1
-
0
16:55

95': Τέλος της αναμέτρησης.

16:54

94': Κόρνερ για τον Άρη. Εκτελείται πλσαριστά, άουτ η σέντρα του Χιντασέλι.

16:51

90': Τέσσερα λεπτά οι καθυστερήσεις.

16:48

89': Ο Καπουσούζης στη θέση του Ουζούνη.

16:48

88': Ο Ρένια από θέση τετ α τετ σκοράρει, αλλά το γκολ ακυρώνεται σωστά ως οφσάιντ.

16:45

85': Κίτρινη ο Αγτζίδης.

16:40

81': Κίτρινη για το Κιόρτση.

16:39

80': Ο Πομάκης στη θέση του Λυσίτσα.

16:37

78': Ο Ρένια στη θέση του Πόι.

16:36

77': Κόρνερ για τον Άρη. Εκτελεί ο Ατματσίδης, απευθείας άουτ.

16:35

75': Ο Άρης ελέγχει απόλυτα το ματς με τους φιλοξενούμενους να μην μπορούν να πλησιάσουν την περιοχή του Καρατζιοβαλή.

16:28

69': Ο Χιντασέλι στη θέση του Ψυχογιού.

16:26

67': Ο Γκάρτσιος στη θέση του Μπάρμπα.

16:23

64': Κόρνερ για τον Άρη. Διώχνει με γροθιές ο Κατρατσέας.

16:22

63': Κίτρινη ο Σάρρος.

16:19

60': Καλή στιγμή για τον Άρη. Σέντρα του Λιόλιου από αριστερά, κεφαλιά άουτ του Καπνίδη.

16:17

58': Κίτρινη ο Σουνάς.

16:16

57': Νέα ένταση στον αγωνιστικό χώρο, πολλά τα νεύρα των παικτών μετά τις αποβολές της Αναγέννησης και το γκολ του Ατματσίδη.

16:15

Ο Προβατίδης εκτελεί το κόρνερ, η μπάλα δεν απομακρύνεται κι ο Ατματσίδης με κοντινή προβολή ανοίγει το σκορ.

16:15

56': ΓΚΟΛ για τον ΑΡΗ.

16:14

55': Ωραία εκτέλεση φάουλ του Σουνά, εντυπωσιακά σε κόρνερ ο Κατρατσέας.

16:13

54': Έντονες οι διαμαρτυρίες του Ασλανίδη, που αποβάλλεται κι αυτός.

16:10

52': Δεύτερη κίτρινη στον Σιδηρόπουλο και αποβολή. Φάουλ σε πολύ καλή θέση για τον Άρη. Το φάουλ δεν το κάνει ο Σιδηρόπουλος και γι' αυτό υπάρχουν διαμαρτυρίες, φαίνεται πως η κίτρινη δίνεται για το διώξιμο της μπάλας ως καθυστέρηση.

16:09

51': Ο Σουνάς γεμίζει με εκτέλεση φάουλ, ο Κατρατσέας απομακρύνει με τις γροθιές, ο Πόι σουτάρει χωρίς να έχει ισορροπία από το ύψος της περιοχής, πάνω από τα δοκάρια

16:04

46': Ο Λεμονής στη θέση του Παπαδόπουλου.

16:04

46': Ξεκίνησε το β' μέρος.