19/10/2019
Γυναικείο ποδόσφαιρο | Πέμπτη 19 Σεπτεμβρίου 2019 - 16:08

Το πρόγραμμα της Α' Εθνικής γυναικών ποδοσφαίρου

Kόντρα στη Γλυφάδα δοκιμάζεται ο πρωταθλητής ΠΑΟΚ στην πρεμιέρα, με Αγροτικό Αστέρα ο Άρης

Μετράμε πλέον αντίστροφα... Την Πέμπτη (19/9) πραγματοποιήθηκε η κλήρωση του πρωταθλήματος της Α' Εθνικής γυναικών ποδοσφαίρου, το οποίο ξεκινά στις 13 Οκτωβρίου.

Στο πλαίσιο της πρώτης αγωνιστικής, ο ΠΑΟΚ ξεκινά τις υποχρεώσεις του για να υπερασπιστεί τον τίτλο του εκτός έδρας κόντρα στη Γλυφάδα, ενώ ο Άρης υποδέχεται τον Αγροτικό Αστέρα.

Η... ευχάριστη έκπληξη της περσινής σεζόν, τα Τρίκαλα, δοκιμάζονται στην έδρα του Ατρομήτου.

Όσον αφορά το ντέρμπι της Θεσσαλονίκης, θα διεξαχθεί την 5η αγωνιστική.

Αναλυτικά το πλήρες πρόγραμμα:

1η αγωνιστική (13/10/19)

Ατρόμητος Αθηνών-Τρίκαλα

Άρης-Αγροτικός Αστέρας

Μεσολόγγι-Αβαντίδες

ΟΦΗ-Λάρισα

Γλυφάδα-ΠΑΟΚ

Ελπίδες Καρδίτσας-Γιάννενα

2η αγωνιστική (20/10/19)

Άρης-Ατρόμητος Αθηνών

Τρίκαλα-Μεσολόγγι

Αγροτικός Αστέρας-ΟΦΗ

Αβαντίδες-Γλυφάδα

Λάρισα-Ελπίδες Καρδίτσας

Γιάννενα-ΠΑΟΚ

3η αγωνιστική (3/11/19)

Ατρόμητος Αθηνών-Μεσολόγγι

ΟΦΗ-Άρης

Γλυφάδα-Τρίκαλα

Ελπίδες Καρδίτσας-Αγροτικός Αστέρας

Γιάννενα-Αβαντίδες

ΠΑΟΚ-Λάρισα

4η αγωνιστική (17/11/19)

ΟΦΗ-Ατρόμητος Αθηνών

Μεσολόγγι-Γλυφάδα

Άρης-Ελπίδες Καρδίτσας

Τρίκαλα-Γιάννενα

Αγροτικός Αστέρας-ΠΑΟΚ

Λάρισα-Αβαντίδες

5η αγωνιστική (24/11/19)

Ατρόμητος Αθηνών-Γλυφάδα

Ελπίδες Καρδίτσας-ΟΦΗ

Γιάννενα-Μεσολόγγι

ΠΑΟΚ-Άρης

Λάρισα-Τρίκαλα

Αβαντίδες-Αγροτικός Αστέρας

6η αγωνιστική (1/12/19)

Ελπίδες Καρδίτσας-Ατρόμητος Αθηνών

Γλυφάδα-Γιάννενα

ΟΦΗ-ΠΑΟΚ

Μεσολόγγι-Λάρισα

Άρης-Αβαντίδες

Τρίκαλα-Αγροτικός Αστέρας

7η αγωνιστική (8/12/19)

Ατρόμητος Αθηνών-Γιάννενα

ΠΑΟΚ-Ελπίδες Καρδίτσας

Λάρισα-Γλυφάδα

Αβαντίδες-ΟΦΗ

Αγροτικός Αστέρας-Μεσολόγγι

Τρίκαλα-Άρης

8η αγωνιστική (15/12/19)

ΠΑΟΚ-Ατρόμητος Αθηνών

Γιάννενα-Λάρισα

Ελπίδες Καρδίτσας-Αβαντίδες

Γλυφάδα-Αγροτικός Αστέρας

ΟΦΗ-Τρίκαλα

Μεσολόγγι-Άρης

9η αγωνιστική (22/12/19)

Ατρόμητος Αθηνών-Λάρισα

Αβαντίδες-ΠΑΟΚ

Αγροτικός Αστέρας-Γιάννενα

Τρίκαλα-Ελπίδες Καρδίτσας

Άρης-Γλυφάδα

Μεσολόγγι-ΟΦΗ

10η αγωνιστική (12/1/19)

