0
-
2
20:53

Μία ακόμα ήττα για την Εθνική μας. Οι Σέρβοι εκμεταλλεύτηκαν τις αμυντικές αδράνειες της γαλανόλευκης, ήταν πιο συγκεντρωμένοι στα αμυντικά τους καθήκοντα και δίκαια κέρδισαν.

20:52

93': Τέλος του αγώνα.

20:51

Εκπληκτικό γκολ του Γκουντέλι από περίπου 30 μέτρα, άγαλμα έμεινε ο Γλύκος, στο δεξί του παραθυράκι κατέληξε η μπάλα.

20:51

92': ΓΚΟΛ για την ΣΕΡΒΙΑ.

20:48

90': Κίτρινη για Ν. Τόσιτς και Χριστοδουλόπουλο.

20:47

88': Ο Σ. Μίτροβιτς στη θέση του Μαξίμοβιτς και ο Ρουκάβινα σε αυτή του Ζ. Τόσιτς.

20:46

87': Κίτρινη για τον Μανιάτη.

20:44

86': Ευκαιρία για την Εθνική μας. Ο Χριστοδουλόπουλος εκτέλεσε το φάουλ από πλάγια θέση, κεφαλιά άουτ του Μάνταλου στο πρώτο δοκάρι.

20:41

83': Κόρνερ για την Εθνική μας. Εκτελεί ο Μάνταλος, διώχνουν οι αμυντικοί.

20:40

82': Ο Γκουντέλι στη θέση του Πέτροβιτς.

20:37

78': Ο Μάνταλος στη θέση του Σάμαρη.

20:32

73': Ο Μόρας στη θέση του Μανωλά.

20:31

73': Κόρνερ για την Εθνική μας. Εκτελεί ο Σάμαρης, διώχνουν οι Σέρβοι.

20:30

72': Κίτρινη ο Τόμοβιτς.

20:30

72': Ο Κολοβός στη θέση του Μαυρία.

20:30

71': Καθαρίζει αυτή τη φορά ο Γλύκος.

20:29

70': Κόρνερ για την Σερβία. Εκτελεί ο Τόσιτς, διώχνει με γροθιές ο Γλύκος, ο Τζούρισιτς σουτάρει έξω από την περιοχή, δύσκολα σε κόρνερ ο Γλύκος.

20:24

66': Μέσα Τζούριστις και Λάζοβιτς, έξω Γιόζιτς και Μάρκοβιτς.

20:24

64': Εκτελεί ο Χριστοδουλόπουλος, κεφαλιά του Σάμαρη, διώχνουν οι Σέρβοι.

20:24

64': Ο Τζιόλης στη θέση του Κονέ, ο Γκέκας σε αυτή του Αθανασιάδη.

20:23

63': Απαντάει η Εθνική μας. Σουτ του Κονέ, σε κόρνερ ο Στοΐκοβιτς.

20:22

62': Καλή στιγμή για την Σερβία. Σουτ του Ζ. Τόσιτς, λίγο άουτ.

20:21

61': Στη θέση του Τοροσίδη ο Μπακάκης, που κάνει ντεμπούτο.

20:20

Ο Γιόζιτς γεμίζει στην καρδιά της περιοχής με εκτέλεση φάουλ από θέση μέσα δεξιά, κεφαλιά του αμαρκάριστου Πέτροβιτς, ο Γλύκος πέφτει στη γωνία του αλλά η μπάλα καταλήγει στα δίχτυα.

20:20

60': ΓΚΟΛ για την ΣΕΡΒΙΑ.

20:16

56': Κίτρινη για τον Μάτιτς και τον Κονέ, που εκνευρίστηκε και λίγο έλειψε να χτυπήσει με μπουνιά τον αντίπαλό του για το σκληρό μαρκάρισμα. Με δέκα προσωρινά η Εθνική μας, δέχεται τη φροντίδα των γιατρών ο άσος της Ουντινέζε.

20:10

51': Απομακρύνουν οι Σέρβοι.

20:10

50': Καλή στιγμή για την Εθνική μας, η καλύτερη στο ματς. Σουτ του Χριστοδουλόπουλου έξω από την περιοχή, δύσκολα σε κόρνερ ο Στοΐκοβιτς.

20:09

50': Πάλι ο Κονέ εκτελεστής, κεφαλιά του Μανωλά, μπλοκάρει ο Στοΐκοβιτς.

20:08

49': Κόρνερ για την Εθνική μας, το τρίτο. Ο Κονέ εκτελεί, νέο κόρνερ.

20:08

48': Κίτρινη στον Μαξίμοβιτς.

20:05

46': Ξεκίνησε το β' μέρος.