Ευχαριστούμε πολύ που μείνατε μαζί μας, καλή συνέχεια.

20:48

Τελείωσε το παιχνίδι, 4x4 η Αγγλία.

20:44

90': Βγαίνει ο Τζαγκιέλκα, μπαίνει ο Σμόλινγκ και κλείνει τις αλλαγές του ο Χόντσον.

20:43

Τρία λεπτά οι καθυστερήσεις.

20:42

88': Κίτρινη στον Τζαγκιέλκα.

20:39

85': Βγαίνει ο Στέρλινγκ μπαίνει ο Τσάμπερλεϊν για την Αγγλία.

20:36

82': Κίτρινη στον Στέρλινγκ.

20:34

80': Βγαίνει ο Λαλάνα, μπαίνει ο Μίλνερ για την Αγγλία.

20:33

79': Κίτρινη στον Κλάιν.

20:32

78': Κλείνει τις αλλαγές της η Σλοβενία, βγαίνει ο Κιρμ και μπαίνει ο Λιουμπίγιανκιτς.

20:29

75': Μπαίνει ο Ρότμαν και βγαίνει ο Κούρτιτς για τη Σλοβενία.

20:27

Πολύ ωραία ανάπτυξη από την Αγγλία. Ο Λαλάνα ανοίγει αριστερά, ο Γκιμπς κάνει τη σέντρα, ο Στέρλινγκ την κατάλληλη στιγμή πασάρει στον Γουέλμπεκ και ο τελευταίος από κοντά με πλασέ στην απέναντι γωνία νικάει τον Χαντάνοβιτς.

20:27

72': ΓΚΟΛ για την ΑΓΓΛΙΑ!

20:25

70': Μπαλιά από τον Λαλάνα, ο Ρούνεϊ κάνει υπερπροσπάθεια για να πάρει την κεφαλιά και στέλνει την μπάλα ψηλά.

20:20

Ο Λαλάνα σουτάρει από πλάγια εντός περιοχής, ο Χαντάνοβιτς αποκρούει, αλλά στην εξέλιξη της φάσης ο Γουέλμπεκ με προβολή κάνει το 2-1.

20:20

66': ΓΚΟΛ για την ΑΓΓΛΙΑ!

20:17

64': Βγαίνει ο Μπίρσα, μπαίνει ο Λαζάρεβιτς.

20:16

63': Ο Καμπλ μπαίνει επικίνδυνα στην περιοχή της Αγγλίας, αλλά ο Κέιχιλ τον κόβει.

20:14

Με δύναμη εκτέλεσε ο Ρούνεϊ, έπεσε σωστά ο Χαντάνοβιτς, αλλά δεν μπόρεσε.

20:13

59': ΓΚΟΛ για την ΑΓΓΛΙΑ!

20:13

59': ΠΕΝΑΛΤΙ για την Αγγλία! Βρίσκει τον Ρούνεϊ ο Μέρτελι, αλλά πέφτει πολύ εύκολα ο Άγγλος.

20:12

Ο Κιρμ εκτελεί φάουλ από πολύ πλάγια, ο Χέντερσον παίρνει την κεφαλιά και στέλνει την μπάλα στα δίχτυα της ομάδας του.

20:12

57': ΓΚΟΛ για τη ΣΛΟΒΕΝΙΑ!

20:10

56': Σέντρα από τον Ρούνεϊ, κεφαλιά από τον Τζαγκιέλκα, εύκολα ο Χαντάνοβιτς.

20:06

52': Κίτρινη στον Γκιμπς.

20:03

48': Κόρνερ από τον Λαλάνα, ο Ρούνεϊ αν και πιεζόμενος παίρνει την κεφαλιά, αλλά στέλνει την μπάλα άουτ.

20:01

46': Ξεκίνησε το δεύτερο ημίχρονο.

19:59

Βγαίνουν σιγά σιγά οι παίκτες των δύο ομάδων στον αγωνιστικό χώρο.

19:45

Ολοκληρώθηκε το πρώτο ημίχρονο.

19:44

Προβληματική η ανάπτυξη των γηπεδούχων, δυσανασχετεί και ο κόσμος.

19:39

40: Σέντρα από τον Κλάιν, κόρνερ για την Αγγλία. Γυριστή κεφαλιά από τον Τζαγκιέλκα, η μπάλα κοντράρει και νέο κόρνερ. Εύκολα διώχνει η άμυνα των φιλοξενούμενων την εκτέλεση του Λαλάνα.

19:39

Δεν μπορεί να κρατήσει μπάλα ούτε για λίγο η Σλοβενία.

19:36

37': Ωραία ενέργεια από τον Ρούνεϊ, που κάνει κάποια μέτρα με την μπάλα, την κατάλληλη στιγμή τη δίνει στον Γουέλμπεκ, το σουτ του οποίου φεύγει λίγο πάνω από το οριζόντιο δοκάρι.

19:31

32': Ασυνεννοησία ανάμεσα σε Κούρτιτς και Χαντάνοβιτς, ο οποίος γλιτώνει το αυτογκόλ.

19:29

30': Σε πολύ καλή θέση ο Γουέλμπεκ, παίρνει την κεφαλιά, αλλά στέλνει την μπάλα άουτ.

19:27

28': Κόρνερ για τους Σλοβένους από την παρέμβαση του Στέρλινγκ. Καλή η εκτέλεση, ο Νοβάκοβιτς παίρνει την κεφαλιά στο πρώτο δοκάρι, αλλά δεν βρίσκει εστία.

19:24

Δυσκολεύεται προς το παρόν η Αγγλία να διασπάσει την άμυνα της Σλοβενίας. Μόνο δύο σουτ εκτός περιοχής έχουν κάνει οι παίκτες της.

19:20

21': Ο Γουέλμπεκ κατεβάζει με το στήθος, ο Ρούνεϊ σουτάρει με τη μία, αλλά στέλνει την μπάλα πολύ ψηλά.

19:18

Σε κακή κατάσταση ο αγωνιστικός χώρος του Γούμπλεϊ, αφού πριν από λίγες ημέρες έγινε αγώνας ράγκμπι.

19:16

17': Ωραία ενέργεια από τον Κλάιν, ο Ρούνεϊ στρώνει στον Στέρλινγκ, αλλά το σουτ του τελευταίου είναι πολύ κακό.

19:12

Στο μισό γήπεδο βρίσκεται η Σλοβενία στα τελευταία λεπτά.

19:10

Ανεβάζει στροφές η Αγγλία όσο περνούν τα λεπτά.

19:07

Κυκλοφορεί την μπάλα η Αγγλία.

19:03

Αυτή τη στιγμή στον 5ο όμιλο η Αγγλία είναι πρώτη έχοντας το απόλυτο μετά από τρεις αγωνιστικές, ενώ η Σλοβενία είναι δεύτερη με έξι βαθμούς.

19:01

1': Ξεκίνησε το παιχνίδι.

18:54

18:54

Τιμάται ο Γουέιν Ρούνεϊ, ο οποίος παίζει για 100ο παιχνίδι με την Αγγλία.

18:46

Καλησπέρα σας, σε περίπου 15 λεπτά ξεκινάει η αναμέτρηση της Αγγλίας με τη Σλοβενία.