Απογοήτευση για τους φιλάθλους του Πανελευσινιακού, οι οποίοι ωστόσο χειροκροτούν τους Αργίτες.

16:48

Λήξη της αναμέτρησης. Τελικό αποτέλεσμα Πανελευσινιακός - Παναργειακός 0-3.

16:46

Ο Ετόφ με σουτ γράφει το 0-3 για την ομάδα του Άργους. Διαστάσεις θριάμβου για τους φιλοξενούμενους.

16:46

89': ΓΚΟΛ ο ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ!

16:45

88': Αλλαγή για τον Παναργειακό. Ο Ισούφι αντί του Λίτσου.

16:45

88': Κίτρινη κάρτα στον Κατσικά.

16:43

Ο Κοιλιάρας με ένα ξερό σουτ έξω από την περιοχή άφησε άγαλμα τον Τσαλκιτζίδη, για να διπλασιάσει τα τέρματα για την ομάδα του.

16:42

87': ΓΚΟΛ ο ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ!

16:37

Το φάουλ εκτελέστηκε από τον Μακρίδη, αλλά έδιωξαν οι αμυντικοί του Παναργειακού.

16:35

79': Κίτρινη κάρτα στον Καλαγκάνη.

16:35

79': Φάουλ για τον Πανελευσινιακό.

16:25

70’: Αλλαγή για τον Πανελευσινιακό. Ο Μεχμέτογλου αντί του Δουκάκη.

16:24

69’: Δυνατό σουτ Παπαπαναγιώτου μέσα από την περιοχή άουτ.

16:22

67': Κίτρινη κάρτα στον Κοιλιάρα.

16:21

66': Αλλαγή για τον Παναργειακό. Ο Παπαϊωάννου αντί του Λιόση.

16:17

62': Ο Παναργειακός έχει την κατοχή της μπάλας και ψάχνει και για δεύτερο γκολ.

16:12

Έχει «παγώσει» το γήπεδο στην Ελευσίνα μετά το γκολ που σημείωσε ο Παναργειακός στην ξαφνική αντεπίθεση.

16:10

55': Αλλαγή για τον Πανελευσινιακό. Ο Σκαφτούρος αντί του Μιχελή.

16:08

53': Αναγκαστική αλλαγή για τον Πανελευσινιακό. Έξω ο Κουσκουνάς, μέσα ο Κατσικάς.

16:06

51': Προσωρινή διακοπή στο ματς γιατί είναι στο έδαφος ο Κουσκουνάς. Ο παίκτης βγαίνει εκτός αγωνιστικού χώρου.

16:05

Ο Ετόφ, που μπήκε αλλαγή, ύστερα από τραγικό λάθος στην άμυνα του Πανελευσινιακού, με σουτ μέσα από την περιοχή γράφει το 0-1.

16:05

50': ΓΚΟΛ ο ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ!

16:02

46': Αλλαγή για τον Παναργειακό. Βγαίνει ο Μπρέσκα, μπαίνει ο Ετόφ.

16:01

Έναρξη β' ημιχρόνου.

15:45

Ο διαιτητής Πέτρος Τσαγκαράκης στέλνει τις δύο ομάδες στα αποδυτήρια. Ημίχρονο στην Ελευσίνα. Πανελευσινιακός - Παναργειακός 0-0.

15:42

43': Φάουλ για τον Πανελευσινιακό, το χτύπησε ο Τσουμάγκας, απέκρουσε ο Κατσαούνης.

15:41

42': Κίτρινη κάρτα στον Λιόση.

15:40

Ο Πανελευσινιακός πιέζει, είναι κυρίαρχος του παιχνιδιού και έχει την κατοχή της μπάλας.

15:37

Το χτύπησε ο Τσουμάγκας, έδιωξαν οι αμυντικοί του Παναργειακού σε κόρνερ.

15:37

38': Φάουλ σε καλό σημείο για τον Πανελευσινιακό.

15:35

36': Ξαφνικό σουτ Ριζογιάννη έξω από τη μεγάλη περιοχή, η μπάλα ξυστά άουτ.

15:31

32’: Κίτρινη κάρτα στους Αγγελόπουλο και Τσουμάγκα.

15:29

30': Μικρή διακοπή γιατί ο Ρότα βρίσκεται στο έδαφος. Το ματς συνεχίζεται, καθώς ο παίκτης του Παναργειακού σηκώθηκε.

15:18

19': Δυνατό σουτ Δουκάκη έξω από την περιοχή, η μπάλα πέρασε ξυστά άουτ από το δεξί κάθετο δοκάρι του Κατσαούνη.

15:10

Στο γήπεδο βρίσκονται ο Λουτσιάνο ντε Σόουζα, ο Γιάννης Καλιτζάκης, ο Μίλτος Γκόφας, ο Γιάννης Μπότσης, ο Σταύρος Ψιμουλάκης.

15:07

8': Ο Κουσκουνάς βρέθηκε στην καρδιά της άμυνας του Παναργειακού, έπιασε το σουτ, αλλά απέκρουσε ο Κατσαούνης.

15:06

Στα πρώτα λεπτά του παιχνιδιού ο Πανελευσινιακός έχει την κατοχή της μπάλας, ενώ ο Παναργειακός έχει αμυντικούς προσανατολισμούς.

14:59

Περίπου 600 φίλαθλοι βρίσκονται στις εξέδρες, εκ των οποίων 60 από το Άργος.

14:58

Έναρξη της αναμέτρησης.

14:29

Καλό απόγευμα, αγαπητοί φίλοι και φίλες, από το Δημοτικό Στάδιο Ελευσίνας. Είμαι ο Ανέστης Τσακίρογλου και μαζί θα παρακολουθήσουμε λεπτό προς λεπτό τη σημερινή αναμέτρηση μεταξύ του Πανελευσινιακού και του Παναργειακού για την 6η αγωνιστική του πρωταθλήματος της Γ’ Εθνικής κατηγορίας του 3ου ομίλου.

Τσαλκιτζίδης, Ατματζίδης, Τσουμάγκας, Παπαπαναγιώτου, Γεωργούλης, Ριζογιάννης, Δουκάκης, Έβερετ, Κουσκουνάς, Μακρίδης, Μιχελής.
Αναπ: Κατσικάς, Κολοβός, Σκαφτούρος, Νικολάκης, Χύσο, Μεχμέτογλου, Τσίγρος.
Κατσαούνης, Λιόσης, Καλαγκάνης, Ρότα, Μαυρομμάτης, Λίτσος, Αγγελόπουλος, Κοιλιάρας, Πούτσι, Μπρέσκα, Όγιος.
Αναπ: Καπλατζής, Παναγιώτου, Μπιμπισίδης, Καράδαης, Παπαϊωάννου, Ετόφ, Ισούφι.
Διαιτητής ο Πέτρος Τσαγκαράκης από την Κορινθία. Βοηθοί οι συντοπίτες του Πυργάκης, Σπηλιώτης.