεσμάτων της Γ' Εθνικής

Τι έγινε στις κυριακάτικες (6/10) αναμετρήσεις για την 3η αγωνιστική των 8 ομίλων

1ος όμιλος

Αετός Ορφανού – Κεραυνός Πέρνης 1-1

Δόξα Θεολόγου – Άρης Αβάτου 0-0

Δόξα Κάτω Καμήλας – Ένωση Αλεξανδρούπολης 4-2

Ηρακλής Ζυγού – Κιλκισιακός 2-0

Νέστος Χρυσούπολης – Απόλλων Παραλιμνίου 2-0

Ορφέας Ξάνθης – Πανσερραϊκός 0-1

Ρεπό: Πανδραμαϊκός

2ος όμιλος

Άρης Παλαιοχωρίου – Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων 0-3 α.α.

Αστραπή Μεσοποταμίας – Μακεδονικός 0-1

Εδεσσαϊκός – Αγροτικός Αστέρας 1-1

Θύελλα Σαρακηνών – Καλλικράτεια 3-3

Νίκη Αγκαθιάς – Αλμωπός Αριδαίας 0-1

Σειρήνα – Αναγέννηση Γιαννιτσών 0-3

Φλώρινα – Ποσειδώνας Μηχανιώνας 0-0

Ρεπό: Θερμαϊκός Θέρμης

3ος όμιλος

Ατρόμητος Παλαμά – Διαγόρας Στεφανοβικείου 2-0

Διγενής Νεοχωρίου – Αταλάντη 2-2

Θησέας Αγριάς – Ποταμιά 3-0

Μετέωρα Καλαμπάκας – ΑΕ Καρίτσας 1-0

Οικονόμος Τσαριτσάνης – Δίας Δίου 5-1 

Πιερικός - Αλμυρός 0-0

Ηρακλής Λάρισας - Α.Ο. Σελλάνων 0-2

4ος όμιλος

Αναγέννηση Άρτας – Λευκίμμη 3-0

Αστέρας Ιτέας – Μεσολόγγι 1-0

Αχέροντας Καναλακίου -Ανατολή Ιωαννίνων 3-0

Ναυπακτιακός – Σούλι Παραμυθιάς 1-0

Πόντιοι Καραγιαννίων – Θιναλιακός 2-0

Πρέβεζα – Μακεδονικός Φούφα 0-1

Τηλυκράτης – Απόλλων Ευπαλίου 0-0

5ος όμιλος

Άγιοι Ανάργυροι – Πανθηραϊκός 1-1

Άγιος Ιερόθεος – Εθνικός 2-0

Ηλυσιακός – Κηφισιά 0-3

Θύελλα Καμαρίου – Άνω Μερά 2-1

Καλλιθέα – Ερμής Κορυδαλλού 4-0 (ΦΩΤΟ)

Κερατσίνι – Φωστήρας 0-1

Μοσχάτο – Ακράτητος 1-1

6ος όμιλος

ΑΕΚ Τρίπολης – Θύελλα Ραφήνας 0-2

Αήττητος Σπάτων – Κόρινθος 2006 1-1

Κιθαιρώνας Καπαρελίου – Ρόδος 0-2

Μαρκό – ΑΟ Υπάτου 0-0

Νέα Αρτάκη – Αιολικός 0-0

Παλληνιακός – Παναρκαδικός 1-1

Ρεπό:Αχαρναϊκός

7ος όμιλος

Ένωση Ερμιονίδας – Τσιλιβή 3-2

Ζάκυνθος – ΑΟ Διαβολιτσίου 2-1

Ναύπλιο – ΠΑΟ Βάρδας 1-0

Ολυμπιακός Ζαχάρως – Διαγόρας Βραχνέϊκων 2-0

Πανγυθεατικός – Θύελλα Πατρών 1-0

Πανηλειακός – Παναργειακός 0-0

Σπάρτη – Αστέρας Βλαχιώτη 2-0

8ος όμιλος

Άγιος Νικόλαος – Ηρόδοτος 0-2

Ατσαλένιος – Πανακρωτηριακός 1-0

Γιούχτας – Πόρος 1-1

Ρεθυμνιακός – Επισκοπή 0-2

Ρεπό: ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ

Μοιραστείτε το: