Ευχαριστούμε πολύ που μείνατε μαζί μας, καλή συνέχεια.

17:49

Ολοκληρώθηκε το παιχνίδι.

17:46

90'+2: Εκτός ο Μπουντούρης, στη θέση του ο Παπαργυρίου.

17:45

17:44

90': Ο Γκουγκούδης μπαίνει από πλάγια μέσα στην περιοχή, αλλά το σουτ του φεύγει παράλληλα προς την εστία.

17:44

Μονόλογος του Εθνικού τα τελευταία λεπτά.

17:41

87': Κόρνερ για τον Εθνικό. Καλή η εκτέλεση, η μπάλα περνάει πάνω από τον Κουκόλης και ο Ναστέφσκι αιφνιδιάζεται.

17:38

84': Κίτρινη στον Τσουβαλτσίδη.

17:37

83': Μπαίνει ο Ναστέφσκι, βγαίνει ο Παναγιωτίδης για τον Εθνικό Σερρών.

17:36

Κρατάει στα τελευταία 2-3 λεπτά την μπάλα στην κατοχή της η Αναγέννηση και παγώνει τον ρυθμό.

17:33

Προσπαθεί να φτάσει στην ισοφάριση ο Εθνικός Σερρών.

17:28

74': Ο Τζέκος δίνει στον Τσιλούλη, εκείνος κάνει το σουτ εκτός περιοχής και ο Τσάμης μπλοκάρει με άνεση.

17:27

73': Ο Μαυρίας στη θέση του Υφαντή για τους γηπεδούχους.

17:25

Από στημένη φάση απειλεί ο Εθνικός Σερρών με τον Κουκόλη να μην εκμεταλλεύεται όπως θα ήθελε την έξοδο του Τσάμη.

17:24

70': Κίτρινη στον Σάββα.

17:23

69': Ο Πολύζος αντί του Σαββίδη για τους φιλοξενούμενους.

17:23

69': Κίτρινη κάρτα στον Οικονόμου.

17:22

67': Καλό σουτ από τον Τσουβαλτσίδη, άουτ φεύγει η μπάλα.

17:20

Ο Μπουντούρης εκτελεί κόρνερ, η μπάλα απομακρύνεται και στρώνεται στον Μπιλέτη, ο οποίος με ωραίο σουτ στην κίνηση και όντας εκτός περιοχής σκοράρει.

17:20

66': ΓΚΟΛ για την ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ!

17:18

64': Ο Μερεσιώτης αντί του Νικολίτσα για τον Εθνικό Σερρών.

17:16

Προσωρινή διακοπή, στο έδαφος ο Σαββίδης.

17:13

59': Αλλαγή για την Αναγέννηση, ο Βουτσιας βγαίνει και μπαίνει ο Γκουγκούδης.

17:11

57': Κίτρινη ο Χατηρίζος.

17:08

53': Κακό το σουτ του Νίκιτς, πολλά μέτρα άουτ φεύγει η μπάλα.

17:07

Έχουν μπει πιο δυνατά οι Καρδιτσιώτες.

17:05

50': Κόρνερ παραχωρεί ο Κρατσαβάνης μετά τη λόμπα του Μπουντούρη. Στην εξέλιξη της φάσης απομάκρυνε εύκολα η άμυνα των φιλοξενούμενων.

17:01

46': Από τη σέντρα του Τσιλούλη ο Πλαβούκος μπαίνει στην πορεία της μπάλας, αλλά το πλασέ του κοντράρει.

17:01

46': Ξεκίνησε το δεύτερο ημίχρονο.

16:59

Έχουν επιστρέψει στον αγωνιστικό χώρο οι δύο ομάδες.

16:45

Ολοκληρώθηκε το πρώτο ημίχρονο.

16:43

16:42

45': Κίτρινη στον Σαββίδη.

16:41

44': Από την εξέλιξη της φάσης οι φιλοξενούμενοι πήραν κόρνερ το οποίο πέρασε ανεκμετάλλευτο.

16:39

42': Φάουλ πολύ κοντά στο σημαιάκι του κόρνερ κερδίζει ο Πλαβούκος.

16:35

38': Πολύ καλή ευκαιρία για την Αναγέννηση με τον Τζέκο να παίρνει την μπάλα λίγο έξω από τη μικρή περιοχή και μαρκαρισμένος να κάνει ένα αδύναμο σουτ. Εύκολα ο Κραβαρίτης.

16:32

Στα τελευταία λεπτά οι γηπεδούχοι έχουν την πρωτοβουλία των κινήσεων.

16:29

31': Σέντρα στο δεύτερο δοκάρι, ο Βουτσιάς πιάνει μία αδύναμη κεφαλιά και δεν ανησυχεί τον Κραβαρίτη.

16:28

30': Άλλο ένα κόρνερ κερδίζει η Αναγέννηση, ξανά διώχνει εύκολα η άμυνα των φιλοξενούμενων.

16:24

27': Ο Μπουντούρης κάνει μία σέντρα, εύκολα ο Κραβαρίτης.

16:22

Υπάρχει ρυθμός στο παιχνίδι, αλλά είναι πολλά τα λάθη από τους παίκτες και των δύο ομάδων.

16:17

20': O Παναγιωτήδης βλέπει τον Τσιλούλη, τη γυρίζει προς το πέναλτι, αλλά το τελείωμα του τελευταίου είναι κακό.

16:14

Πολλές οι μάχες στον χώρο του κέντρου.

16:09

12': Μπαίνει στην περιοχή ο Πλαβούκος από πάσα του Μαρίνου, πλασάρει στην κλειστεί γωνία και ο Τσάμης διώχνει.

16:08

10': Κόρνερ για την Αναγέννηση, αλλά περνάει ανεκμετάλλευτο.

16:04

7': Δεν απομακρύνει σωστά την μπάλα ο Τσάμης, αλλά τελικά δεν το πληρώνει.

16:01

3': Ο Χατζηρίζος σημαδεύει τον Υφαντή, εκείνος παίρνει μία αδύναμη κεφαλιά και έτσι μπλοκάρει εύκολα ο Κραβαρίτης.

15:58

1': Ξεκίνησε το παιχνίδι.

15:54

Καλησπέρα σας, σε λιγότερο από δέκα λεπτά ξεκινάει η αναμέτρηση της Αναγέννησης Καρδίτσας με τον Εθνικό Σερρών.

Τσάμης, Υφαντής, Σάββας, Στάμος, Οικονόμου, Χατζηρίζος, Τζέκος, Νίκιτς, Μπιλέτης, Μπουντούρης, Βουτσιάς
Κραβαρίτης, Τσιλούλης, Παναγιωτίδης, Νικολίτσας, Κουκόλης, Τσουβαλτσίδης, Χατζηδημητρίου, Δέντσας, Μαρίνου, Σαββίδης, Πλαβούκος
Τσακαλίδης (Χαλκιδικής), Λαφαντζής (Πιερίας), Παπαδόπουλος (Μακεδονίας)