Ολοκληρώθηκε το παιχνίδι χωρίς σκορ.

16:50

Κόρνερ για την Καλλονή. Εκτελεί ο Λεοζίνιο, απομακρύνει ο Ναζλίδης.

16:48

90'+4: Τέσσερα τα λεπτά των καθυστερήσεων.

16:47

Μικροπρόβλημα ξανά για τον Πιπίνη, διακοπή στο παιχνίδι.

16:44

Πολιορκεί τον Πλατανιά η Καλλονή.

16:40

Η εικόνα του αγώνα είναι τέτοια που δε σου δίνει τη δυνατότητα να πιστέψεις ότι κάτι θ' αλλάξει.

16:36

79': Αλλαγή για τον Πλατανιά, ο Μαχαμάτ αντί του Κουλιμπαλί.

16:36

79': Κίτρινη στον Τετέ.

16:34

77': Κίτρινη στον Κεϊτά.

16:33

76': Από πολύ μακριά ο Κεϊτά κάνει ένα σουτ, αλλά είναι εντελώς αδύναμο με αποτέλεσμα να μην ανησυχήσει ο Ολιμπά.

16:32

75': Ο Λεοζίνιο σουτάρει εκτός περιοχής, η μπάλα κοντράρει και ο Ολιμπά μπλοκάρει.

16:28

71': Ο Ναβάρο βγαίνει ο Στεφάνοβιτς μπαίνει για την Καλλονή

16:28

71': Ο Ναζλίδης αντι του Τόρες για τον Πλατανιά.

16:27

Θα κάνει τη δεύτερη του κίνηση και ο Χριστόπουλος.

16:25

68': Ο Ζιλβάν γυρίζει την μπάλα προς το πέναλτι, ο Τσουράκης από καλή θέση κάνει το πλασέ αλλά η μπάλα κοντράρει στα σώματα.

16:21

65': Μπαίνει ο Αγρίτης αντί του Καλτσά για την Καλλονή.

16:20

Έχει ανεβάσει ελαφρώς την πίεσή της η Καλλονή, αλλά ο Πλατανιάς δεν έχει προβλήματα προς το παρόν.

16:17

60': Ο Αποστολόπουλος αντί του Μπεριάν.

16:14

57': Μεγάλη ευκαιρία για την Καλλονή! Ο Λεοζίνιο εκτελεί κόρνερ, ο Αντέγιο παίρνει την πρώτη κεφαλιά και ο Καμαρά από το ένα μέτρο στέλνει την μπάλα πάνω στον Ολιμπά.

16:12

Έχει πάρει μέτρα στο γήπεδο ο Πλατανιάς στα τελευταία λεπτά.

16:09

52': Αναγκαστική αλλαγή για την Καλλονή, ο Χουάνμα βγαίνει με πρόβλημα και μπαίνει ο Καμαρά.

16:08

Ο Χουάνμα έχει πρόβλημα και θα φύγει από το παιχνίδι.

16:06

49': Περνάει η μπάλα στο δεύτερο δοκάρι από τη σέντρα του Μανούζσου, ο Ναβάρο κάνει ένα αδύναμο γυριστό προς το κέντρο της εστίας και ο Ολιμπά δεν δυσκολεύεται.

16:02

46': Ξεκίνησε το δεύτερο ημίχρονο.

16:01

Επέστρεψαν στον αγωνιστικό χώρο οι παίκτες των δύο ομάδων.

15:46

Ολοκληρώθηκε το πρώτο ημίχρονο.

15:45

44': Ένα ακόμη κόρνερ κερδίζει ο Πλατανιάς. Και αυτό περνάει ανεκμετάλλευτο παρόλο που η αντίδραση της άμυνας των γηπεδούχων δεν ήταν ιδανική.

15:40

Κακό παιχνίδι με ελάχιστες φάσεις, αφού οι δύο ομάδες δεν μπορούν να διασπάσουν την αντίπαλη άμυνα.

15:37

37': Κίτρινη στον Πιπίνη για "θέατρο". Αυστηρή η απόφαση.

15:34

33': Ο Λεοζίνιο εκτελεί φάουλ από πλάγια, η άμυνα του Πλατανιά δεν απομακρύνει σωστά, αλλά το σουτ του αμαρκάριστου Μανούσου είναι απογοητευτικό.

15:33

32': Κίτρινη στον Αγκιλέρα.

15:32

31':Κίτρινη στον Χουάνμα.

15:30

29': Μεγάλη ευκαιρία για τον Πλατανιά. Από κόρνερ η μπάλα πάει στο δεύτερο δοκάρι και ο ξεμαρκάριστος Μπανανά με καρφωτή κεφαλιά από τη μικρή περιοχή στέλνει την μπάλα άουτ!

15:28

27': Κακή σέντρα από τον Μανούσο από δεξιά, απευθείας άουτ πάει η μπάλα.

15:25

24': Ωραίο σουτ από τον Λεοζίνιο, ο οποίος σημαδεύει τη δεξιά γωνία και βλέπει την μπάλα να κοντράρει και να φεύγει λίγο έξω.

15:22

Πολλές οι ημιτελείς προσπάθειες από τους παίκτες και των δύο ομάδων.

15:19

Προσπαθεί η Καλλονή, αλλά ο Πλατανιάς αμύνεται πολύ καλά.

15:15

Αρκετό το νερό που υπάρχει στον αγωνιστικό χώρο με αποτέλεσμα να δυσκολεύονται οι ποδοσφαιριστές στις προσπάθειές τους.

15:11

11': Ο Τόρες κρατάει καλά την μπάλα, στρώνει στον Μπεριάν, αλλά το σουτ του τελευταίου κοντράρει στον Βαλιό και φεύγει κόρνερ, το οποίο δεν εκμεταλλεύονται οι γηπεδούχοι.

15:10

9': Εξαιρετική ενέργεια από τον Λεοζίνιο, πολύ ωραία και η σέντρα του, αλλά η γυριστή κεφαλιά του Χουάνμα φεύγει πολλά μέτρα άουτ.

15:08

Προσπαθούν και οι δύο ομάδες να κυκλοφορήσουν μπάλα και να πάνε σε αργό τέμπο το ματς.

15:06

Πολύ κακή η σέντρα του Ζιλβάν κι ενώ υπήρχε στην περιοχή ο Τόρες.

15:02

2: Φάουλ από τον Λεοζίνιο, ο Αντέγιο παίρνει μια ψηλοκρεμαστή κεφαλιά, αλλά στέλνει την μπάλα πάνω από τα δοκάρια του Ολιμπά.

15:01

1': Ξεκίνησε το παιχνίδι.

14:57

Βγαίνουν στον αγωνιστικό χώρο οι δύο ομάδες.

14:54

Από νίκη στη Νέα Σμύρνη προέρχεται η Καλλονή, λευκή ισοπαλία στη Λιβαδειά είχε αποσπάσει ο Πλατανιάς πριν τη διακοπή.

14:48

Καλησπέρα σας, σε κάτι περισσότερο από 10 λεπτά θα ξεκινήσει η αναμέτρηση της Καλλονής με τον Πλατανιά.