2
16:49

Τελικό αποτέλεσμα στην Ελευθερούπολη... Ακροπόταμος - Άρης 0-2.

16:47

90': Τελευταίες προσπάθειες του παιχνιδιού.

16:42

Τρομερή ατμόσφαιρα από τους φίλους του Άρη που δεν έχουν σταματήσει λεπτό να τραγουδούν για την ομάδα τους.

16:42

Κοντά και σε τρίτο γκολ ο Άρης με τρομερή προσπάθεια και σέντρα του Καπνίδη από αριστερά, κεφαλιά του Προβατίδη η μπάλα άουτ.

16:41

85': Αλλαγή για τον Άρη, τρίτη και τελευταία. Ο κορυφαίος του Άρη Σουνάς εκτός, μέσα ο Λεμονής.

16:40

Με αυτογκόλ, λοιπόν, ο Άρης γράφει το 0-2 και ενώ από το 69' παίζει με παίκτη λιγότερο λόγω της αποβολής του Φερνάντεζ.

16:38

Κάθετη πάσα του Καπνίδη στον Σουνά, αυτός πλασάρει ωραία τον αντίπαλο γκολκίπερ και ο Τσέπα στην προσπάθεια του να διώξει πάνω στην γραμμή στέλνει την μπάλα στα δίχτυα.

16:38

83': ΓΚΟΛ ο ΑΡΗΣ!

16:34

Έμπνευση του Καπνίδη που προσπαθεί να νικήσει τον αντίπαλο γκολκίπερ από πολύ μακριά, η μπάλα δεν του κάνει το χατίρι και σταματά στο δοκάρι.

16:34

79': ΔΟΚΑΡΙ για τον ΑΡΗ!

16:32

Όπως και να χει ο Άρης καλείται να κρατήσει αυτό το 0-1 αγωνιζόμενος με παίκτη λιγότερο.

16:31

Οι φιλοξενούμενοι έχουν έντονα παράπονα από την διαιτησία του Αναστασίου αφού θεωρούν αυστηρή την δεύτερη κίτρινη στον Φερνάντεζ.

16:30

75': Κάρτα στον Προβατίτη για τον Άρη Ακροποτάμου.

16:29

72': Αλλαγή για τον Ακροπόταμο. Πτηνόπουλος στη θέση του Σολακίδη

16:28

72': Διπλή αλλαγή για τον Άρη. Ατματσίδης και Μάριος Παπαδόπουλος εκτός. Μέσα ο Προβατίδης και Μαζουλουξής.

16:25

70': Ευκαιρία για τους γηπεδούχους. Ο Προβατίδης εκτελεί το φάουλ πλασαριστά προς τα έξω, πλασέ από το σημείο του πέναλτι, ο Καρατζιοβαλής μπλοκάρει.

16:24

Ο Φερνάντεζ βλέπει δεύτερη κίτρινη για κράτημα σε αντίπαλο του και αφήνει τους Θεσσαλονικείς με δέκα παίκτες.

16:24

69': ΚΟΚΚΙΝΗ για τον ΑΡΗ!

16:22

67': Κάρτα στον Γκίνο.

16:21

66': Στην θέση του Δούμπλατζη ο Μονιός για τον Άρη Ακροποτάμου, πρώτη αλλαγή.