4
-
0
19:09

Με δύο γκολ στις αρχές του κάθε ημιχρόνου ο ΠΑΣ «έκοψε τα πόδια» της Νίκης Βόλου που ειδικά μετά το δεύτερο γκολ κατέρρευσε και δέχτηκε άλλα δύο γκολ. Ο ΠΑΣ πέτυχε τη δεύτερη εντός έδρας νίκη του, η Νίκη παρέμεινε στην τελευταία θέση της βαθμολογίας και χωρίς βαθμό εκτός έδρας, δικαίως, γιατί έκανε κακή εμφάνιση, ιδιαίτερα στο δεύτερο ημίχρονο

18:57

Πάσα του Τσάβες, πλασέ του Τσουκαλά και 4-0 για τον ΠΑΣ Γιάννινα μέσα σε αποθέωση

18:51

Σκόρερ ο Ιλιτς με πλασέ μετά από ασίστ του Μανιά, 3-0 για τον ΠΑΣ που «κλειδώνει» τη νίκη

18:50

75΄: Γκολ για τον ΠΑΣ!

18:47

72΄: Τετ-α-τετ του Γιαννιτσάνη με τον Βελλίδη, ο παίκτης της Νίκης δεν κατάφερε να νικήσει τον αντίπαλο γκολκίπερ - Ο βοηθός υπέδειξε τον παίκτη σε θέση οφσάιντ, οπότε ακόμα κι αν σκόραρε δεν θα μετρούσε το γκολ

18:43

67΄: Συνεργασία παικτών του ΠΑΣ με τον Τσάβες να κάνει πολύ ωραία προσπάθεια, να μπαίνει στην περιοχή, να πέφτει μετά από τζαρτζάρισμα, τον διαιτητή να λέει να συνεχιστεί το ματς και τους γηπεδούχους να ζητούν πέναλτι

18:38

63΄: O ΠΑΣ πέτυχε γκολ με κεφαλιά του Τζημόπουλου μετά από εκτέλεση φάουλ, που ακυρώθηκε ορθά ως οφσάιντ

18:26

Η Νίκη Βόλου έπαθε ό,τι και στο πρώτο ημίχρονο, πριν προλάβει να μπει στο πνεύμα του αγώνα δέχτηκε και πάλι ένα γρήγορο γκολ και τώρα πια οι προσπάθειές της να πάρει κάτι καλό στα Γιάννινα λιγοστεύουν

18:24

Ο Μιχαήλ (σκόρερ του πρώτου γκολ) έκανε σέντρα από αριστερά και ο Μανιάς με κεφαλιά έγραψε το 2-0 για τον ΠΑΣ

18:24

49΄ Γκολ για τον ΠΑΣ!

18:23

47': Σκόνδρας αντί Μπέριου που φαίνεται να αντιμετωπίζει πρόβλημα τραυματισμού