Ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας, καλή συνέχεια.

21:50

Ολοκληρώθηκε το παιχνίδι, δεν τα κατάφερε ο Αστέρας.

21:49

94': Ο Μπαράλες προσπαθεί με προβολή να βρει την μπάλα, αλλά δεν την προλαβαίνει.

21:47

92': Μεγάλη ευκαιρία για τον Αστέρα, η κεφαλιά του Μπαντιμπανγκά από το ύψος του πέναλτι και πλάγια περνάει ελάχιστα άουτ.

21:46

Ο Μπαράλες αναλαμβάνει την εκτέλεση, σουτάρει με δύναμη στο κέντρο και νικάει τον Φορμ. Ανάμεσα από τα πόδια του πέρασε η μπάλα.

21:46

90': ΓΚΟΛ για τον Αστέρα!

21:45

89': Κόκκινη για τον Φάσιο.

21:44

89': ΠΕΝΑΛΤΙ για τον Αστέρα!

21:43

87': Ο Γιαννιώτας σουτάρει, ο Μπαντιμπανγκά με τακουνάκι αλλάζει πορεία στην μπάλα, αλλά ο Φορμ μπλοκάρει.

21:40

85': Μεγάλη ευκαιρία για τον Αστέρα, ο Φορμ αποκρούει ενστικτωδώς σουτ του Ζησόπουλου.

21:39

84': Ο Μπαράλες μπαίνει, ο Πάρα βγαίνει.

21:39

84': Κίτρινη στον Μέισον.

21:36

81': Μπαίνει ο Γιαννιώτας αντί του Μουνάφο. Ρισκάρει κι άλλο ο Βεργέτης, αλλά γνωρίζει ότι δεν έχει να χάσει κάτι.

21:35

Οι Λονδρέζοι αρκούνται απλώς στο να κυκλοφορούν την μπάλα από τη στιγμή που έχουν το προβάδισμα.

21:32

77': Φεύγει ο Κέιν και μπαίνει ο Ρόουζ. Κλείνει έτσι τις αλλαγές του ο Ποτσετίνο.

21:29

74': Ελάχιστα έξω το σουτ του Σολδάδο, ο οποίος έκανε το κοντρόλ και πριν σκάσει η μπάλα έπιασε ένα βολέ.

21:28

Ο Πάρα καταστρέφει άλλη μία επίθεση των γηπεδούχων, αν την άφηνε για τον Μπαντιμπανγκά, τότε εκείνος θα είχε όλη την άνεση να πλασάρε όντας λίγο έξω από τη μικρή περιοχή.

21:27

Προσπαθεί να παγώσει τον ρυθμό η Τότεναμ κρατώντας απλώς την μπάλα στην κατοχή της.

21:24

Εντελώς διαφορετική είναι η εικόνα του δευτέρου ημιχρόνου. Η Τότεναμ έχει κατεβάσει ταχύτητα.

21:21

66': ΔΟΚΑΡΙ για τον Αστέρα! Ο Μάσα με μία βολίδα από τα όρια της περιοχής τραντάζει το αριστερό δοκάρι του Φορμ.

21:20

Δεν υπάρχει τίποτα στην πτώση του Ουσερο εντός της περιοχής.

21:18

63': Βγαίνει ο Έρικσεν για την Τότεναμ, μπαίνει ο Μέισον.

21:17

62': Ωραία η κίνηση του Μάσα, δοκιμάζει και το σουτ, αλλά ο Φορμ μπλοκάρει.

21:16

61': Ο Κέιν πλασάρει από κοντά, η μπάλα κοντράρει και ο Κοσίτσκι μπλοκάρει.

21:16

60': Στη θέση του Τσοκάνη περνάει ο Μπαντιμπανγκά.

21:14

Έχει σηκωθεί ο Μπαντιμπανγκά, λογικά θα περάσει σε λίγο στον αγωνιστικό χώρο.

21:11

55': Δεύτερο κόρνερ στην ίδια φάση κερδίζει η Τότεναμ. Η εκτέλεση έγινε με κοντινή πάσα.

21:10

54': Απειλεί και πάλι ο Πάρα, το δυνατό σουτ του Αργεντινού φεύγει ψηλά. Εξαιρετική αντεπίθεση από τους γηπεδούχους.

21:09

53': Πολύ καλή ευκαιρία για τον Αστέρα με τον Πάρα. Ο Αργεντινός "χόρεψε" τον Βερτόνχεν, γύρισε, αλλά το σουτ του έφυγε λίγο άουτ.

21:08

52': Αρκετά άουτ το σουτ του Τάουνσεντ εκτός περιοχής, ο Κοσίτσκι δεν έκανε κίνηση καν να πάει προς την μπάλα.

21:06

49': Δεν έχει κανένα πρόβλημα ο Κοσίτσκι να μπλοκάρει το σουτ του Έρικσεν.

21:02

47': Νέα μεγάλη ευκαιρία για τους γηπεδούχους με το σουτ του Ρόλε να φεύγει άουτ.

21:02

46': Μεγάλη ευκαιρία για τον Αστέρα με τον Τσοκάνη να μπαίνει μέσ στην περιοχή από πλάγια, να σημαδεύει την απέναντι γωνία του Φορμ και να τη στέλνει λίγο έξω..

21:02

46': Ο Σοδλάδο αντί του Λαμέλα για την Τότεναμ.

21:01

46': Ξεκίνησε το δεύτερο ημίχρονο.

21:01

Όλα έτοιμα για να ξεκινήσει το δεύτερο ημίχρονο.

20:46

Ολοκληρώθηκε το πρώτο ημίχρονο.

20:44

Μεγάλη ευκαιρία για την Τότεναμ, αλλά έχει υποδειχτεί σε θέση οφσάιντ ο Κέιν. Εντυπωσιακό, πάντως, ότι από το μισό μέτρο την έστειλε στο οριζόντιο δοκάρι.

20:41

Ο Τάουνσεντ από τα αριστερά περνάει εύκολα τον Λούι, βγάζει τη σέντρα και ο Κέιν από κοντά εκτελεί τον Κοσίτσκι. Θα έπρεπε να έχει αντιδράσει καλύτερα ο τερματοφύλακας των Αρκάδων.

20:41

42': ΓΚΟΛ για την Τότεναμ!

20:39

Και μετά το γκολ της Τότεναμ η εικόνα της αναμέτρησης δεν έχει αλλάξει. Οι Άγγλοι εξακολουθούν να έχουν την υπεροχή.

20:36

Ο Τάουνσεντ, ο οποίος το κέρδισε, το εκτελεί κιόλας και νικάει τον Κοσίτσκι. Πολύ καλή η εκτέλεση του Άγγλου εξτρέμ.

20:36

37': ΓΚΟΛ για την Τότεναμ!

20:35

Κίτρινη κάρτα στον Σανκαρέ, ο οποίος ανατρέπει τον Τάουνσεντ.

20:35

36': ΠΕΝΑΛΤΙ για την Τότεναμ.

20:31

Έχουν ανεβεί στα τελευταία λεπτά οι γηπεδούχοι.

20:29

30': Δεν μπορεί ο Μάσα από πλεονεκτική θέση εντός της περιοχής να στείλει την μπάλα προς την εστία ύστερα από το γύρισμα του Λούι.

20:28

29': Κάκιστο σουτ από τον Λαμέλα από πολύ μακριά.

20:26

27': Καλή ευκαιρία για τον Αστέρα. Ο Ρόλε εκτελεί φάουλ, ο Σανκαρέ παίρνει την κεφαλιά από κοντά, αλλά δεν βρίσκει στόχο.

20:24

Η Τότεναμ κυκλοφορεί με άνεση την μπάλα, αλλά δυσκολεύεται όταν φτάνει κοντά στην περιοχή του Αστέρα. Συνήθως της λείπει η τελική πάσα.

20:21

22': Δεν δυσκολεύεται ο Κοσίτσκι να μπλοκάρει το σουτ του Λαμέλα, ο οποίος προσπάθησε από αρκετά μακριά να σκοράρει.