2
-
0
19:51

Τρίποντο κορυφής για τον Απόλλωνα, ο οποίος ανέβασε την απόδοση του στο β' ημίχρονο κέρδισε και έπιασε την ΑΕΚ με 12 βαθμούς στην πρώτη θέση του 1ου ομίλου της Β' Εθνικής (οι "κιτρινόμαυροι" βέβαια έχουν κάνει το ρεπό τους). Πολύ καλή η παρουσία του Άλιμου.

19:49

Λήξη της αναμέτρησης, τελικό Απόλλων Σμύρνης - Άλιμος 2-0.

19:48

90'+3: Δυνατή εκτέλεση φάουλ Μπέριεξ από τα δεξιά, πέφτει στην αριστερή του γωνιά και διώχνει ο Κουτσόπουλος.

19:47

90'+2: Κίτρινη κάρτα στον Κοτσώνη.

19:46

90'+1: Εκτέλεση κόρνερ για τον Απόλλωνα με τον Γκόλια από τα αριστερά, κεφαλιά Κοτσώνη, η μπάλα στα δίχτυα, το γκολ δεν μετράει καθώς υπάρχει επιθετικό φάουλ.

19:45

90'+1: Αλλαγή για τον Άλιμο. Ο Σταύρου αντί του Καλαϊτζίδη.

19:45

19:43

88': Κίτρινη κάρτα στον Μπεριέξ.

19:42

87': Δεύτερο συνεχόμενο κόρνερ για τον Άλιμο, περνά ανεκμετάλλευτο.

19:41

87': Σουτ Σαγανά από θέση μέσα δεξιά, διώχνει σωτήρια σε κόρνερ ο Κουτσόπουλος

19:40

86': Ο Κυβελίδης βρέθηκε μόνος μπροστά από τον Μπαντίκο, για να διώξει ο τερματοφύλακας του Αλίμου.

19:38

84': ΔΟΚΑΡΙ για τον ΑΛΙΜΟ! Ξαφνική βολίδα Δωροβίνη από τα 30 μέτρα και δεξιά, η μπάλα σταματά στο οριζόντιο δοκάρι.

19:35

81': Ο Κωστένογλου ολοκληρώνει τις αλλαγές για τον Απόλλωνα. Ο Ενρίκο αντί του Βάντερσον.

19:34

79': Σουτ Δωροβίνη από τα 25 μέτρα, η μπάλα άουτ.

19:32

78': Αλλαγή για τον Άλιμο. Ο Μουρ αντί του Μπονγκ.

19:30

Κόρνερ με τον Λαγό, από το ύψος του δεύτερου δοκαριού με κοντινή προβολή ο αφύλακτος Κυβελίδης διπλασιάζει τα τέρματα της "Ελαφράς Ταξιαρχίας".

19:29

75': ΓΚΟΛ για τον ΑΠΟΛΛΩΝΑ!

19:26

72': Κίτρινη κάρτα στον Μπονγκ.

19:25

70': Γυριστό σουτ Σαγανά, πάνω από την εστία του Κουτσόπουλου.

19:24

69': Σουτ Ιωάννου, η μπάλα άουτ.

19:23

69': Αλλαγή για τον Απόλλωνα. Ο Αλίπιο αντί του Φαρινόλα.

19:22

68': Αδύναμο σουτ Δωροβίνη, εύκολα στην αγκαλιά του Κουτσόπουλου.

19:20

65': Σέντρα Γκόλια από τα αριστερά, κεφαλιά Ανγκούλο από το πρώτο δοκάρι, η μπάλα άουτ.

19:16

62': Αλλαγή για τον Άλιμο. Ο Δωροβίνης αντί του Κάρδαρη.

19:12

57': Κόρνερ για τον Απόλλωνα. Δεύτερο συνεχόμενο κόρνερ. Απομάκρυνε η άμυνα του Αλίμου.

19:06

51': Σουτ Σαγανά έξω από την περιοχή, η μπάλα άουτ.

19:05

Διαγώνιο σουτ Λαγού από τα αριστερά και έξω από την περιοχή, ο Μπαντίκος πέφτει και διώχνει προσωρινά, η μπάλα φτάνει στον Φαρινόλα, που με κοντινό πλασέ σε κενή εστία θα στείλει την μπάλα στα δίχτυα για το 1-0.

19:04

50': ΓΚΟΛ για τον ΑΠΟΛΛΩΝΑ!

19:01

46': Σέντρα-σουτ Παντελή από τα δεξιά, άουτ.

19:01

46': Έναρξη στο δεύτερο ημίχρονο...

18:59

Αλλαγή για τον Απόλλωνα με το ξεκίνημα του β' ημιχρόνου. Ο Κυβελίδης στη θέση του Νανία.