21:25

Ολοκληρώθηκε το παιχνίδι, νίκη για τον Ατρόμητο με 2-0 επί της Ξάνθης.

21:21

21:20

90': Κίτρινη στον Κλέιτον.

21:18

88': Έγινε και η τρίτη αλλαγή για την Ξάνθη με τον Λουσέρο να βγαίνει και τον Ρούντι να μπαίνει.

21:16

86': Ο Πίτου Γκαρσία εκτελεί φάουλ από αριστερά, ο Φάμπιο παίρνει την κεφαλιά από το ύψος του πέναλτι και στέλνει την μπάλα άουτ.

21:14

Στο μισό γήπεδο έχει κλείσει τον Ατρόμητο η Ξάνθη στα τελευταία λεπτά.

21:12

82': Κίτρινη στον Λαζαρίδη.

21:08

Παράλληλο ποδόσφαιρο παίζει συνέχεια η Ξάνθη και έτσι δύσκολα θα διασπαστεί η άμυνα των γηπεδούχων.

21:05

75': Κλείνει τις αλλαγές του ο Ατρόμητος, στη θέση του Ναπολεόνι ο Μπάλλας.

21:02

Θέλει αλλά δεν μπορεί η Ξάνθη. Δεν έχουν φαντασία στο παιχνίδι τους οι ακρίτες.

20:59

Μικροτραυματισμός από τον Κοντοέ και προσωρινή διακοπή στο παιχνίδι.

20:56

67': Μεγάλη ευκαιρία για την Ξάνθη, με τον Κλέιτον να αδειάζει τον Φυτανίδη και στη συνέχεια να νικιέται από τον Γκορμπούνοφ, ο οποίος βγήκε έγκαιρα και έβγαλε με τα πόδια.

20:54

64': Αλλαγή για τον Ατρόμητο, ο Φάμπιο θα μπει αντί του Αγκουαζί.

20:52

62': Νέα αλλαγή για την Ξάνθη με τον Γουάλας να μπαίνει αντί του Μπέρτου.

20:50

Πολύ καλό παιχνίδι κάνει ο Κιβρακίδης, ο οποίος κόβει για άλλη μία φορά.

20:46

56': Φεύγει ο Φλίσκας και μπαίνει ο Παπαστεριανός για την Ξάνθη.

20:43

53': Ο Καπετάνος σουτάρει, η μπάλα κοντράρει στον Φυτανίδη και η Ξάνθη κερδίζει κόρνερ. Από την εκτέλεσή του κόβει ο Παπάζογλου.

20:41

Εκπληκτική εκτέλεση φάουλ από πλάγια από τον Ούμπιδες, ο οποίος στέλνει την μπάλα στο απέναντι παραθυράκι του Ζαρόπουλου.

20:40

50': ΓΚΟΛ για τον ΑΤΡΟΜΗΤΟ!

20:39

Διαμαρτύρονται για κάρτα οι παίκτες του Ατρομήτου στο φάουλ που έγινε στον Ναπολεόνι και δικαίως δεδομένου το πόσο εύκολα τις βγάζει ως τώρα ο Κομίνης.

20:36

46': Αντί του Καραμάνου ο Δημούτσος για τον Ατρόμητο.

20:36

46': Ξεκίνησε το δεύτερο ημίχρονο.

20:32

Επιστρέφουν στον αγωνιστικό χώρο σταδιακά οι παίκτες των δύο ομάδων.

20:17

Ολοκληρώθηκε το πρώτο ημίχρονο.

20:15

44': Κίτρινη στον Κιβρακίδη.

20:14

42': Ο Καραμάνος βγάζει τη σέντρα, ο Ναπολεόνι παίρνει την κεφαλιά, αλλά όχι όπως θα ήθελε για να αλλάξει πορεία στην μπάλα.

20:10

38': Από το κόρνερ του Λουσέρο ο Καρυπίδης παίρνει την κεφαλιά, αλλά είναι εντελώς άστοχη.

20:10

38': Ο Κλέιτον κάνει ωραίες προσποιήσεις, βρίσκει τον χώρο να σουτάρει, αλλά σημαδεύει τον Γκορμπούνοφ, ο οποίος διώχνει με γροθιές.

20:09

37': Ο Ναπολεόνι από αριστερά εκτός περιοχής προσπαθεί με φαλτσαριστό σουτ να στείλει την μπάλα στην απέναντι γωνία, αλλά δεν τα καταφέρνει.

20:07

35': Ο Σολτάνι από αριστερά κάνει παράλληλη συρτή μπαλιά, αλλά ο Λουσέρο δεν μπορεί να μπει στην πορεία της μπάλας και να τη σπρώξει στα δίχτυα.

20:04

32': Κίτρινη στον Μπέρτο.

20:03

32': Μεγάλη ευκαιρία για την Ξάνθη. Ο Μπέρτος κάνει τη σέντρα στο δεύτερο δοκάρι, ο Λουσέρο ψάχνει τον Καπετάνο κι εκείνος με προβολή από κοντά στέλνει την μπάλα ψηλά.

20:02

Πολλές οι ημιτελείς προσπάθειες από τους παίκτες των δύο ομάδων.

19:58

27': Κίτρινη στον Φλίσκα.

19:58

Γεμίζει ο Πίτου Γκαρσία με εκτέλεση φάουλ, διώχνει εύκολα η άμυνα της Ξάνθης.

19:54

Όπως είναι λογικό γνωρίζει την αποθέωση ο "Ούμπι" από τους Περιστεριώτες.

19:53

Εκπληκτικό σουτ εκτός περιοχής από τον Ούμπιδες. Ο Αργεντινός περιμένει να σκάσει η μπάλα, γυρνάει άψογα το σώμα του και τη στέλνει στο δεξί παραθυράκι του Ζαρόπουλου.

19:52

21': ΓΚΟΛ για τον ΑΤΡΟΜΗΤΟ!

19:51

20': Κίτρινη στον Κοντοέ.

19:48

17': Από πολύ μακριά ο Κλέιτον προσπαθεί να νικήσει με απευθείας φάουλ το Γκορμπούνοφ, αλλά είναι απελπιστικά άστοχος.

19:47

16': Κίτρινη στον Αγκουαζί.

19:46

15': ΔΟΚΑΡΙ για τον Ατρόμητο! Ο Ούμπιδες κάνει φανταστική μπαλιά στην πλάτη της άμυνας της Ξάνθης, ο Ναπολεόνι φεύγει ταχύτατα, αλλά το πλασέ του σταματάει στο δεξί δοκάρι του Ζαρόπουλου.

19:44

Περιμένει ο Ατρόμητος, ο οποίος ψάχνει να βγει στην κόντρα.

19:40

9': Ο Αγκουαζί είναι αυτός που απομακρύνει την μπάλα μετά το φάουλ που εκτέλεσε ο Λουσέρο.

19:37

Προσπαθούν και οι δύο ομάδες να κυκλοφορήσουν την μπάλα όταν την έχουν στην κατοχή τους.

19:35

3': Λίγο άουτ η κεφαλιά του Παπάζογλου και αυτή είναι η πρώτη καλή στιγμή του παιχνιδιού.

19:32

1': Ξεκίνησε το παιχνίδι.

19:30

19:26

Χειροκροτήματα από τον κόσμο που βρίσκεται στο γήπεδο την ώρα που ακούγονται τα ονόματα των παικτών των γηπεδούχων.