0
-
0
19:06

90+3': Τέλος του αγώνα.

19:05

90+2': Δεύτερη κίτρινη για διαμαρτυρία και αποβολή για τον Μαλεζά.

19:03

90+1': Σουτ του Βούκσεβιτς άουτ.

19:01

90': Τρία λεπτά οι καθυστερήσεις.

18:57

86': Κίτρινη για τον Μαλεζάς.

18:56

85': Κίτρινη ο Μύγας.

18:56

85': Κίτρινη ο Μαχαίρας.

18:50

79': Ο Μπορνταγκαράι στη θέση του Ορτέγκα.

18:50

78': Ο Μύγας στη θέση του Μπεχεράνο.

18:47

76: ΔΟΚΑΡΙ για τον ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟ. Ωραία σέντρα από δεξιά, ο Μιλοσάβλιεφ από κοντά τραντάζει το κάθετο δοκάρι.

18:45

73': Καλή ευκαιρία για τον Λεβαδειακό. Ο Μιλοσάβλιεφ δίνει ωραία στον Μάντζιο, που αστοχεί από καλή θέση.

18:40

68': Κίτρινη για τον Μπεχεράνο.

18:36

64': Κόρνερ ο Λεβαδειακός. Εκτελεί ο Βούκσεβιτς, απομακρύνουν σε πλάγιο οι του Παναιτωλικού.

18:32

61': Κόρνερ για τον Λεβαδειακό. Ο Βούκσεβιτς εκτελεί, διώχνουν οι αμυντικοί.

18:31

60': Βασιλείου και Καλογέρης μέσα, Άλβες και Φωτάκης έξω.

18:30

59': Τρομερή ευκαιρία για τον Παναιτωλικό και φοβερή διπλή επέμβαση του Σηφάκη. Ο Βιγιαφάνιες από θέση τετ α τετ σουτάρει, ο Σηφάκης αποκρούει, η μπάλα οδεύει προς τα δίχτυα του, αλλά με υπερένταση διώχνει σε πλάγιο άουτ.

18:27

56': Απευθείας εκτέλεση του Κονέ, πάνω από τα δοκάρια.

18:26

56': Ο Μάντζιος στη θέση του Σοτέλο.

18:25

54': Κίτρινη ο Φωτάκης.

18:24

53': Ο Σοτέλο δοκιμάζει ένα σουτ έξω από την περιοχή, σε ετοιμότητα ο Μπρακάλι που μπλοκάρει.

18:21

50': Απαντάει ο Παναιτωλικός. Ωραία κίνηση και σέντρα του Μαρτίνες, αστοχεί από καλή θέση ο Άλβες.

18:18

46': Μεγάλη ευκαιρία για τον Λεβαδειακό. Ο Μιλοσάβλιεφ κάνει την ενέργεια από αριστερά και σεντράρει, ο Ορτέγκα πάει πρώτος στην μπάλα, αλλά η προβολή του από κοντά φεύγει άουτ.

18:17

46': Ο Μιλοσάβλιεφ στη θέση του Σάντσες.

18:17

46': Ξεκίνησε το β' μέρος.

18:15

17:59

45': Τέλος του ημιχρόνου χωρίς καθυστερήσεις.

17:57

43': Κόρνερ για τον Λεβαδειακό. Εκτελεί ο Ορτέγκα, διώχνουν οι του Παναιτωλικού.

17:56

42': Κίτρινη ο Κονέ.

17:52

38': Ωραίο γέμισμα του Κονέ, ο Τομάς παίρνει την κεφαλιά, άουτ.

17:49

35': Κόρνερ για τον Παναιτωλικό. Εκτελεί ο Φωτάκης, διώχνουν οι αμυντικοί του Λεβαδειακού.

17:39

25': Χωρίς ευκαιρίες το τελευταία 10λεπτο με τον Παναιτωλικό να διατηρεί την πρωτοβουλία των κινήσεων.

17:30

16': Πρώτη καλή στιγμή για τον Λεβαδειακό. Ο Κονέ γεμίζει με εκτέλεση φάουλ, άουτ η προσπάθεια του Βόυκσεβιτς.

17:28

15': Πατάει καλύτερα ο Παναιτωλικός μέχρι τώρα και έχει χάσει δύο καλές ευκαιρίες χωρίς να απειληθεί.

17:22

9': Απειλεί εκ νέου ο Παναιτωλικός, αλλά ο Άλβες δεν πρόλαβε την μπαλιά του Μαρτίνες.

17:21

8': Μεγάλη ευκαιρία ο Παναιτωλικός. Εκπληκτική ενέργεια του Βιγιαφάνιες, που δίνει στον Μαρτίντες, το σουτ του οποίου φεύγει ελάχιστα άουτ.

17:21

7': Ωραία μπαλιά του Βούκσεβιτς για τον Σοτέλο, ταχύτατη έξοδος του Μπρακάλι, που καθαρίζει τη φάση.

17:17

3': Κίτρινη ο Εντζεγκέλε.

17:14

1': Ξεκίνησε το ματς.

17:12

Στον αγωνιστικό χώρο μπαίνουν αυτή τη στιγμή οι δύο ομάδες.

17:08

Στην 8η με 13 η ομάδα του Αγρινίου.

17:05

Στην 15η θέση με 7 βαθμούς ο Λεβαδειακός.

17:01

Καλησπέρα. Σε ένα τέταρτο ξεκινάει το ματς Λεβαδειακός-Παναιτωλικός για την 12η αγωνιστική της Σούπερ Λίγκας.

ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
Σηφάκης, Μαχαίρας, Κώτσιος, Γεωργιάδης, Ζίτο, Βούκσεβιτς, Τομάς, Σοτέλο, Σάντσες, Ορτέγκα, Κονέ.
Αναπ: Στρατηλάτης, Νικολακάκης, Μάντζιος, Μάγκας, Μιλοσάβλιεφ, Γκόμεζ, Μπορνταγκαράι.
Μπρακάλι, Μπεχεράνο, Μαλεζάς, Εντεγκέλε, Κουτρουμάνος, Γοδόι, Φωτάκης, Μαρτίνες, Κάπελ, Βιγιαφάνες, Άλβες.
Αναπ: Κολοβούρης, Κούσας, Καλογέρης, Βασιλείου, Μύγας, Κόρμπος, Παπουτσογιαννόπουλος.
Διαιτητής είναι ο Μάνταλος (Καβάλας) με βοηθούς τους Καραβασίλη (Καβάλας), Γκάγκα (Λάρισας). 4ος ο Αρετόπουλος (Τρικάλων).