26/06/2017
Διαιτησία | Τετάρτη 19 Απριλίου 2017 - 20:03

Οι διαιτητές στην 26η αγωνιστική της Γ' Εθνικής

Ποιοι θα σφυρίξουν στους αγώνες των τεσσάρων ομίλων

Με την 26η αγωνιστική θα συνεχιστεί την Κυριακή (23/4) το πρωτάθλημα της Γ' Εθνικής και την Τετάρτη (19/4) η ΚΕΔ/ΕΠΟ ανακοίνωσε τα ονόματα των διαιτητών που θα διευθύνουν τις αναμετρήσεις των τεσσάρων ομίλων.

Τα ματς σε 1ο, 2ο και 4ο όμιλο θα ξεκινήσουν στις 16.30, ενώ αυτά του 3ου είναι προγραμματισμένα για τις 14.30.

Θα πρέπει να σημειωθεί ότι το παιχνίδι της Τριγλίας Ραφήνας με τον Ιάλυσο θα διεξαχθεί το Σάββατο (22/4) στις 16.00.

Αναλυτικά:

1ος όμιλος

Εορδαϊκός - Α.Ο. Καρδίας

Αγγελούλης, Στάικος, Τσάπραζης (Λάρισας)

Καμπανιακός - Δόξα Προσκυνητών

Μπαϊραμίδης, Μπαλιάγκας (Κοζάνης), Καρδάσης (Λέσβου)

Απόλλων Παραλιμνίου - Απόλλων Καλαμαριάς

Τσέτσιλας (Γρεβενών), Τζιουβάρας, Παπαδόπουλος (Κοζάνης)

Νέστος Χρυσούπολης - Λαγκαδάς

Παρχαρίδης, Χασιώτης, Παστιάδης (Δράμας)

Νάουσα - Ορφέας Ξάνθης

Πολυχρόνης, Μηνούδης, Σαλτσίδης (Πιερίας)

Καβάλα - Αλμωπός Αριδαίας

Τακίδης (Κιλκίς), Μαλανδρής, Χρυσαϊδής (Χαλκιδικής)

2ος όμιλος

A.E. Καραϊσκάκης - Απόλλων Λάρισας

Μακρυπόδης, Γκοτσόπουλος, Σιδέρης (Αχαΐας)

Αστέρας Πετριτή - Ιστιαία

Στεφάνου (Θεσπρωτίας), Θανασιάς, Γιώτης (Ηπείρου)

Μαύροι Αετοί Ελευθεροχωρίου - Διαγόρας Σεβαστής

Τσιτσανούδης, Καραγιάννης (Λάρισας), Στεργιόπουλος (Καρδίτσας)

Θεσπρωτός - Τηλυκράτης

Νικόπουλος, Ξηρομερίτης, Μίχος (Κέρκυρας)

Ολυμπιακός Βόλου - Νίκη Βόλου

Βουρνέλης (Μακεδονίας), Κωτούλας (Τρικάλων), Μποζατζίδης (Μακεδονίας)

Ρήγας Φεραίος - Πύδνα Κίτρους

Μπαλάσας, Παπαδόπουλος, Τασόπουλος (Μακεδονίας)

Πιερικός - Εθνικός Φιλιππιάδας

Ρούσσης, Αναστασίου, Σακκάς (Θεσσαλίας)

Αχιλλέας Νεοκαισάρειας - Αμβρακία Κωστακιών

Τεβεκέλης, Αϊναλής, Τσιότσος (Μακεδονίας)

3ος όμιλος

Παναρκαδικός - Τσικλητήρας Πύλου

Κατοικος, Δέτση, Κασιμάτης (Αθηνών)

Παναργειακός - Αιολικός

Ανούσος, Παναγάκος, Μπουτσάλης (Λακωνίας)

Λουτράκι - Αστέρας Αμαλιάδας

Δραγάτης, Τσαλίκογλου, Καλλής (Ανατολικής Αττικής)

Ερμιονίδα - Αχαϊκή

Ζαραβίνος, Πασπάτης, Τσαλίκης (Αθηνών)

Χαλκίδα - Ζευγολατιό

Πατεμτζής (Ηρακλείου), Λιαμπότης, Κολιάκος (Αθηνών)

ΠΑΟ Βάρδας - Θήβα

Γιαννόπουλος, Αθανασοπούλου, Γκούμας (Μεσσηνίας)

Φωστήρας - Δόξα Μεγαλόπολης

Ντουμιτρέσκου (Πειραιά), Γούρνιας (Ανατολικής Αττικής), Μπουμπογιατζόγλου (Πειραιά)

4ος όμιλος

Ιωνικός - Ερμής Ζωνιανών

Κουκουλάς (Λέσβου), Μητάρης, Πολυχρονιάδης (Ανατολικής Αττικής)

Πανθηραϊκός - Κηφισιά

Βλαντής, Κορωνάς, Λιακώνης (Πειραιά)

Τριγλία Ραφήνας - Ιάλυσος

Γαβρίλης, Νιδριώτης (Αθηνών), Ψύλλος (Λέσβου)

Άγιος Ιερόθεος - Εργοτέλης

Κορδολαίμης, Μπούξμπαουμ (Ανατολικής Αττικής), Οικονόμου (Δυτικής Αττικής)

Εθνικός - Θύελλα Ραφήνας

Δημαράκης (Δωδεκανήσου), Λεοντακιανάκος, Ματσούκας (Αθηνών)

Ρόδος - Ηλυσιακός

Αλιάγας (Δυτικής Αττικής), Φαγκρίδας, Κεφαλιάκος (Πειραιά)

ΑΕΕΚ ΙΝΚΑ - Προοδευτική

Κρασαγάκης, Μαυραντωνάκης (Ηρακλείου), Λιοδάκης (Ρεθύμνου)

Μοιραστείτε το: