Ευχαριστούμε πολύ που μείνατε μαζί μας, καλό βράδυ.

19:57

Ολοκληρώθηκε το παιχνίδι, μία ακόμη νίκη για τον Ηρακλή με το γκολ του Περόνε.

19:56

90'+6: Κίτρινη στον Πουρτουλίδη.

19:53

90'+4: Ένα σόλο κάνει ο Σαραμαντάς, αλλά το σουτ του είναι άψυχο.

19:51

90+1': Βεβιασμένο σουτ από τον Γκατσέτσα, κακή επιλογή, η οποία εκνευρίζει και τον κόσμο των γηπεδούχων.

19:50

Έξι τα λεπτά των καθυστερήσεων.

19:50

90': Ο Ρομάνο βγαίνει και μπαίνει ο Κυριακίδης για τον Ηρακλή.

19:47

87': Κλείνει τις αλλαγές του ο Φωκικός, ο Καρυπιάδης αντί του Σκαρίμπα.

19:47

87': Κίτρινη στον Ρεβυθόπουλο.

19:46

86': Κίτρινη στον Μπουκουβάλα.

19:42

82': Ο Ευαγγελιδάκης αντί του Ντάμπου για τον Φωκικό.

19:38

79': Μεγάλη ευκαιρία για τον Ηρακλή, ο Λουκίνας από τη μικρή περιοχή βάζει την προβολή, αλλά στέλνει την μπάλα άουτ.

19:36

76': Μεγάλη ευκαιρία για τον Φωκικό με τον Γεωργουσόπουλο. Εξαιρετικό το σόλο που έκανε, πέρασε όποιον βρήκε μπροστά του, σούταρε με το αριστερό από τα όρια της περιοχής, αλλά έστειλε την μπάλα λίγο άουτ.

19:34

74': Κίτρινη στον Γκατσέτσα.

19:33

73': Ο Λουκίνας μπαίνει για τον Ηρακλή αντί του Περόνε.

19:31

Φαίνεται να θέλει αλλά να μην μπορεί ο Φωκικός, ο οποίος είναι εντελώς ακίνδυνος.

19:27

Έχει πέσει αισθητά ο ρυθμός στα τελευταία λεπτά.

19:23

63': Αλλαγή για τον Ηρακλή, ο Τσιλιανίδης αντί του Πασά.

19:21

61': Έξω ο Καλέργης, μέσα ο Γεωργουσόπουλος για τον Φωκικό.

19:19

60': Ο Ζιαμπάρης στο δεύτερο δοκάρι παίρνει την κεφαλιά, έχει κλείσει τη γωνιά του ο Τσεκρέζι, ο οποίος αποκρούει.

19:18

Νέο καπνογόνο, νέα προσωρινή διακοπή.

19:16

56΄: Κίτρινη στον Ντάμπο.

19:13

Ανοιχτό το παιχνίδι στα πρώτα λεπτά του δευτέρου ημιχρόνου.

19:09

50': Μεγάλη φάση για τον Φωκικό, αφού η μπάλα πάει στον Καλέργη από την εκτέλεση φάουλ, αλλά εκείνος από κοντά βλέπει τον Χουάντερσον να πραγματοποιεί εξαιρετική επέμβαση.

19:08

Φάουλ σε καλή θέση για σέντρα για τον Φωκικό.

19:05

46': Ξεκίνησε το δεύτερο ημίχρονο.

19:05

Έχουν επιστρέψει στον αγωνιστικό χώρο οι δύο ομάδες.

18:49

Ολοκληρώθηκε το πρώτο ημίχρονο.

18:49

18:49

45: Σέντρα από τον Μπουκουβάλα, γυριστό στην κίνηση από τον Περόνε και η μπάλα χτυπάει στον Πασά και καταλήγει άουτ.

18:46

Προσεκτικός ο Ηρακλής στα τελευταία λεπτά προκειμένου να πάει με το προβάδισμα στα αποδυτήρια.

18:43

40': Ο Κατσέτσα βγαίνει πρώτος στο πρώτο δοκάρι, κάνει και το πλασέ, αλλά δεν βάζει στην μπάλα τόσο φάλτσο όσο θα ήθελε.

18:41

Μικρή διακοπή στο παιχνίδι λόγω τραυματισμού του σύγκρουσης δύο παικτών.

18:38

35': Μεγάλη ευκαιρία για τον Ηρακλή με τον Περόνε να μπαίνει στην περιοχή, να πλασάρει και τον Τσεκρέζι να βγαίνει όσο χρειάζεται και να αποκρούει.

18:37

34': Ο Περόνε εκτελεί ξανά απευθείας φάουλ από πολύ πιο πλάγια αυτή τη φορά και στέλνει την μπάλα πάνω από τα δοκάρια του Τσεκρέζι.

18:36

Έχει ευθύνη και ο τερματοφύλακας του Φωκικού, ο οποίος θα μπορούσε να έχει αντιδράσει καλύτερα.

18:35

Ωραία εκτέλεση φάουλ από τον Περόνε, ο οποίος έστειλε την μπάλα στην αριστερή γωνία του Τσεκρέζι σουτάροντας λίγο έξω από την περιοχή.

18:35

32': ΓΚΟΛ για τον ΗΡΑΚΛΗ!

18:34

31': Κίτρινη κάρτα στον Σάιν.

18:31

Πουλάει εύκολα την μπάλα στα τελευταία λεπτά ο Φωκικός.

18:29

26': Ο Σιατραβάνης μπαίνει στην περιοχή από αριστερά, προσπαθεί να σημαδέψει την απέναντι γωνία, αλλά στέλνει την μπάλα πάνω στον Τσερκέζι.

18:26

23': O Καλέργης βγάζει σέντρα στο δεύτερο δοκάρι, ο Γκατσέτσα κάνει σουτ στην κίνηση πριν σκάσει η μπάλα, αλλά είναι εντελώς άστοχο.

18:22

19': Ευκαιρία για τον Ηρακλή, ο Σιατραβάνης γυρίζει την μπάλα προς το πέναλτι και ο Πασάς από πλεονεκτική θέση δεν πλασάρει όπως θα ήθελε με την μπάλα να φεύγει ψηλά..

18:19

Γρήγορες επιθέσεις προσπαθεί να κάνει ο Ηρακλής.

18:16

13': Ο Ρομάνο από δεξιά βγάζει τη σέντρα, ο Σιατραβάνης πετάγεται στο πρώτο δοκάρι, παίρνει την κεφαλιά, αλλά στέλνει την μπάλα λίγο πάνω από το οριζόντιο δοκάρι το του Τσερκέζι.

18:12

9': Ένα ακόμη κόρνερ για τον Φωκικό, το οποίο παραχωρει ο Μπαρτολίνι, ενώ στη συνέχεια οι γηπεδούχοι κερδίζουν και δεύτερο. Ο Ντάμπος εκτελεί, ο Παπαδόπουλος παίρνει την κεφαλιά και ο Χουάντερσον μπλοκάρει.

18:09

6': Ευκαιρία για τον Ηρακλή με την μπάλα να περνάει στο δεύτερο δοκάρι και τον Ζιαμπάρη από κοντά να κάνει κάκιστο τελείωμα.

18:08

5': Ευκαιρία για τον Φωκκό, ο Καλλέργης βγάζει τη σέντρα, αλλά ο Γκατσέτσα δεν καταφέρνει να πάει πρώτος στη μπάλα.

18:06

Τον δικό του ρυθμό προσπαθεί από την αρχή να επιβάλει ο Ηρακλής.

18:03

1': Ξεκίνησε το παιχνίδι.