23:35

Ολοκληρώθηκε το παιχνίδι, ήττα σοκ για την Εθνική.

23:32

23:31

89': ΔΟΚΑΡΙ για την Ελλάδα. Το πολύ δυνατό σουτ του Κονέ τραντάζει το οριζόντιο δοκάρι του Νίλσεν.

23:30

88': Βγαίνει ο Όλσεν, μπαίνει ο Κ. Όλσεν.

23:30

88' Κίτρινη στον Μανωλά

23:28

86': Άλλη μία ατομική ενέργεια από τον Χριστοδουλόπουλο, δεν μπορεί κανείς να εκμεταλλευτεί τη λάθος αντίδραση του Νίλσεν.

23:27

85': Βγαίνει ο Έντμουντσον, μπαίνει ο Φέρε.

23:26

84': Φάουλ πλάγια εκτός περιοχής κερδίζει ο Χριστοδουλόπουλος.

23:23

82': Κερδίζει κόρνερ η Εθνική, πολύ κακή η εκτέλεση του Μάνταλου.

23:20

79': Ο Χριστοδουλόπουλος σουτάρει, αλλά δεν ανησυχεί τον Νίλσεν.

23:19

78': Βγαίνει ο Καράμπελας, μπαίνει ο Μάνταλος.

23:17

74': Βγαίνει ο Χολστ για τους φιλοξενούμενους, μπαίνει ο Γιουστίνουσεν.

23:16

73': Ένα ακόμη σουτ εκτός περιοχής, αυτή τη φορά από τον Κονέ, ξανά εκτός εστίας.

23:15

Αρχίζει να ανεβάζει την πίεσή της η Ελλάδα.

23:12

71': Από πολύ μακριά ο Χριστοδουλόπουλος δοκιμάζει το πόδι του, πέφτει και αποκρούει ο Νίλσεν.

23:10

69': Μεγάλη ευκαιρία για την Ελλάδα. Εξαιρετική σέντρα από τον Τοροσίδη, ο Κονέ κάνει ωραία την κίνηση αλλά από τη μικρή περιοχή στέλνει την μπάλα ψηλά!

23:07

Η εικόνα της Ελλάδας είναι σοκαριστική.

23:04

63': Ο Καρέλης βγαίνει ο Μαυρίας μπαίνει.

23:04

Σέντρα από τα δεξιά από τον Ντάβιντσεν, ο οποίος έχει περάσει προηγουμένως τον Καράμπελα, σουτ από τον Όλσεν και η μπάλα καταλήγει στον Έντουντσον, ο οποίος από κοντά σκοράρει.

23:03

61': ΓΚΟΛ για τα ΝΗΣΙΑ ΦΕΡΟΕ!

23:02

Θα μπει και ο Μαυρίας.

22:59

57': Κίτρινη στον Γκρέγκερσεν

22:58

Κόρνερ για την Ελλάδα, κακή η εκτέλεση του Χριστοδουλόπουλου.

22:57

Ο Καραγκούνης φωνάζει στους παίκτες μήπως και ξυπνήσουν.

22:54

Γιουχάρει την Εθνική ο κόσμος.

22:52

51': ΔΟΚΑΡΙ για τα Νησιά Φερόε. Ο Νες από δεξιά γυρίζει την μπάλα προς το πέναλτι, ο Μπενιάμινσεν κάνει το πλασέ και σημαδεύει το αριστερό δοκάρι του Καρνέζη.

22:51

50': Κίτρινη στον Χάνσον

22:50

Με δέκα η Εθνική προς το παρόν.

22:49

Στο έδαφος ο Μόρας, φαίνεται να έχει χάσει τις αισθήσεις του.

22:48

46': Αθανασιάδης αντί Γκέκα για την Εθνική.

22:47

46': Ξεκίνησε το δεύτερο ημίχρονο.

22:33

Ολοκληρώθηκε το πρώτο ημίχρονο.

22:31

45'+1: Πολύ μεγάλη ευκαιρία για τα Νησιά Φερόε, ο Καρνέζης με νέα επέμβαση κρατάει όρθια την Ελλάδα. Υπό την πίεση του Μόρα ο Έντμουντσον έκανε το πλασέ και ο τερματοφύλακας της Ουντινέζε αντέδρασε όπως έπρεπε.

22:30

22:28

42': Εξαιρετική επέμβαση του Καρνέζη σε ψιλοκρεμαστή κεφαλιά του Μπενιάμινσεν.

22:26

40': Στα σώματα η σέντρα του Χριστοδουλόπουλου, νέο κόρνερ. Χαμηλά η εκτέλεσή του, εύκολα διώχνουν οι φιλοξενούμενοι.

22:23

38': Μεγάλη ευκαιρία για την Ελλάδα, η μπάλα φτάνει στο δεύτερο δοκάρι, αλλά ο Χριστοδουλόπουλος από το ύψος της μικρής περιοχής τη στέλνει άουτ.

22:21

36': Ο Χριστοδουλόπουλος από δεξιά βγάζει ωραία σέντρα, η οποία περνάει μέχρι το δεύτερο δοκάρι. Δεν κάνει το καλύτερο δυνατό το τελείωμα ο Καρέλης, στην εξωτερική πλευρά των διχτυών η μπάλα.

22:20

35': Σωστή η υπόδειξη του βοηθού, ήταν ακάλυπτος ο Γκέκας, ο οποίος δεν τελειώνει ούτως ή άλλως τη φάση όπως θα ήθελε.

22:18

Διαμαρτυρίες από Μανιάτη και Τοροσίδη που ζητούσαν αποβολή.

22:17

33': Κίτρινη στον Όλσεν.

22:15

Προβληματική είναι η εικόνα που παρουσιάζει η Εθνική μας για άλλη μία φορά επί Ρανιέρι.

22:11

27': Ένα σουτ από πολύ μακριά κάνει ο Μανιάτης, εύκολα μπλοκάρει στη δεξιά του γωνιά ο Νίλσεν.

22:10

Έχει κατοχή στο 57% η Ελλάδα, αλλά αυτό δεν είναι αρκετό.

22:06

21': Πολύ κακό σουτ από τον Σάμαρη, απελπιστικά άστοχος.

22:01

17': ΔΟΚΑΡΙ για τα Νησιά Φερόε! Εξαιρετική εκτέλεση φάουλ από τον Όλσεν, η μπάλα σταματάει στο δεξί δοκάρι του Καρνέζη.

21:58

14': Νέο κόρνερ κερδίζει η Εθνική. Από την εκτέλεση του Χριστοδουλόπουλου ο Κονέ παίρνει την κεφαλιά, αλλά η μπάλα πάει τουλάχιστον ένα μέτρο έξω από το αριστερό δοκάρι του Νίλσεν.

21:55

11': Εντυπωσιακό σόλο από τον Χριστοδουλόπουλο, από πολύ πλάγια σουτάρει και η μπάλα παίρνει τροχιά παράλληλη με την εστία.

21:53

9': Από πολύ μακριά ο Χάνσον δοκιμάζει να νικήσει τον Καρνέζη με απευθείας εκτέλεση φάουλ, εύκολα μπλοκάρει ο δεύτερος.

21:51

7': Περνάει απ' όλους η σέντρα του Πόλσεν, ο Τοροσίδης είναι εκείνος που διώχνει.

21:48

4': Κόρνερ κερδίζει ο Καράμπελας. Το εκτελεί ο Χριστοδουλόπουλος, διώχνει ο Νίλσεν.

21:45

1': Ξεκίνησε το παιχνίδι.