14/11/2018
Διαιτησία | Τετάρτη 7 Νοεμβρίου 2018 - 20:06

Οι διαιτητές στους αγώνες της Γ' Εθνικής

Ποιοι θα σφυρίξουν στις κυριακάτικες (11/11) αναμετρήσεις των 8 ομίλων

Με τα ματς της 6ης αγωνιστικής στον 5ο όμιλο και της 7ης στους υπόλοιπους επτά θα δοθεί συνέχεια την Κυριακή (11/11) στο πρωτάθλημα της Γ' Εθνικής και την Τετάρτη (7/11) η ΚΕΔ/ΕΠΟ ανακοίνωσε τους διαιτητές και τους βοηθούς τους, που θα διευθύνουν τα παιχνίδια.

Όλες οι αναμετρήσεις έχουν ώρα έναρξης τις 15.00, εκτός από τους αγώνες Διαγόρας - Θύελλα Ραφήνας (13.00), Φοίβος Κρεμαστής - Νίκη Τραγανού (13.00), ΠΑΟ Βάρδας - Ιάλυσος (13.30), Θύελλα Καμαρίου - Χαλκίδα (12.00) και Ερμιονίδα - Α.Ο. Εικοσιμίας (11.00).

Αναλυτικά:

1ος όμιλος (7η αγωνιστική)

Απόλλων Παραλιμνίου - Πανσερραϊκός

Βουρνέλης, Παπαδόπουλος, Σιανίδης (Μακεδονίας)

Α.Ε. Καλαμπακίου - Αλέξανδρος Κιλκίς

Μαρόπουλος, Ανδρέου, Γεωργόπουλος (Μακεδονίας)

Νέστος Χρυσούπολης - Άρης Αβάτου

Δραγούσης, Ζιγκερίδης, Χαραλαμπόπουλος (Κιλκίς)

Εθνικός Αλεξανδρούπολης - Αετός Ορφανού

Τσοπουλίδης (Ξάνθης), Δημητριάδης, Καραγιάννης (Θράκης)

Ορφέας Ξάνθης - Κεραυνός Πέρνης

Τζουμαλάκης (Σερρών), Παστιάδης, Ραβικάλης (Δράμας)

Ασπίδα Ξάνθης - Εθνικός Σιδηροκάστρου

Κεφίλης (Έβρου), Κυριαζής (Θεσσαλίας), Ναζιρόπουλος (Έβρου)

ΠΑΟ Κοσμίου - Καβάλα

Γεωργιτσόπουλος (Δράμας), Εμπλιούκ (Ξάνθης), Οικονομίδης (Δράμας)

2ος όμιλος (7η αγωνιστική)

ΠΑΟ Κουφαλίων - Μελιτέας Μελίτης

Σκούτας, Γούτας, Μαλανδρής (Χαλκιδικής)

Αγροτικός Αστέρας - Ολυμπιακός Κυμίνων

Νικόπουλος, Αναστασίου, Σφυρής (Θεσσαλίας)

Εδεσσαϊκός - Βέροια

Ζαμπαλάς, Θανασιάς, Λιόντος (Ηπείρου)

Γιαννιτσά - Άρης Παλαιοχωρίου

Μπουμαρσόπουλος, Καραγιάννης, Στάικος (Λάρισας)

Νίκη Αγκαθιάς - Αλμωπός Αριδαίας

Σφέτσιας (Σάμου), Τίκας, Κανιούρας (Καρδίτσας)

Μακεδονικός - Λαγκαδάς

Σιδηρόπουλος, Δέλλιος, Μίλτσης (Πέλλας)

Ερμής Αμυνταίου - ΠΟ Τρίγλιας

Σουλίδης, Τζιουβάρας, Βογδόπουλος (Κοζάνης)

3ος όμιλος (7η αγωνιστική)

Μακεδονικός Φούφα - Μακεδονικός Σιάτιστας

Πολυχρονίου, Πρέσπαρης, Τριανταφυλλίδης (Καστοριάς)

Ναυπακτιακός Αστέρας - Γρεβενά Αεράτα

Κωστούλας, Παπαδημητρίου, Νούσιας (Άρτας)

Σούλι Παραμυθιάς - Αχέρων Καναλακίου

Νέος, Τσαντάς, Πάνος (Ηπείρου)

Θρίαμβος Σερβιανών - Α.Ο. Φλωριάδας

Φίτσας, Φραγκούλης, Γκαρτζονίκας (Πρέβεζας-Λευκάδας)

Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας - Θεσπρωτός

Σπυριάδης (Χίου), Δράγος, Δούμτσης (Φλώρινας)

Κρόνος Αργυράδων - Α.Ε. Λευκίμμης

Νικόπουλος, Σκορδίλης, Μίχος (Κέρκυρας)

4ος όμιλος (7η αγωνιστική)

Α.Ο. Σελλάνων - Αστέρας Ιτέας

Μέγας, Μηνούδης, Σαλτσίδης (Πιερίας)

Μετέωρα - Οικονόμος Τσαριτσάνης

Καλατζής, Σακκάς Π., Σακκάς Δ. (Θεσσαλίας)