Αβαντίδες-Ατρόμητος Αθηνών

Λάρισα-Αγροτικός Αστέρας

ΠΑΟΚ-Τρίκαλα

Γιάννενα-Άρης

Ελπίδες Καρδίτσας-Μεσολόγγι

Γλυφάδα-ΟΦΗ

11η αγωνιστική (26/1/20)

Αγροτικός Αστέρας-Ατρόμητος Αθηνών

Τρίκαλα-Αβαντίδες

Άρης-Λάρισα

Μεσολόγγι-ΠΑΟΚ

ΟΦΗ-Γιάννενα

Γλυφάδα-Ελπίδες Καρδίτσας

12η αγωνιστική (2/2/20)

Τρίκαλα-Ατρόμητος Αθηνών

Αγροτικός Αστέρας-Άρης

Αβαντίδες-Μεσολόγγι

Λάρισα-ΟΦΗ

ΠΑΟΚ-Γλυφάδα

Γιάννενα-Ελπίδες Καρδίτσα

13η αγωνιστική (9/2/20)

Ατρόμητος Αθηνών-Άρης

Μεσολόγγι-Τρίκαλα

ΟΦΗ-Αγροτικός Αστέρας

Γλυφάδα-Αβαντίδες

Ελπίδες Καρδίτσας-Λάρισα

ΠΑΟΚ-Γιάννενα

14η αγωνιστική (23/2/20)

Μεσολόγγι-Ατρόμητος Αθηνών

Άρης-ΟΦΗ

Τρίκαλα-Γλυφάδα

Αγροτικός Αστέρας-Ελπίδες Καρδίτσας

Αβαντίδες-Γιάννενα

Λάρισα-ΠΑΟΚ

15η αγωνιστική (15/3/20)

Ατρόμητος Αθηνών-ΟΦΗ

Γλυφάδα-Μεσολόγγι

Ελπίδες Καρδίτσας-Μεσολόγγι

Γιάννενα-Τρίκαλα

ΠΑΟΚ-Αγροτικός Αστέρας

Αβαντίδες-Λάρισα

16η αγωνιστική (22/3/20)

Γλυφάδα-Ατρόμητος Αθηνών

ΟΦΗ-Ελπίδες Καρδίτσας

Μεσολόγγι-Γιάννενα

Άρης-ΠΑΟΚ

Τρίκαλα-Λάρισα

Αγροτικός Αστέρας-Αβαντίδες

17η αγωνιστική (29/3/20)

Ατρόμητος Αθηνών-Ελπίδες Καρδίτσας

Γιάννενα-Γλυφάδα

ΠΑΟΚ-ΟΦΗ

Λάρισα-Άρης

Αβαντίδες-Τρίκαλα

Αγροτικός Αστέρας-Τρίκαλα

18η αγωνιστική (5/4/20)

Γιάννενα-Ατρόμητος Αθηνών

Ελπίδες Καρδίτσας-ΠΑΟΚ

Γλυφάδα-Λάρισα

ΟΦΗ-Αβαντίδες

Μεσολόγγι-Αγροτικός Αστέρας

Άρης-Τρίκαλα

19η αγωνιστική (26/4/20)

Ατρόμητος Αθηνών-ΠΑΟΚ

Λάρισα-Γιάννενα

Αβαντίδες-Ελπίδες Καρδίτσας

Αγροτικός Αστέρας-Γλυφάδα

Τρίκαλα-ΟΦΗ

Άρης-Μεσολόγγι

20η αγωνιστική (3/5/20)

Λάρισα-Ατρόμητος Αθηνών

ΠΑΟΚ-Αβαντίδες

Γιάννενα-Αγροτικός Αστέρας

Ελπίδες Καρδίτσας-Τρίκαλα

Γλυφάδα-Άρης

ΟΦΗ-Μεσολόγγι

21η αγωνιστική (17/5/20)

Ατρόμητος Αθηνών-Αβαντίδες

Αγροτικός Αστέρας-Λάρισα

Τρίκαλα-ΠΑΟΚ

Άρης-Γιάννενα

Μεσολόγγι-Ελπίδες Καρδίτσας

ΟΦΗ-Γλυφάδα

22η αγωνιστική (24/5/20)

Ατρόμητος Αθηνών-Αγροτικός Αστέρας

Αβαντίδες-Τρίκαλα

Λάρισα-Άρης

ΠΑΟΚ-Μεσολόγγι

Γιάννενα-ΟΦΗ

Ελπίδες Καρδίτσας-Γλυφάδα

Μοιραστείτε το: