1
16:47

Ολοκληρώθηκε το παιχνίδι.

16:47

90'+2: Ο Ντουρμάζ εκτελεί κόρνερ προς τα έξω, ο Μήτρογλου σουτάρει με τη μία και ο Πασχαλάκης αποκρούει.

16:46

Δύο τα λεπτά των καθυστερήσεων.

16:45

Από φάουλ του Ντουρμάζ ο Μήτρογλου πηγαίνει πρώτος στην μπάλα και λίγο έξω από τη μικρή περιοχή με πλασέ στέλνει την μπάλα στα δίχτυα.

16:44

90': ΓΚΟΛ για τον ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ!

16:41

Την τελευταία στιγμή προλαβαίνει τον Κάσες ο Μποτία.

16:40

Ο Γιαννούλης βγάζει σέντρα στο δεύτερο δοκάρι, ο Διαμαντάκος είναι ολομόναχος και με κεφαλιά από τη μικρή περιοχή σκοράρει.

16:39

84': ΓΚΟΛ για τον ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ!

16:36

81': Ο Κάσες δίνει στον Τζάνη, το σουτ του οποίου απομακρύνει ο Ρομπέρτο, ενώ στην εξέλιξη της φάσης ο Μπαϊκαρά αστοχεί.

16:34

79': Βγαίνει ο Αραμπα και μπαίνει ο Λίτσκας.

16:34

79': Νικάει τον Ρομπέρτο ο Κάσες, ο οποίος επιλέγει να στείλει την μπάλα στο κέντρο της εστίας.

16:33

78': ΠΕΝΑΛΤΙ για τον Πανθρακικό! Από την εκτέλεση του Κάσες, η μπάλα χτυπάει στο χέρι του Μήτρογλου.

16:31

Φάουλ σε καλό σημείο για τον Πανθρακικό.

16:29

75΄: Κλείνει τις αλλαγές του ο Μίτσελ με τον Μήτρογλου να μπαίνει αντί του Ντοσεβί.

16:26

71': Ο Ντουρμάζ παίρνει την μπάλα από πλάγια αριστερά, κάνει μία προσποίηση και στη συνέχεια το πλασέ του πηγαίνει πάνω στον Πασχαλάκη.

16:23

69': Βγαίνει ο Ντομίνγκεζ, μπαίνει ο Ντουρμάζ για τον Ολυμπιακό.

16:22

Από την εκτέλεση του κόρνερ ο Αυλωνίτης πηδάει ψηλότερα όλων, προλαβαίνει τον Πασχαλάκη, που κάνει κακή έξοδο, και σκοράρει.

16:22

67': ΓΚΟΛ για τον ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ!

16:21

67': Άλλη μία επέμβαση του Πασχαλάκη, ο οποίος παραχωρεί με τα πόδια κόρνερ σε σουτ του Φουστέρ.

16:19

65': ΔΟΚΑΡΙ για τον Ολυμπιακό. Ο Ντοσεβί σουτάρει με δύναμη από το ύψος του πέναλτι και στέλνει την μπάλα στο οριζόντιο δοκάρι.

16:17

62': Ο Μπουχαλάκης δίνει αριστερά στον Φουστέρ, εκείνος σουτάρει με τη μία στην κλειστή γωνιά του Πασχαλάκη, ο οποίος παραχωρεί κόρνερ.

16:16

Έχει κατεβάσει ταχύτητα ο Ολυμπιακός στο δεύτερο ημίχρονο.

16:15

60': Μπαίνει ο Μεχία, βγαίνει ο Καθάριος για τους φιλοξενούμενους.

16:13

Νέα διακοπή με τον Καθάριο να βρίσκεται στο έδαφος.

16:11

56': Βγαίνει ο Αφελάι, μπαίνει ο Φουστέρ.

16:10

56': Απευθείας εκτελεί το φάουλ από μακριά ο Μιλιβόγιεβιτς, ψηλά η μπάλα.

16:10

55': Κίτρινη στον Λαδάκη.

16:08

53': Από τα όρια της περιοχής και πλάγια ο Μπουχαλάκης σουτάρει και στέλνει την μπάλα στην εξωτερική πλευρά των διχτυών.

16:07

Στο έδαφος ο Χρήστου.

16:05

Προσπαθεί στα πρώτα λεπτά να κυκλοφορήσει την μπάλα ο Πανθρακικός.

16:01

46': Πρώτη αλλαγή για τον Πανθρακικό με τον Τσουμάνη αντί του Σερφά.

16:01

46': Ξεκίνησε το δεύτερο ημίχρονο.

15:59

Επέστρεψαν στον αγωνιστικό χώρο οι δύο ομάδες.

15:45

45': Ολοκληρώθηκε το πρώτο ημίχρονο.

15:45

45': Ο Αφελάι εκτός περιοχής δοκιμάζει το αριστερό του, η μπάλα φεύγει αρκετά άουτ.

15:44

44': ΔΟΚΑΡΙ για τον Ολυμπιακό! Σέντρα από τον Γιαννούλη, ο Διαμαντάκος παίρνει την κεφαλιά και στέλνει την μπάλα στο οριζόντιο δοκάρι.

15:44

44': Κίτρινη στον Κάσες.

15:42

43': Πολύ μεγάλη ευκαιρία για τον Πανθρακικό. Ο Τζάνης δίνει στον Κάσες, εκείνος περνάει τον Ελαμπντελαουί, αλλά το πλασέ του από καλή θέση είναι άστοχο.

15:39

Ο Διαμαντάκος σουτάρει από το ύψος του πέναλτι, ο Πασχαλάκης πραγματοποιεί εξαιρετική επέμβαση, η μπάλα χτυπάει στο κεφάλι του Τζάνη και ο Παπαγεωργίου στην προσπάθειά του να τη διώξει τη στέλνει στα δίχτυα.

15:38

39': ΓΚΟΛ για τον ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ!

15:38

39': Εύκολα μπλοκάρει ο Ρομπέρτο απευθείας φάουλ του Τζάνη.

15:36

Εξαιρετική η εκτέλεση του Ντομίνγκεζ, στο αριστερό παραθυράκι του Πασχαλάκη πάει η μπάλα.

15:35

36': ΓΚΟΛ για τον ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ!

15:34

35': ΠΕΝΑΛΤΙ για τον Ολυμπιακό! Ο Τζάνης γκρεμίζει τον Ντομίνγκεζ.

15:33

34': Από μακριά ο Μιλιβόγιεβιτς σουτάρει και ο Πασχαλάκης μπλοκάρει με άνεση.

15:29

30': Εντυπωσιακό σόλο από τον Ντομίνγκεζ, ο οποίος περνάει όποιον βρει μπροστά του μεταξύ των οποίων και ο Πασχαλάκης. Ωστόσο, αργεί να πλασάρει και ο Ποτουρίδης παραχωρεί κόρνερ.

15:27

28': Από πολύ πλάγια ο Ντοσεβί προσπαθεί να νικήσει τον Πασχαλάκη, ο οποίος παραχωρεί κόρνερ.

15:26

27': Ο Γιαννούλης προλαβαίνει τον Παπαγεωργίου και παραχωρεί κόρνερ.

15:25

26': Ο Καθάριος κατεβάζει την μπάλα, ανοίγει δεξιά στον Κάσες, εκείνος κάνει σέντρα στο δεύτερο δοκάρι και η κεφαλιά του Τζάνη περνάει άουτ.

15:23

23': Ο Γιαννούλης βγάζει τη σέντρα στο σημείο του πέναλτι, όπου είναι ο Διαμαντάκος, αλλά εκείνος δεν πιάνει το γυριστό όπως θα ήθελε.

15:20

21': Ο Ντοσεβί κλέβει την μπάλα, σουτάρει από πλάγια εκτός περιοχής, αλλά είναι πολύ άστοχος.

15:20

21': Κίτρινη στον Χρήστου.

15:17

18': Καθυστερεί ο Διαμαντάκος, τελικά αποφασίζει να σουτάρει από το ύψος του πέναλτι, αλλά σημαδεύει το κέντρο της εστίας με αποτέλεσμα να μπλοκάρει ο Πασχαλάκης.

15:16

Δεν μπορεί να κρατήσει μπάλα ο Πανθρακικός, ο οποίος είναι διαρκώς σε θέση άμυνας.

15:13

14': Πολύ μεγάλη ευκαιρία γαι τον Ολυμπιακό. Ο Ντοσεβί μπαίνει στην περιοχή από δεξιά, γυρίζει στον Ντομίνγκεζ, αλλά η μπάλα πάει στην πλάτη του Αργεντινού, ο οποίος από τη μικρή περιοχή δεν καταφέρνει να τη στείλει στα δίχτυα.

15:11

12': Ο Ντομίγνκεζ εκτελεί φάουλ από πλάγια, η μπάλα περνάει ένα μέτρο έξω από το δεξί δοκάρι του Πασχαλάκη.

15:10

10': Ο Ελαμπντελαουί από μακριά επιχειρεί να νικήσει τον Πασχαλάκη, αρκετά μέτρα άουτ περνάει το σουτ του.

15:08

7': Σουτ από μακριά δοκιμάζει ο Ντομίνγκεζ, αλλά δεν βρίσκει στόχο.

15:06

6': Ένα ακόμη κόρνερ για τον Ολυμπιακό. Εκτελείται με πάσα, εύκολα μπλοκάρει ο Πασχαλάκης το αδύναμο σουτ του Γιαννούλη.

15:05

5': Το κόρνερ του Ντομίνγκεζ είναι προς τα έξω, ο Γιαννούλης γεμίζει και ο Διαμαντάκος προσπαθεί χωρίς να βάλει δύναμη να νικήσει τον Πασχαλάκη χωρίς επιτυχία.

15:04

Έχει μπει από νωρίς δυναμικά ο Ολυμπιακός.

15:01

1': Ο Μπουχαλάκης από κοντά κάνει κάτι ανάμεσα σε σέντρα σουτ, Διαμαντάκος και Ντοσεβί από κοντά δεν μπορούν να μπουν στην πορεία της μπάλας.

15:01

1': Ξεκίνησε το παιχνίδι.