Ευχαριστούμε πολύ που μείνατε μαζί μας, καλή συνέχεια.

19:04

Ολοκληρώθηκε το παιχνίδι, πρώτη εκτός έδρας νίκη για τον Παναιτωλικό.

19:02

90'+2: Κίτρινη στον Ράφαελ.

19:02

90'+2: Απελπιστικά άστοχο το σουτ του Ντιόγκο.

19:01

90'+1: Κίτρινη στον Βασιλείου.

19:01

90: Τρία τα λεπτά των καθυστερήσεων.

18:58

Προσπαθούν να κάνουν φτάνουν γρήγορα έξω από την περιοχή του Παναιτωλικού οι παίκτες της Κέρκυρας, παγώνουν τον ρυθμό όσο μπορούν οι φιλοξενούμενοι.

18:55

Ο Γκόμες παίρνει την μπάλα μέσα στην περιοχή με πλάτη προς την εστία, γυρίζει και με δυνατό σουτ κεραυνοβολεί τον Ράφαελ και δίνει νέο ενδιαφέρον στο παιχνίδι.

18:54

84': ΓΚΟΛ για την ΚΕΡΚΥΡΑ!

18:50

80': Κλείνει τις αλλαγές του ο Χάβος με τον Κουτρομάνο αντί του Βιγιαφάνιες.

18:48

Δείχνουν να έχουν αποδεχτεί την ήττα οι γηπεδούχοι.

18:44

74': Βγαίνει ο Κάπελ, στη θέση του ο Καλογέρης.

18:43

74': Από το κόρνερ που εκτελείται ο Ετζεγκουέλε δεν μπορεί να βρει την μπάλα από το ύψος της μικρής περιοχής.

18:42

72': Ο Καϊκούτ στη θέση του Μαραγκού για την Κέρκυρα.

18:41

71': Κίτρινη στον Ζορμπά.

18:37

67': Βγαίνει ο Άλβες, μπαίνει ο Βασιλείου για τον Παναιτωλικό.

18:36

66': Απίστευτη ευκαιρία για τον Παναιτωλικό. Πολλά τα λάθη στην άμυαν της Κέρκυρας, η προβολή του Μαρτίνες πάει στο δοκάρι, και στη συνέχεια ο Σέτκους κάνει διπλή επέμβαση σε σουτ του Κάπελ.

18:34

64': Κίτρινη στον Μπεχαράνο.

18:32

Όσο μπορεί ο Παναιτωλικός κρατάει στην κατοχή του την μπάλα και παγώνει τον ρυθμό.

18:28

59': Πάνω από τα δοκάρια περνάει το απευθείας φάουλ του Κοντού.

18:27

58': Φάουλ σε πολύ καλή θέση για την Κέρκυρα κερδίζει ο Χαβίτο.

18:23

Όπως και στο πρώτο ημίχρονο έτσι και στο δεύτερο το ματς δεν έχει ρυθμό.

18:20

Από τα πρώτα λεπτά η Κέρκυρα δείχνει διάθεση να πιέσει όσο μπορεί προκειμένου να ξαναμπεί στο παιχνίδι.

18:16

46': Διπλή αλλαγή για την Κέρκυρα, ο Ζορμπάς αντί του Ρόχας και ο Ναγιάρ αντί του Ανδρεόπουλου.

18:15

46': Ξεκίνησε το δεύτερο ημίχρονο.

17:59

Ολοκληρώθηκε το πρώτο ημίχρονο.

17:58

17:57

Πολύ σταθεροί στις απομακρύνσεις τους Ετζεγκέλε και Μαλεζάς.

17:53

Ψάχνει το γκολ που θα την ξαναβάλει στο παιχνίδι η Κέρκυρα στα τελευταία λεπτά.

17:51

38': Από πολύ μακριά σουτάρει ο Γοδόι, δεν δυσκολεύεται να μπλοκάρει ο Σέτκους.

17:48

36': Ο Μαρκόφσκι κερδίζει κόρνερ μετά την προβολή του Ετζεγκέλε. Ωστόσο, Ράφαελ διώχνει μετά την εκτέλεση του Χαβίτο.

17:48

35': Κίτρινη στον Βιγιαφάνιες.

17:44

32': Ο Κόντος μπαίνει στην περιοχή από αριστερά, δοκιμάζει και το πόδι του, αλλά ο Ράφαελ δεν δυσκολεύεται να μπλοκάρει στην κλειστή του γωνιά.

17:41

Βγάζει αντεπίθεση η Κέρκυρα, αλλά ο Χαβίτο αργεί πάρα πολύ να δώσει την μπάλα με αποτέλεσμα να σπαταλήσει την ευκαιρία.

17:41

27': Κόρνερ για τον Παναιτωλικό, το εκτελεί ο Φωτάκης, αλλά διώχνει η άμυνα της Κέρκυρας.

17:40

Δυσκολεύεται πολύ να αναπτυχθεί η Κέρκυρα.

17:36

Ελέγχουν απόλυτα το παιχνίδι οι φιλοξενούμενοι.

17:33

Ο Κέβιν από αριστερά βγάζει τη σέντρα, η μπάλα περνάει ως το δεύτερο δοκάρι και ο Κάπελ από κοντά με τελειώνει υποδειγματικά τη φάση με διαγώνιο σουτ.

17:32

20': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟ!

17:29

Ο Φωτάκης σουτάρει στην κίνηση εκτός περιοχής, ο Κέβιν αλλάζει την πορεία της μπάλας και εκείνη καταλήγει στο αριστερό δοκάρι του Σέτκους. Στην επαναφορά ο Βιγιαφάνιες από κοντά τη στέλνει στα δίχτυα.

17:29

16': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟ!

17:25

Πολύ κακό παιχνίδι στα πρώτα λεπτά, δεν υπάρχει ούτε τελική προσπάθεια.

17:21

Δεν είναι καλή η εκτέλεση φάουλ του Χαβίτο, απομακρύνει εύκολα η άμυνα του Παναιτωλικού.

17:17

Αναγνωριστικά τα πρώτα λεπτά για τις δύο ομάδες.

17:13

1': Ξεκίνησε το παιχνίδι.

17:06

Καλησπέρα σας, σε περίπου 10 λεπτά ξεκινάει η αναμέτρηση της Κέρκυρας με τον Παναιτωλικό.