2
19:52

Ευχαριστούμε πολύ, καλό βράδυ.

19:51

Ολοκληρώθηκε ο αγώνας, πανηγύρισα για τους φιλοξενούμενους, απογοήτευση για τους γηπεδούχους.

19:51

Βρέθηκε μία και συνεχίζεται το παιχνίδι.

19:51

Δεν υπάρχουν μπάλες!

19:47

19:47

90': Κίτρινη κάρτα στον Μπίρη.

19:46

Προσπαθούν να κερδίσουν χρόνο οι παίκτες της Παναχαϊκής.

19:44

87': Βγαίνει ο Μαρουκάκης στη θέση του ο Χούσα για την Παναχαϊκή.

19:43

86': Φεύγει από πολύ πίσω ο Μαρουκάκης, λίγο πριν φτάσει στην περιοχή σουτάρει με δύναμη στην κλειστή γωνία του Γκέκα κι εκείνος μπλοκάρει.

19:42

85': Κίτρινη στον Αναστασόπουλο.

19:40

83': Ο Βαζέχα κλείνει τις αλλαγές του βάζοντας τον Ποτουρίδη αντί του Ράμα.

19:40

82': Κίτρινη στον Ράμα.

19:37

79': Κίτρινη στον Μαρουκάκη, ο οποίος πανηγύρισε έξαλλα το γκολ που σημείωσε.

19:36

Ο Μπαλού κάνει ωραία ενέργεια, μπαίνει στην περιοχή, γυρνάει την κατάλληλη στιγμή στον Μαρουκάκη κι εκείνος από κοντά στέλνει την μπάλα στα δίχτυα.

19:36

78': ΓΚΟΛ για την ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ!

19:33

75': Μεγάλη ευκαιρία για την Παναχαϊκή, ο Μαρουκάκης με λόμπα προσπαθεί να νικήσει τον Γκέκα, αλλά στέλνει την μπάλα ψηλά.

19:30

73': Φεύγει ο Τεγούσης, ο Μπελέρης στη θέση του για τον Φωστήρα.

19:28

68': Κίτρινη στον Κρητικό.

19:24

Από ωραία πάσα του Μουστόγιαννη ο Τσεμπεσί προλαβαίνει την έξοδο του Μπαλασάκη και ισοφαρίζει σε 1-1.

19:23

67': ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΟΝ ΦΩΣΤΗΡΑ!

19:22

65': Κόρνερ για την Παναχαϊκή, μπλοκάρει εύκολα ο Γκέκας από την εκτέλεσή του.

19:18

60': Φεύγει ο Ντα Κόστα, στη θέση του ο Αναστασόπουλος για την Παναχαϊκή.

19:15

58': Ο Ράμα παίρνει την μπάλα ακριβώς έξω από την περιοχή, σουτάρει με δύναμη και ο Μπαλασάκης αποκρούει.

19:15

57': Νέο κόρνερ για τον Φωστήρα που περνάει ανεκμετάλλευτο ύστερα από την ωραία ενέργεια του Ράμα.

19:15

55': Ο Τεγούσης κάνει ωραία προσπάθεια, το σουτ του δεν είναι καλό, αλλά ο Μπαλασάκης παραχωρεί κόρνερ, το οποίο περνάει ανεκμετάλλευτο.

19:12

53': Ο Τσεμπεσί μπαίνει στην περιοχή με πρόσωπο προς το τέρμα και αντί να σουτάρει ψάχνει την πάσα.

19:10

Παράξενο στιγμιότυπο με τον επόπτη να πέφτει πάνω σε διαφημιστική πινακίδα.

19:07

47': Κίτρινη στον Τεγούση.

19:05

46': Σκερλετίδης έξω ο Ζλατκόφσκι για την Παναχαϊκή, μέσα ο Σιώπης, έξω ο Ψυχογιός για τον Φωστήρα.

19:03

Ξεκίνησε το δεύτερο ημίχρονο.

19:01

18:47

Ολοκληρώθηκε το πρώτο ημίχρονο.

18:46

45'+2: Ο Ντα Κόστα βρίσκει τον Πατινιώτη, εκείνος πιάνει σουτ στην κίνηση, αλλά στέλνει την μπάλα άουτ από πλάγια.

18:45

Δύο τα λεπτά των καθυστερήσεων.

18:45

45': Κίτρινη στον Γρομητσάρη.

18:42

Έχουν ανεβεί αισθητά οι γηπεδούχοι.

18:39

Ο Ράμα μπαίνει στην περιοχή, πέφτει και ζητάει πέναλτι. Δεν συγκινείται ο διαιτητής παρόλο που υπάρχει επαφή.

18:37

38': Κίτρινη στον Ντα Κόστα.

18:34

34': Κίτρινη στον Πατινιώτη.

18:34

35': Ο Τσεμπεσι γυρίζει πολύ ωραία, σουτάρει χωρίς να βάλει ιδιαίτερη δύναμη και ο Μπαλασάκης μπλοκάρει.

18:33

34': Ο Κρητικός δοκιμάζει ένα σουτ, η μπάλα χτυπάει στα σώματα και στρώνεται στον Τεγούση, ο οποίος είναι πολύ άστοχος.

18:31

Πολύ κακό το παιχνίδι στα τελευταία λεπτά, δεν υπάρχουν τελικές προσπάθειες και κυριαρχούν τα λάθη.

18:26

Αρκετά τα παράπονα του Βαζέχα από τους παίκτες του.

18:23

24': Μεγάλη ευκαιρία γαι την Παναχαϊκή με τον Άλμπι να παίρνει την κεφαλιά από κοντά και να μη σημαδεύει σωστά.

18:20

Ο Μαρουκάκης στο έδαφος, προσωρινή διακοπή.

18:18

19': Ο Μπαλού μπαίνει στην περιοχή, δοκιμάζει ένα διαγώνιο σουτ, η μπάλα κοντράρει στον Μπίρη και ο Γκέκας μπλοκάρει εύκολα.

18:18

Αρχίζει να ανοίγει το παιχνίδι, αφού ο Φωστήρας πρέπει να αντιδράσει.

18:15

Στο έδαφος ο Χαρτσιάς, ο οποίος σηκώνεται μετά από λίγο.

18:14

Δεν μπορεί να βγει από την περιοχή του ο Φωστήρας και να κρατήσει για λίγο την μπάλα.

18:10

Μόνο η Παναχαϊκή υπάρχει στο γήπεδο στα πρώτα δέκα λεπτά της αναμέτρησης.

18:08

Αυτός είναι και ο λόγος που έχει αρχίσει από πολύ νωρίς η γκρίνια στην εξέδρα.

18:06

Ειρήσθω εν παρόδω, και στο παιχνίδι του Κυπέλλου η Παναχαϊκή είχε ευνοηθεί με τον Μαρουκάκη να σκοράρει με το χέρι.

18:06

Έντονες διαμαρτυρίες από τους γηπεδούχους, αφού αρκετοί παίκτες της Παναχαϊκής, μεταξύ των οποίων και ο σκόρερ, δεν καλύπτονταν στη φάση του γκολ.

18:05

Ο Ντα Κόστα από πολύ μακριά προσπαθεί να νικήσει τον Γκέκα με απευθείας φάουλ, η μπάλα φτάνει στον Πατινιώτη κι εκείνος από κοντά τη στέλνει στα δίχτυα.

18:04

5': ΓΚΟΛ για την Παναχαϊκή.

18:01

1': Ξεκίνησε το παιχνίδι.

17:55

Δύο νίκες σε ισάριθμα παιχνίδια η Παναχαϊκή.

17:54

Μόνο ήττες έχει στο πρωτάθλημα η ομάδα του Κριστόφ Βαζέχα.

17:52

Δεν έχει δώσει άλλο παιχνίδια από τότε ο Φωστήρας, αφού είχε ρεπό αυτή την αγωνιστική.

17:51

Οι δύο ομάδες έπαιξαν πριν λίγες ημέρες και για το Κύπελλο με τους Πατρινούς να περνούν εύκολα από τον Ταύρο νικώντας με 2-0.