19/10/2019
Διαιτησία | Πέμπτη 3 Οκτωβρίου 2019 - 21:38

Οι διαιτητές της 3ης αγωνιστικής στη Γ' Εθνική

Διαβάστε τους ορισμούς για τις αναμετρήσεις της Κυριακής (6/10) στους 8 ομίλους

Για την 3η αγωνιστική προετοιμάζονται αισίως οι ομάδες της Γ’ Εθνικής, μία αγωνιστική που θα λάβει χώρα την Κυριακή (6/10).

Έτσι την Πέμπτη (3/10) η ΚΕΔ/ΕΠΟ ανακοίνωσε τους ορισμούς στα παιχνίδια της της 3ης αγωνιστικής των 8 ομίλων της κατηγορίας.

Βέβαια και σε αυτή την αγωνιστική προέκυψαν αλλαγές καθώς ένα ματς θα διεξαχθεί Σάββατο (3/10), ενώ κάποια παιχνίδια θα γίνουν μεν Κυριακή αλλά σε διαφορετικές ώρες.

Πιο συγκεκριμένα στον 3ο όμιλο ο Ηρακλής Λάρισας με τον Α.Ο. Σελλάνων θα αγωνιστούν το Σάββατο στις 16:00, στο γήπεδο της Φιλιππούπολης μιας και η έδρα του Ηρακλή δεν έχει πάρει άδεια για τους αγώνες.

Την Κυριακή για τον 4ο όμιλο θα παίξουν στις 15:00 η Αναγέννηση Άρτας με την Α.Ε. Λευκίμμης, στον 5ο θα αγωνιστούν στις 13:30 Άγιοι Ανάργυροι – Πανθηραϊκός και στις 18:00 Θύελλα Καμαρίου - Άνω Μερά Μυκόνου.

Άλλες δύο αλλαγές, μία στον 6ο όμιλο με τη σέντρα στο Νέα Αρτάκη - Αιολικός να γίνεται στις 14:00 και στον 7ο όμιλο στις 13:00 θα ξεκινήσει η αναμέτρηση Α.Ε. Ερμιονίδας - Α.Ο. Τσιλιβή

Αναλυτικά οι ορισμοί:

1ος όμιλος

Αετός Ορφανού – Κεραυνός Πέρνης: Κεφαλάς, Χολάνης, Βακουφτσής (Σερρών)

Δόξα Θεολόγου – Άρης Αβάτου: Χορόζογλου, Χασιώτης, Παστιάδης (Δράμας)

Δόξα Κάτω Καμήλας – Ένωση Αλεξανδρούπολης: Τσιλίκας, Καρασαββαϊδης, Δεδονάκης (Καβάλας)

Ηρακλής Ζυγού – Κιλκισιακός: Κεφίλης (Έβρου), Δανδανίδης, Γαρδικιώτης (Θράκης)

Νέστος Χρυσούπολης – Απόλλων Παραλιμνίου: Τακίδης, Κωτούλας, Παπαδόπουλος (Κιλκίς)

Ορφέας Ξάνθης – Πανσερραϊκός: Πουλικίδης, Κουβαλάκης, Ραβίκαλης (Δράμας)

Ρεπό: Πανδραμαϊκός

2ος όμιλος

Αστραπή Μεσοποταμίας – Μακεδονικός: Γιουματζίδης, Δέλλιος, Σηπάκης (Πέλλας)

Εδεσσαϊκός – Αγροτικός Αστέρας: Πολυχρόνης, Βρούζος, Κουτσικανίδης (Πιερίας)

Θύελλα Σαρακηνών – Καλλικράτεια: Μπουτσίκος, Μποζατζίδης, Ανδρέου (Μακεδονίας)

Νίκη Αγκαθιάς – Αλμωπός Αριδαίας: Αγγελάκης, Τοροσιάδης, Κουρμαδιάς (Μακεδονίας)

Σειρήνα – Αναγέννηση Γιαννιτσών: Κεχαγιάς, Πραχάλης, Παπαδόπουλος (Κοζάνης)

Φλώρινα – Ποσειδώνας Μηχανιώνας: Πολυχρονίου, Σιδερίδης, Τριανταφυλλίδης (Καστοριάς)

Ρεπό: Θερμαϊκός Θέρμης

3ος όμιλος

Ηρακλής Λάρισας – ΑΟ Σελλάνων: Μελτζανίδης, Παπαδάκης, Χριστοδούλου (Ημαθίας)

Ατρόμητος Παλαμά – Διαγόρας Στεφανοβικείου: Κουκούλης, Καραγιάννης, Μίχος (Λάρισας)

Διγενής Νεοχωρίου – Αταλάντη: Νικόπουλος, Σάκκας, Σαμαράς (Θεσσαλίας)

Θησέας Αγριάς – Ποταμιά: Νίτσας, Μάνος, Ντελέζος (Λάρισας)

Μετέωρα Καλαμπάκας – ΑΕ Καρίτσας: Παπακωνσταντίνου, Δόσκορης, Λιτοσελίτης (Φθιώτιδας)

Οικονόμος Τσαριτσάνης – Δίας Δίου: Γκουντέλας, Βογιατζής, Τίκας (Καρδίτσας)

4ος όμιλος

Αναγέννηση Άρτας – Λευκίμμη: Χουλιαράς, Ντομάρης, Νάστος (Πρέβεζας - Λευκάδας)

Αστέρας Ιτέας – Μεσολόγγι: Κουρλός, Μπύρος, Κατσαρός (Ευρυτανίας)

Αχέροντας Καναλακίου - Ανατολή Ιωαννίνων: Καλαμάρης, Μπάκας, Αλεξόπουλος (Αιτωλοακαρνανίας)

Ναυπακτιακός – Σούλι Παραμυθιάς: Σαφαρίκας, Παπαδιονυσίου, Τραγούλιας (Αχαΐας)

Πόντιοι Καραγιαννίων – Θιναλιακός: Μπαλάκας, Δούμτσης, Πάνου (Φλώρινας)

Τηλυκράτης – Απόλλων Ευπαλίου: Καββαδίας, Σερίφης, Σάτκλιφ (Κέρκυρας)

5ος όμιλος

Άγιοι Ανάργυροι – Πανθηραϊκός: Βλάχος, Καραθανάσης, Βιτσεντζάτος (Ανατολικής Αττικής)

Άγιος Ιερόθεος – Εθνικός: Λάμπρου (Εύβοιας), Παγούρας (Βοιωτίας), Πριόνας (Εύβοιας)

Ηλυσιακός – Κηφισιά: Ζαχαρόπουλος, Γουρνιάς, Κακάνης (Ανατολικής Αττικής)

Καλλιθέα – Ερμής Κορυδαλλού: Γιαννούκας (Δωδεκανήσου), Χαντζίκος, Παύλος (Δυτικής Αττικής)

Κερατσίνι – Φωστήρας: Αντωνίου, Καλλής (Ανατολικής Αττικής), Μέστρος (Λέσβου)

Μοσχάτο – Ακράτητος: Ανδρικόπουλος (Κυκλάδων), Κυριακόπουλος, Αλεξοπούλου (Ανατολικής Αττικής)

Θύελλα Καμαρίου – Άνω Μερά Μυκόνου: Χατζηγιάννης, Ζερβάκης, Σγουράκης (Πειραιά)

6ος όμιλος

Νέα Αρτάκη – Αιολικός: Φίτσας (Δυτικής Αττικής), Τσολακίδης, Καφρίτσας (Αθηνών)

ΑΕΚ Τρίπολης – Θύελλα Ραφήνας: Παπαγεωργόπουλος, Μαυροκορδόπουλος, Τούμπας (Αργολίδας)

Αήττητος Σπάτων – Κόρινθος 2006: Ξηρογιάννης, Σοφός, Καλαμπούκας (Βοιωτίας)

Κιθαίρωνας Καπαρελίου – Ρόδος: Τσατσούλης, Μητροφάνης, Οντός (Αθηνών)

Μαρκό – ΑΟ Υπάτου: Κατοίκος, Δέτσης, Νικολάου (Αθηνών)

Παλληνιακός – Παναρκαδικός: Καλογερόπουλος, Δόσης, Μιμίδης (Αθηνών)

Ρεπό:Αχαρναϊκός

7ος όμιλος

Ένωση Ερμιονίδας – Τσιλιβή: Λιάρος, Σοβόλος, Ισακοβίδης (Λακωνίας)

Ζάκυνθος – ΑΟ Διαβολιτσίου: Σταυρόπουλος, Καλαμαράς, Κορδάς (Ηλείας)

Ναύπλιο – ΠΑΟ Βάρδας: Κοκκόρης, Παπαγεωργίου, Πουτσελάς (Αρκαδίας)

Ολυμπιακός Ζαχάρως – Διαγόρας Βραχνέϊκων: Αδαμόπουλος, Μπάστας, Πλέσσας (Ζακύνθου)

Πανγυθεατικός – Θύελλα Πατρών: Κουτσαναστάσης, Γάκης, Μπουρίκας (Μεσσηνίας)

Πανηλειακός – Παναργειακός: Ρούτσης, Σπηλιώτης, Θεοδωρόπουλος (Κορινθίας)

Σπάρτη – Αστέρας Βλαχιώτη: Βεργέτης, Κύριος, Σταματόπουλος (Αρκαδίας)

8ος όμιλος

Άγιος Νικόλαος – Ηρόδοτος: Κουκουράκης, Τσιλίκας, Κολοκοτρώνης (Χανίων)

Ατσαλένιος – Πανακρωτηριακός: Σταυρουλάκης, Δασκαλομαρκάκης, Καλυβιανάκης (Ρεθύμνου)

Γιούχτας – Πόρος: Κρασαγάκης, Δασκαλάκης Α., Δασκαλάκης Γ. (Ηρακλείου)

Ρεθυμνιακός – Επισκοπή: Βισκαδούρος, Καούρας, Μάτσας (Ηρακλείου)

Ρεπό: ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ

Μοιραστείτε το: