18/03/2019
Διαιτησία | Τετάρτη 9 Ιανουαρίου 2019 - 19:25

Οι διαιτητές στα παιχνίδια της Γ' Εθνικής

Ποιοι θα σφυρίξουν στα ματς των 8 ομίλων το τριήμερο 12-14 Ιανουαρίου

Με τις αναμετρήσεις της 13ης αγωνιστικής στον 7ο όμιλο και της 14ης στους υπόλοιπους επτά θα δοθεί συνέχεια το τριήμερο 12-14 Ιανουαρίου στο πρωτάθλημα της Γ' Εθνικής και την Τετάρτη (9/1) η ΚΕΔ/ΕΠΟ ανακοίνωσε τους διαιτητές και τους βοηθούς τους, που θα διευθύνουν τους αγώνες.

Το Σάββατο στις 13.30 θα γίνει το ματς Παναιγιάλειος - Διαγόρας, τη Δευτέρα στις 15.00 το Ατσαλένιος - Παλαιοχώρα και όλα τα υπόλοιπα παιχνίδια την Κυριακή στις 15.00, εκτός από το Πανθηραϊκός - Άγιος Ιερόθεος (12.00).

Αναλυτικά:

1ος όμιλος (14η αγωνιστική)

Καβάλα - Απόλλων Παραλιμνίου

Mιχούλιας, Μεταξιώτης, Παπαδοπούλου (Μακεδονίας)

ΠΑΟ Κοσμίου - Εθνικός Σιδηροκάστρου

Γιαπουτζής, Εμπλιούκ, Κηλικιώτης (Ξάνθης)

Ασπίδα Ξάνθης - Κεραυνός Πέρνης

Στρατούδης, Διαμαντής, Τερζόπουλος (Έβρου)

Ορφέας Ξάνθης - Αετός Ορφανού

Σιδηρόπουλος (Έβρου), Δημητριάδης, Καρακασίδης (Θράκης)

Εθνικός Αλεξανδρούπολης - Άρης Αβάτου

Τσιάρας, Καρασαββαΐδης, Ζαχαριάς (Καβάλας)

Νέστος Χρυσούπολης - Αλέξανδρος Κιλκίς

Στόλης, Αναστασιάδης (Σερρών), Ραβικάλης (Δράμας)

Α.Ε. Καλαμπακίου - Πανσερραϊκός

Τσιαουσίδης, Κωνσταντίν, Χατζηβασιλείου (Μακεδονίας)

2ος όμιλος (14η αγωνιστική)

ΠΟ Τρίγλιας - ΠΑΟ Κουφαλίων

Γκαϊτατζής, Κουβαλάκης, Παστιάδης (Δράμας)

Ερμής Αμυνταίου - Λαγκαδάς

Κεχαγιάς, Μπαλιάκας, Πραχάλης (Κοζάνης)

Μακεδονικός - Αλμωπός Αριδαίας

Θεοχάρης, Σακκάς, Σφυρής (Θεσσαλίας)

Νίκη Αγκαθιάς - Άρης Παλαιοχωρίου

Θεοδωρόπουλος, Δούμτσης, Πάνου (Φλώρινας)

Γιαννιτσά - Βέροια

Τσετσίλας, Φαλτάκας, Δρουδάκης (Γρεβενών)

Εδεσσαϊκός - Ολυμπιακός Κυμίνων

Τζάμος, Πρέσπαρης, Τριανταφυλλίδης (Καστοριάς)

Αγροτικός Αστέρας - Μελιτέας Μελίτης

Παραδεισόπουλος, Σαλτσίδης, Κουτσικανίδης (Πιερίας)

3ος όμιλος (14η αγωνιστική)

Θρίαμβος Σερβιανών - Αχέρων Καναλακίου

Στεφάνου, Τίκας, Παπαλαζάρου (Θεσπρωτίας)

Σούλι Παραμυθιάς - Γρεβενά Αεράτα

Φίτσας, Γκαρτζονίκας, Κέφης (Πρέβεζας-Λευκάδας)

Ναυπακτιακός Αστέρας - Μακεδονικός Σιάτιστας

Χρηστάτος (Κεφαλληνίας-Ιθάκης), Φραγκούλης, Γάτσιος (Πρέβεζας-Λευκάδας)

Τηλυκράτης - Μακεδονικός Φούφα

Κωστούλας, Μάνος, Νούσιας (Άρτας)

Κρόνος Αργυράδων - Θεσπρωτός

Νέος, Θανασιάς, Λιόντος (Ηπείρου)

4ος όμιλος (14η αγωνιστική)

Στυλίδα - Α.Ο. Σελλάνων

Αγγελούλης, Κοτούμπας, Παραφέστας (Λάρισας)

Φωκικός - Αχιλλέας Νεοκαισάρειας

Τσιγαρίδας, Δόσκορης, Λιτοσελίτης (Φθιώτιδας)

Θησέας Αγριάς - Νίκη Βόλου

Σιδηρόπουλος, Ταγκαλίδης, Αρέστης (Πέλλας)

Αναγέννηση Καρδίτσας - Αλμυρός

Πέτσας, Αλεξόπουλος, Παπαγεωργόπουλος (Τρικάλων)

Πιερικός - Απόλλων Μακρυχωρίου

Αναστόπουλος, Γούτας, Κώστογλου (Χαλκιδικής)

Ολυμπιακός Βόλου - Οικονόμος Τσαριτσάνης

Τσιμεντερίδης, Τζιουβάρας (Κοζάνης), Σταφυλάς (Τρικάλων)

Μετέωρα - Αστέρας Ιτέας

Σφέτσιας (Σάμου), Τίκας, Κανιούρας (Καρδίτσας)

5ος όμιλος (14η αγωνιστική)

Κερατσίνι - Ατρόμητος Πειραιά

Κυρίτσης (Δωδεκανήσου), Ζήρδας (Αθηνών), Καλλής (Ανατολικής Αττικής)

Γιούχτας - Α.Ε. Νεάπολης

Κουκουράκης, Μαυρεδάκης, Τσιλίκας (Χανίων)

Προοδευτική - Εθνικός

Βάτσιος, Οικονόμου, Πλακάς (Δυτικής Αττικής)

ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ - Ιωνικός

Βασάκης, Δασκαλάκης, Τσαμπουράκης (Ηρακλείου)

Ο.Φ. Ιεράπετρας - Επισκοπή

Κάτοικος, Σταυρόγλου (Αθηνών), Αναστασάκης (Χανίων)

(14/1) Ατσαλένιος - Παλαιοχώρα

Μόσχος, Φραγκιαδάκης, Καφεσάκης (Λασιθίου)

6ος όμιλος (14η αγωνιστική)

Παλληνιακός - Ιάλυσος

Καλογερόπουλος, Νικολάου, Τζίκας (Αθηνών)

ΠΑΟ Βάρδας - Διαγόρας Βραχνέικων

Ματσούκας, Τσιλίκας, Βασιλόπουλος (Αιτωλοακαρνανίας)

Αστέρας Αμαλιάδας - Νίκη Τραγανού

Ρέκκας, Καρβούνης (Μεσσηνίας), Σταματόπουλος (Αρκαδίας)

Φοίβος Κρεμαστής - Πανμοβριακός

Παρχαρίδης (Δράμας), Φαγκρίδας (Πειραιά), Ναζιρόπουλος (Έβρου)

Πανηλειακός - Θύελλα Ραφήνας

Κακριδής, Σπηλιώτης, Σανός (Κορινθίας)

(12/1) Παναιγιάλειος - Διαγόρας

Αλιάγας, Καντανολέων, Χαντζίκος (Δυτικής Αττικής)

7ος όμιλος (13η αγωνιστική)

Πανθηραϊκός - Άγιος Ιερόθεος

Λεμπέσης, Κορωνάς, Μουμπογιατζόγλου (Πειραιά)

Χαραυγιακός - Θύελλα Καμαρίου

Ωραιόπουλος (Δωδεκανήσου), Κυριακόπουλος, Τσαλίκογλου (Ανατολικής Αττικής)

Καλλιθέα - Αιολικός

Πατεμτζής (Ηρακλείου), Νατσιόπουλος, Παύλος (Δυτικής Αττικής)

Απόλλων Ερέτριας - Αιγάλεω

Σταυρουλάκης (Ρεθύμνου), Γεωργακόπουλος, Παγουρτζής (Πειραιά)

Κόρινθος - Χαλκίδα

Μανδαλενάκης (Ηρακλείου), Μητράκος, Βαξαβανέλλης (Αθηνών)

Άγιοι Ανάργυροι - Ηλυσιακός

Ρούσσος (Κορινθίας), Αρμακόλας (Κυκλάδων), Μπουρτζοβίτης (Κορινθίας)

8ος όμιλος (14η αγωνιστική)

Παναρκαδικός - Ερμιονίδα

Σαφαρίκας, Ζούλης, Τσιρογιάννης (Αχαΐας)

Α.Ο. Κατασταρίου - Μανδραϊκός

Σταυρόπουλος, Λιάπης, Ασημακόπουλος (Ηλείας)

Καλαμάτα - Λέρνα

Λιάρος (Λακωνίας), Τσούκας (Αρκαδίας), Σόβολος (Λακωνίας)

Πέλλανας Καστορείου - Πάμισος Μεσσήνης

Αυγερινός (Αρκαδίας), Λυκομήτρος, Γκουριώτης (Αργολίδας)

Ασπρόπυργος - Αστέρας Βλαχιώτη

Ταμπουρατζής (Λασιθίου), Κοκαρίδας, Μητροφάνης (Αθηνών)

Παναργειακός - Αμβρυσσέας

Νικολάου, Κολλιάκος (Αθηνών), Βιτσεντζάτος (Ανατολικής Αττικής)

Α.Ο. Υπάτου - Α.Ο. Εικοσιμίας

Ανδρικόπουλος, Μουτάφης (Κυκλάδων), Όντος (Αθηνών).

Μοιραστείτε το: