1
23:37

Ολοκληρώθηκε το παιχνίδι.

23:35

90'+1: Εκτός ο Κεντίρα μέσα ο Μπέντνερ για την Γερμανία.

23:33

Από το πουθενά τα "πάντσερ" παίρνουν προβάδισμα στο σκορ. Ο Κρόος κάνει ένα σου από μακριά, η μπάλα σκάει μπροστά στον Κασίγια, ο οποίος δεν αντιδρά όπως θα έπρεπε και δέχεται το γκολ.

23:33

ΓΚΟΛ για τη ΓΕΡΜΑΝΙΑ!

23:31

Ο τηλεοπτικός φακός κάνει ένα κοντινό στον αγωνιστικό χώρο, ο οποίος είναι σε κάκιστη κατάσταση.

23:27

84': Βγαίνει για τη Γερμανία ο Γκέτσε και μπαίνει ο Κρούζε.

23:25

82': Φοβερή προσπάθεια από τον Ίσκο, την κατάλληλη στιγμή δίνει αριστερά στον Πέδρο, εκείνος πάει με λόμπα να νικήσει τον Τσίλερ, ο οποίος παραχωρεί κόρνερ.

23:23

80': Με δυσκολία διώχνει ο Κασίγια το σουτ του Φόλαντ γιατί η μπάλα σκάει μπροστά του.

23:21

Αποθεώθηκε ο Νολίτο, φώναζαν και το όνομά του οι οπαδοί. Πολύ καλό παιχνίδι από τον παίκτη της Μπενφίκα.

23:20

77': Βγαίνει ο Νολίτο για την Ισπανία και μπαίνει ο Πέδρο. Αλλαγή και στο τέρμα, εκτός ο Κασίγιας, μέσα ο Κίκο Κασίγια.

23:17

Δυσκολεύεται να κρατήσει την μπάλα η Γερμανία.

23:14

71': Εκτός ο Ραούλ Γκαρσία για την Ισπανία, μέσα ο Καγιεχόν, ο οποίος δέχεται και το ζεστό χειροκρότημα των οπαδών.

23:13

Δεν περνάει η τελική πάσα ούτε από τους Ισπανούς ούτε από τους Γερμανούς. Αυτό είναι το πρόβλημα και γι' αυτό δεν υπάρχουν τελικές προσπάθειες.

23:09

Είναι σαφής η ανωτερότητα της Ισπανίας στο δεύτερο ημίχρονο.

23:06

63': Κίτρινη στον Ραούλ Γκαρσία.

23:06

Πιέζει η Ισπανία, η οποία όμως είναι ευάλωτη στις αντεπιθέσεις.

23:02

59': Ο Νολίτο το παίρνει πάνω του, αλλά εκτελεί στην γωνία του Τσίλερ, ο οποίος διώχνει σε κόρνερ.

23:01

58': Φάουλ σε πολύ καλό σημείο κερδίσει ο Νολίτο ύστερα από εξαιρετική προσωπική ενέργεια.

22:58

Η μπάλα στρώνεται από τον Κεντίρα στον Ρούντιγκερ, εκείνος είναι στο σημείο του πέναλτι αλλά το σουτ του κοντράρει.

22:57

Αργός ο ρυθμός, καμία σχέση με το πρώτο 45λεπτο.

22:54

Αρκετά τα λάθη στα πρώτα λεπτά του δευτέρου ημιχρόνου.

22:50

47': Ένα αδύναμο πλασέ από μακριά κάνει ο Ίσκο, εύκολα ο Τσίλερ.

22:50

46': Για την Ισπανία μπαίνουν οι Μπάρτρα, Καμάτσο, Αλμπιόλ και βγαίνουν οι Πικέ, Ράμος και Μπουσκέτς.

22:49

Ξεκίνησε το δεύτερο ημίχρονο.

22:48

Ο Ντελ Μπόσκε δίνει οδηγίες στους παίκτες που θα περάσουν ως αλλαγή.

22:47

Ετοιμάζονται αλλαγές για το δεύτερο ημίχρονο.

22:32

Ολοκληρώθηκε το πρώτο ημίχρονο.

22:31

45': Άστοχη κεφαλιά από τον Μουσταφί μετά την εκτέλεση κόρνερ του Γκέτσε.

22:29

44': Ο Ίσκο εκτελεί φάουλ από πλάγια, ο Ράμος παίρνει την κεφαλιά, αλλά φέρνει το σώμα του αρκετά πίσω με αποτέλεσμα να στείλει την μπάλα πολύ ψηλά.

22:25

Παγώνουν τον ρυθμό οι Γερμανοί γυρνώντας την μπάλα πίσω.

22:22

36': Δύο με δύο φεύγουν οι Γερμανοί, αλλά η πάσα του Βόλαντ κόβεται από τον Πικέ.

22:19

34': Μόλις άουτ το σουτ του Ρούντι ύστερα από την κακή απομάκρυνση της άμυνας της Ισπανίας.

22:15

30': Δεν μπορεί να διώξει η άμυνα της Γερμανίας, την τελευταία στιγμή παρεμβαίνει ο Τσίλερ.

22:11

26': Ο Ίσκο απότ α όρια της περιοχής κάνει ένα φαλτσαριστό σουτ σημαδεύοντας το αριστερό παραθυράκι του Τσίλερ, αλλά η μπάλα πάει άουτ.

22:10

Ανοιχτό το παιχνίδι και με καλό ρυθμό.

22:08

Αναγκαστική αλλαγή για τη Γερμανία, βγαίνει ο Μίλερ και μπαίνει ο Μπελαραμπί.

22:07

21': Ο Γκέτσε αλλάζει πολύ ωραία την μπάλα με τον Μίλερ, σουτάρει με δύναμη, αλλά ο Κασίγιας πέφτει και αποκρούει.

22:04

18': Αδύναμο σουτ από τον Ραούλ Γκαρσία με το αριστερό, μπλοκάρει με άνεση ο Τσίλερ.

22:03

Μικροτραυματισμός για τον Μίλερ, ο οποίος επιστρέφει και συνεχίζει κανονικά.

22:01

Έχει μπει πιο δυναμικά η Ισπανία.

21:58

12': Συγκλίνει προς τα μέσα ο Νολίτο, δοκιμάζει με το δεξί να στείλει την μπάλα στην απέναντι γωνία και ο Τσίλερ κάνει εξαιρετική επέμβαση.

21:56

Πολλές μάχες κέντρου στα πρώτα λεπτά.

21:52

Κυκλοφορούν την μπάλα οι Ισπανοί, όπως συνηθίζουν άλλωστε.

21:48

Με τριάδα στην άμυνα οι Γερμανοί.

21:46

1': Ξεκίνησε το παιχνίδι.

21:43

Με αρκετές αλλαγές και οι δύο ομάδες.

21:34

Καλησπέρα σας, σε περίπου 10 λεπτά ξεκινάει το μεγάλο φιλικό ανάμεσα σε Ισπανία και Γερμανία.