1
-
1
23:53

90+3': Τέλος του αγώνα.

23:51

90+2': Κόρνερ ο ΠΑΟΚ. Εκτελεί ο Μάρτενς, καθαρίζει ο Ταταρουσάνου.

23:51

90': Τρία λεπτά οι καθυστερήσεις.

23:49

90': Ο Τζαβέλλας στη θέση του Σπυρόπουλου.

23:48

Εκπληκτική εκτέλεση φάουλ του Πασκουάλ, στο δεξί παραθυράκι του Γλύκου που δεν μπορεί να κάνει τίποτα. 1-1 η Φιορεντίνα.

23:48

88': ΓΚΟΛ η ΦΙΟΡΕΝΤΙΝΑ.

23:46

87': Φάουλ σε εξαιρετικό σημείο για τη Φιορεντίνα λίγο έξω από την περιοχή.

23:45

86': Ο Μπαμπακάρ στη θέση του Τόμοβιτς.

23:43

84': Μεγάλη ευκαιρία για τη Φιορεντίνα. Ο Γλύκος λέει όχι σε τετ α τετ του Γκόμεζ.

23:42

83': Αδύναμο σουτ του Γκόμεζ, μπλοκάρει ο Γλύκος.

23:41

Εξαιρετική ενέργεια του Γκολάσα από δεξιά, δίνει στον Αθανασιάδη μέσα στην περιοχή, αυτός βλέπει τον αμαρκάριστο Μάρτενς κι ο Βέλγος από κοντά με το αριστερό ανοίγει το σκορ για τον ΠΑΟΚ.

23:41

81': ΓΚΟΛ ο ΠΑΟΚ.

23:37

78': Ο Κούρτιτς κάνει ένα πλασαριστό σουτ έξω από την περιοχή, δεν του πιάνουν τα φάλτσα και η μπάλα καταλήγει αρκετά μέτρα άουτ.

23:33

74': Νέο κόρνερ για τη Φιορεντίνα. Εκτελεί ο Βαλέρο, διώχνει ο Τζιόλης.

23:32

73': Ωραία μπαλιά του Μάρτενς για τον Αθανασιάδη που κατεβάζει την μπάλα και σουτάρει από πλάγια θέση, άουτ.

23:32

72': Κόρνερ για τη Φιορεντίνα. Εκτελεί ο Πασκουάλ, διώχνουν οι του ΠΑΟΚ.

23:30

71': Ο Μάρτενς στη θέση του Σαλπιγγίδη.

23:30

70': Ο Μπόρχα Βαλέρο στη θέση του Βάργκας.

23:28

68': Ο Γκόμεζ με πλάτη στην εστία γυρίζει και σουτάρει, άουτ.

23:24

64': Μακρινό σουτ του Πιζάρο, σε ετοιμότητα ο Γλύκος που μπλοκάρει.

23:22

62': Κόρνερ για τη Φιορεντίνα. Ο Πασκουάλ εκτελεί, ο Γλύκος καθαρίζει.

23:17

57': Ο Μαρίν στη θέση του Λατσάρι.

23:15

56': Ωραία ατομική προσπάθεια και σουτ του Τόμοβιτς, ο Γλύκος με διπλή προσπάθεια μαζεύει.

23:14

55': Ο Αθανασιάδης σκοράρει με υπέροχο πλασέ, αλλά καταλογίζεται σε θέση οφσάιντ. Φαίνεται να έχει λάθος ο βοηθός, είναι στην ευθεία ο επιθετικός του ΠΑΟΚ.

23:08

48': Νέα τελική για τον ΠΑΟΚ. Σουτ του Γκολάσα έξω από την περιοχή, πάνω από τα δοκάρια.

23:05

46': Σέντρα του Σπυρόπουλου, κεφαλιά άουτ του Σαλπιγγίδη.

23:05

46': Ο Μαντούρο στη θέση του Περέιρα.

23:05

46': Ξεκίνησε το β' μέρος.