Ποιοι θα σφυρίξουν στους αγώνες των τεσσάρων ομίλων
Με την 27η αγωνιστική θα συνεχιστεί την Κυριακή (30/4) το πρωτάθλημα της Γ' Εθνικής και την Τετάρτη (26/4) η ΚΕΔ/ΕΠΟ ανακοίνωσε τα ονόματα των διαιτητών που θα διευθύνουν τις αναμετρήσεις των τεσσάρων ομίλων.
Η πλειονότητα των αγώνων έχει ώρα έναρξης τις 17.00, αλλά τα ματς Aπόλλων Λάρισας - Ιστιαία, Διαγόρας Σεβαστής - Α.Ε. Καραϊσκάκης, Ιάλυσος - Ιωνικός, Εργοτέλης - Πανθηραϊκός και Ερμής Ζωνιανών - Κηφισιά θα ξεκινήσουν στις 13.45, 13.45, 14.30, 14.30 και 15.00 αντίστοιχα.
Επίσης, το παιχνίδι του Τσικλητήρα Πύλου με τον Αιολικό θα γίνει το Σάββατο (29/4) στις 17.00.
Αναλυτικά:
1ος όμιλος
Α.Ο. Καρδίας - Δόξα Προσκυνητών
Στόλης (Σερρών), Κουβαλάκης, Τσακίρης (Δράμας)
Απόλλων Καλαμαριάς - Εορδαϊκός
Κακουλίδης, Δανδανίδης, Καραγιάννης (Θράκης)
Λαγκαδάς - Καμπανιακός
Δημητριάδης, Πασαλής, Χρυσαΐδης (Χαλκιδικής)
Ορφέας Ξάνθης - Νέστος Χρυσούπολης
Σιδηρόπουλος, Τερζόπουλος, Κίτσος (Έβρου)
Αλμωπός Αριδαίας - Δόξα Δράμας
Μαμασούλας, Ανδρέου, Μιχταζίδης (Μακεδονίας)
Μακεδονικός Φούφα - Νάουσα
Σταματελόπουλος, Κόλλιας, Παπαλαζάρου (Ηπείρου)
2ος όμιλος
Απόλλων Λάρισας - Ιστιαία
Πανυτσίδης (Κοζάνης), Σταφυλάς, Αλεξόπουλος (Τρικάλων)
Διαγόρας Σεβαστής - Α.Ε. Καραϊσκάκης
Γρατσάνης, Μανασής (Τρικάλων), Τακόπουλος (Καρδίτσας)
Τηλυκράτης - Αστέρας Πετριτή
Σιντόρης (Θεσπρωτίας), Λιόντος, Τσαντάς (Ηπείρου)
Νίκη Βόλου - Μαύροι Αετοί Ελευθεροχωρίου
Σφέτσιας (Σάμου), Καραγιάννης, Καλύβας (Φθιώτιδας)
Πύδνα Κίτρους - Θεσπρωτός
Χανίδης, Τοροσιάδης, Κουφός (Μακεδονίας)
Εθνικός Φιλιππιάδας - Ολυμπιακός Βόλου
Πάνος, Θανασιάς, Γιώτης (Ηπείρου)
Αμβρακία Κωστακιών - Ρήγας Φεραίος
Ρούσσος - Μπεκερτζής, Κωνσταντίνου, Γκαρτζονίκας (Πρέβεζας)
Αχιλλέας Νεοκαισάρειας - Πιερικός
Δραγούσης (Κιλκίς), Φράγιος, Σιανίδης (Μακεδονίας)
3ος όμιλος
Τσικλητήρας Πύλου - Αιολικός
Καλογεράκος, Ψαρρής (Ζακύνθου), Ασημακόπουλος (Ηλείας)
Αστέρας Αμαλιάδας - Παναρκαδικός
Γκιάφης, Σούζας, Βασιλόπουλος (Αιτωλοακαρνανίας)
Αχαϊκή - Παναργειακός
Γκριτζέπης, Τριανταφύλλου, Σταματόπουλος (Αρκαδίας)
Ζευγολατιό - Ερμιονίδα
Ζαχαρόπουλος, Κυριακόπουλος, Ρούντος (Ανατολικής Αττικής)
Θήβα - Παναχαϊκή
Μπαϊρακτάρης, Κοκαρίδας, Μαχαίρας (Αθηνών)
Δόξα Μεγαλόπολης - Χαλκίδα
Γκάμαρης, Σαμοΐλης, Κολιάκος (Αθηνών)
Φωστήρας - ΠΑΟ Βάρδας
Ζαράνης, Μουτάφης (Κυκλάδων), Σγουράκης (Πειραιά)
4ος όμιλος
Ερμής Ζωνιανών - Κηφισιά
Γιουματζίδης, Μαρνέζος, Τσιλίκας (Χανίων)
Ιάλυσος - Ιωνικός
Δραγάτης, Τσαλίκογλου (Ανατολικής Αττικής), Βαλκάνος (Δυτικής Αττικής)
Εργοτέλης - Πανθηραϊκός
Καλογερόπουλος (Αθηνών), Λιοδάκης, Φραγκιαδάκης (Ρεθύμνου)
Θύελλα Ραφήνας - Άγιος Ιερόθεος
Καλαμάτας, Δέλχας (Εύβοιας), Λυρής (Λέσβου)
Ηλυσιακός - Ατσαλένιος
Κακριδής, Γκότσης, Σπηλιώτης (Κορινθίας)
Προοδευτική - Εθνικός
Χρονάς, Γεωργακόπουλος, Τσιρογιάννης (Αχαΐας)
ΑΕΕΚ ΙΝΚΑ - Ρόδος
Χαραλαμπάκης, Τρουλινός, Δασκαλάκης (Ηρακλείου)