Ολυμπιακός Βόλου - Απόλλων Μακρυχωρίου

Λαθύρης, Καλύβας, Δόσκορης (Φθιώτιδας)

Πιερικός - Αλμυρός

Κεφαλάς (Σερρών), Κωνσταντίν, Παπαδοπούλου (Μακεδονίας)

Αναγέννηση Καρδίτσας - Νίκη Βόλου

Μπουροζίκας, Νάκας, Παραφέστας (Λάρισας)

Θησέας Αγριάς - Αχιλλέας Νεοκαισάρειας

Μαμασούλας, Φράγιος, Μαδίτσης (Μακεδονίας)

Φωκικός - Στυλίδα

Ψυχούλας, Σοφός, Καλαμπούκας (Βοιωτίας)

5ος όμιλος (7η αγωνιστική)

Ατρόμητος Πειραιά - Παλαιόχωρα

Νικολάου, Δόσης, Ισσά (Αθηνών)

Ατσαλένιος - Επισκοπή

Ταμπουρατζής, Καφεσάκης, Φραγκιαδάκης (Λασιθίου)

Ο.Φ. Ιεράπετρας - Ιωνικός

Κρασαγάκης, Ελευθεράκης, Δρακουλάκης (Ηρακλείου)

ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ - Εθνικός

Μανδαλενάκης, Μαυρουδής, Δασκαλάκης (Ηρακλείου)

Προοδευτική - Α.Ε. Νεάπολης

Πόγκας, Τσιφλάκος, Κελεπούρης (Εύβοιας)

Γιούχτας - Αμπελακιακός

Σταυρουλάκης, Δασκαλομαρκάκης, Καλυβιανάκης (Ρεθύμνου)

6ος όμιλος (7η αγωνιστική)

Διαγόρας - Θύελλα Ραφήνας

Κακουλίδης (Θράκης), Κουφός, Μιχτατίδης (Μακεδονίας)

Φοίβος Κρεμαστής - Νίκη Τραγανού

Παυλίδης, Χριστοδούλου, Νησελίτης (Ημαθίας)

ΠΑΟ Βάρδας - Ιάλυσος

Βάτσιος (Δυτικής Αττικής), Γεωργακόπουλος, Παγουρτζής (Πειραιά)

Παλληνιακός - Αχαρναϊκός

Καλογερόπουλος, Κοκαρίδας, Όντος (Αθηνών)

Αστέρας Αμαλιάδας - Διαγόρας Βραχνέικων

Ματσούκας, Τσιλίκας, Σούζας (Αιτωλοακαρνανίας)

Πανηλειακός - Πανμοβριακός

Κουτσαναστάσης, Καρβούνης (Μεσσηνίας), Κύριος (Αρκαδίας)

7ος όμιλος (6η αγωνιστική)

Θύελλα Καμαρίου - Χαλκίδα

Αλιάγας (Δυτικής Αττικής), Χρηστάκος, Κορωνάς (Πειραιά)

Αιολικός - Αιγάλεω

Δραγάτης, Καλλής, Βιτσεντζάτος (Ανατολικής Αττικής)

Άγιοι Ανάργυροι - Χαραυγιακός

Κωνσταντινίδης (Σάμου), Καραγιαννίδης, Αραβίδης (Αθηνών)

Κόρινθος - Άγιος Ιερόθεος

Μαρκαντωνάτος, Ασημακόπουλος, Λιάπης (Ηλείας)

Απόλλων Ερέτριας - Πανθηραϊκός

Ατσικνούδας (Δωδεκανήσου), Κοτζαμανίδης, Μουμπογιατζόγλου (Πειραιά)

Καλλιθέα - Ηλυσιακός

Κουναλάκης (Ηρακλείου), Αρμακόλας (Κυκλάδων), Κουβαλάκης (Δράμας)

8ος όμιλος (7η αγωνιστική)

Ερμιονίδα - Α.Ο. Εικοσιμίας

Κόκορης, Βεργέτης, Τσούκας (Αρκαδίας)

Α.Ο. Υπάτου - Αμβρυσσέας

Μαχαίρας (Αθηνών), Οικονόμου, Πλακάς (Δυτικής Αττικής)

Παναργειακός - Αστέρας Βλαχιώτη

Ανδριανός Κ., Κακαφώνης, Ανδριανός Μ. (Αχαΐας)

Ασπρόπυργος - Πάμισσος Μεσσήνης

Αλαμπέης (Αθηνών), Μέστρος (Λέσβου), Μαραθωνίτης (Αθηνών)

Πέλλανας Καστορείου - Λέρνα

Κέκερης, Τριαντάφυλλος, Κλεπετσάνης (Κορινθίας)

Καλαμάτα - Μανδραϊκός

Παναγάκος, Σόβολος (Λακωνίας), Σταματόπουλος (Αρκαδίας)

Α.Ο. Κατασταρίου - Παναρκαδικός

Σαφαρίκας, Ζούλης, Σωτηρόπουλος (Αχαΐας).

Μοιραστείτε το: