Ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας, καλή συνέχεια.

19:09

Ολοκληρώθηκε η αναμέτρηση.

19:05

90': Κακό το σουτ του Σοτέλο από πολύ πλάγια.

19:05

19:02

86': Απαντάει ο Χριστόπουλος βάζοντας τον Δημήτρη αντί του Τσουράκη.

19:02

86': Ο Γιακουμάκης αντί του Βούκσεβιτς.

19:01

85': Ένα ακόμη κόρνερ κερδίζει ο Λεβαδειακός, και αυτό περνάει ανεκμετάλλευτο.

18:57

81': Ο Φιγκέιρα αντί του Τζίλβαν για τον Πλατανιά.

18:55

80': Κίτρινη στον Κώτσιο.

18:54

79': Νέο κόρνερ, αυτή τη φορά από ενέργεια του Μάντζιου. Ίδια η κατάληξη.

18:53

78': Κόρνερ κερδίζει ο Λεβαδειακός απο την προσπάθεια του Σοτέλο. Απομακρύνει η άμυνα του Πλατανιά μετά την εκτέλεση.

18:51

76': Καλή η προσπάθεια του Σοτέλο, ο οποίος συγκλίνει προς τα μέσα, φέρνει την μπάλα στο δεξί και κάνει στη συνέχεια ένα πολύ κακό σουτ.

18:48

Καλή ατομική προσπάθεια από τον Τζίλβαν, αλλά το σουτ του σταματάει στην εξωτερική πλευρά των διχτυών.

18:46

70': Ο Τόρες παίρνει τη θέση του Ναζλίδη για τον Πλατανιά.

18:45

69': Βγαίνει ο Μπορνταγαράι, ο Μιλοσάβλιεβ στη θέση του για τον Λεβαδειακό.

18:41

65': Από πολύ μακριά ο Κονέ προσπαθεί με απευθείας φάουλ να στείλει την μπάλα προς την εστία, ο Μαχαμάτ βάζει την κόντρα.

18:38

Ο Παντελίδης μετά την αλλαγή το γύρισε σε 4-4-2 και ο Χριστόπουλος λέει στον Τετέ να γίνεται τρίτο στόπερ όποτε χρειάζεται.

18:36

61': Αλλαγή για τον Λεβαδειακό, ο Σοτέλο αντί του Γκόμες.

18:34

Αρκετά τα φάουλ και στο δεύτερο ημίχρονο.

18:30

55': Ο Ζαραδούκας κάνει σέντρα στο δεύτερο δοκάρι, ο Τσουράκης με γυριστό προσπαθεί να στείλει την μπάλα προς την εστία, αλλά δεν βρίσκει στόχο.

18:28

Έχουν αρχίσει να σηκώνουν για ζέσταμα παίκτες οι δύο προπονητές, αφού βλέπουν ότι δεν μπορούν να κάνουν φάση οι ομάδες τους.

18:25

49': Η άμυνα του Πλατανιά δεν απομακρύνει, ο Βούκσεβιτς σουτάρει λίγο έξω από την περιοχή και στέλνει την μπάλα ψηλά.

18:24

48': Ο Τετέ με ένα φαλτσαριστό σουτ εκτός περιοχής στέλνει την μπάλα ψηλά.

18:22

46': Ξεκίνησε το δεύτερο ημίχρονο.

18:19

Υπάρχει μια μικρή καθυστέρηση στην έναρξη του δευτέρου ημιχρόνου. Έχουν βγει μόνο οι παίκτες του Πλατανιά, τώρα βγαίνουν και του Λεβαδιακού.

18:03

Έληξε το πρώτο ημίχρονο.

18:02

Ένα το λεπτό της καθυστέρησης.

17:59

42': Από γύρισμα του Κονέ παίρνουν κόρνερ οι γηπεδούχοι. Εύκολα απομακρύνει ο Τετέ.

17:58

Έχει ανεβεί ο Λεβαδειακός στα τελευταία λεπτά, αμύνεται στο μισό γήπεδο ο Πλατανιάς.

17:54

37': Από ο φάουλ του Ζαραδούκα ο Ναζλίδης παίρνει την κεφαλιά, αλλά εκείνη είναι αδύναμη και μπλοκάρει εύκολα ο Σηφάκης.

17:50

34: Ο Βούκσεβιτς κερδίζει την κόντρα από τον Τζίλβαν, σημαδεύει την κλειστή γωνία του Ολιμπά, αλλά στέλνει την μπάλα λίγο έξω.

17:48

32': Ο Μπορνταγκαράι κάνει το γύρισμα, ο Μπανανά δεν διώχνει σωστά, η μπάλα φτάνει στον Σάντσες, ο οποίος πιάνει ένα δυνατό σουτ που πάει όμως πάνω στον Ολιμπά.

17:46

30': Κίτρινη στον Ναζλίδη.

17:43

27': Κίτρινη στον Κουλιμπαλί.

17:42

26': Κίτρινη στον Γκόμες.

17:40

24': Ο Κονέ αναλαμβάνει να εκτελέσει φάουλ έξω από την περιοχή, το πάει απευθείας και στέλνει την μπάλα λίγο πάνω από τα δοκάρια του Ολιμπά.

17:37

Πολύ κακό το παιχνίδι ως τώρα, το οποίο δεν έχει ρυθμό.

17:34

17': Από πολύ μακρά ο Κονέ κάνει ένα σουτ, ο Ολιμπά απλώς παρακολουθεί την πορεία της μπάλας.

17:30

Περισσότερο με αντεπιθέσεις προσπαθεί ο Λεβαδειακός.

17:28

11': Κίτρινη στον Σάντσες.

17:26

10': o Μάντζιος παίρνει την μπάλα εντός της περιοχής, αλλά πλάγια, γυρίζει και κάνει ένα σουτ χωρίς να έχει την αίσθηση του τέρματος. Πολύ άουτ η μπάλα.

17:24

Ο Πλατανιάς προσπαθεί αν κυκλοφορήσει την μπάλα το τελευταίο δίλεπτο.

17:20

Αναγνωριστικά τα πρώτα λεπτά για τις δύο ομάδες.

17:17

1': Σέντρα στο παιχνίδι.

17:15

Λίγες μέρες πριν οι δύο ομάδες έπαιξαν στο ίδιο γήπεδο για το Κύπελλο. Νικητές οι γηπεδούχοι με 2-0.