16:49

Στο έδαφος ο Χουάντερσον.

16:44

16:44

90': Ο Κάσσος μπαίνει για τον Ηρακλή στη θέση του Τσιλιανίδη.

16:44

Εκτελείται το κόρνερ στο πρώτο δοκάρι και ο Καζάκης με πλασέ στην κίνηση μειώνει για την ομάδα του.

16:44

89': ΓΚΟΛ για τον Αιγινιακό.

16:42

88': Μεγάλη ευκαιρία για τον Αιγινιακό, ο Κουτσοσπύρος από κοντά δεν μπορεί να τελειώσει τη φάση όπως θα ήθελε αφού σημαδεύει τον Χουάντερσον.

16:41

Ωραία ενέργεια από τον Ρομάνο, στα σώματα σταματάει το σουτ του.

16:40

Αρκετή ένταση στα τελευταία λεπτά.

16:37

83': Κίτρινη κάρτα στον Λιόλιο.

16:35

81': Κίτρινη κάρτα στον Φαμπίο, ο οποίος είναι έξαλλος.

16:35

Εύκολα μπλοκάρει ο Τόλιος το απευθείας φάουλ του Τόσκα.

16:33

78': Ο Δεμηρτζόγλου μπαίνει αντί του Πόποβιτς και κλείνει τις αλλαγές του ο Αιγινιακός.

16:30

76: Ο Πασάς βγαίνει για τον Ηρακλή, ο Σιατραβάνης τον αντικαθιστά.

16:27

72': Πολύ αδύναμη η κεφαλιά του Καζάκη ύστερα από τη σέντρα του Φαμπίνιο, εύκολα μπλοκάρει ο Χουάντερσον.

16:24

69': Ο Τόσκας μπαίνει αντί του Ιντζόγλου για τον Ηρακλή.

16:23

Ένα ακόμη κόρνερ κερδίζει ο Ηρακλής. O Πουρτουλίδης το εκτελεί, ψηλά η κεφαλιά του Στάμου.

16:20

66': Μπαίνει ο Καζάκης αντί του Τέλλου για τον Αιγινιακό.

16:20

65': Ο Τσιλιανίδης δίνει στον Λουκίνα και εκείνος από πλάγια προτιμά να δώσει πάσα και να μην τελειώσει τη φάση. Ένα κόρνερ το κέρδος.

16:17

Φωνάζει συνεχώς στους παίκτες του ο Παπαδόπουλος, ο οποίος δεν είναι ευχαριστημένος από την εικόνα τους στο δεύτερο ημίχρονο.

16:14

Βγαίνει στην αντεπίθεση ο Ηρακλής, αλλά Ρομάνο και Τσιλιανίδης δεν συνεργάζονται όπως θα έπρεπε.

16:11

57': Μεγάλη ευκαιρία για τον Αιγινιακό με τον Πόποβιτς από αριστερά να μην δίνει στον Κουτσοσπύρο και να πλασάρει. Δεν είχε δύναμη το σουτ του, εύκολα μπλόκαρε ο Χουάντερσον.

16:10

Πολύ αργός ο ρυθμός στα πρώτα λεπτά του δευτέρου ημιχρόνου.

16:06

Στο έδαφος ο Πασάς, ο οποίος πιάνει τον αστράγαλό του.

16:04

Μικροένταση στον αγωνιστικό χώρο.

16:01

46': Ξεκίνησε το δεύτερο ημίχρονο.

15:46

Ολοκληρώθηκε το πρώτο ημίχρονο.

15:45

45'+2: Στα σώματα σταματάει η εκτέλεση φάουλ του Λιόλιου.

15:44

45'+1: Κίτρινη στον Σαραμαντά.

15:43

45': Δύο τα λεπτά των καθυστερήσεων.

15:42

44': Μεγάλη ευκαιρία για τον Αιγινιακό. Ο Κουτσοσπύρος από δεξιά γυρνάει ωραία την μπάλα προς το πέναλτι, αλλά ο Μπλάζεκ από πλεονεκτική θέση τη στέλνει πολύ ψηλά.

15:38

Παράλληλη μπαλιά από τον Πόποβιτς, δεν βρίσκεται κανείς στην πορεία της μπάλας.

15:35

38': Ο Ζούρκος με τεχνικό πλασέ εκτός περιοχής προσπαθεί να νικήσει τον Χουάντερσον, αλλά δεν σημαδεύει σωστά.

15:35

Στο νοσοκομείο θα μεταφερθεί ο Πέντα.

15:33

36': Ωραία ενέργεια από τον Πόποβιτς εντός της περιοχής, δυνατό και το σουτ του, διώχνει σε κόρνερ Χουάντερσον.

15:31

34': Ο Λιόλιος στη θέση του Πέντα.

15:31

Βγαίνει με το φορείο ο Αργεντινός.

15:29

Ο Πέντα αυτή τη φορά στο έδαφος. Ζαλίζεται. Το ιατρικό τιμ του Αιγινιακού είναι από πάνω του.

15:25

Προσωρινή διακοπή με τον Τέλλο να είναι στο έδαφος. Σηκώθηκε και το παιχνίδι συνεχίζεται.

15:23

Ζητάει πέναλτι ο Κουτσοσπύρος, αλλά έχει πέσει πολύ εύκολα.

15:21

23': Κίτρινη κάρτα στον Ζούρκο.

15:17

Καταιγιστικός στα πρώτα λεπτά ο Ηρακλής, προσπαθεί να συνέλθει από το σοκ ο Αιγινιακός.

15:13

16': Ο Λουκίνας ανοίγει το παιχνίδι αριστερά για τον Τσιλιανίδη κι εκείνος από πλάγιο εντός της περιοχής στέλνει την μπάλα άουτ.

15:13

Τραγικό λάθος από την άμυνα του Αιγινιακού, η μπάλα από το πουθενά στρώνεται στον Λουκίνα κι εκείνος κεραυνοβολεί τον Τόλιο.

15:12

14': ΓΚΟΛ για τον ΗΡΑΚΛΗ!

15:10

Εύκολα μπλοκάρει ο Τόλιος το μακρινό φάουλ του Ζιαμπάρη.

15:09

Ο Πουρτουλίδης επιλέγει να εκτελέσει το κόρνερ με κοντινή πάσα. Δίνει την μπάλα στον Πασά κι εκείνος κάνει δυνατό παράλληλο γύρισμα. Στο δεύτερο δοκάρι ο Ζιαμπάρης με προβολή προσπαθεί να νικήσει τον Τόλιο, εκείνος αποκρούει, αλλά έρχεται ο Λουκίνας με κεφαλιά για να τη στείλει στα δίχτυα.

15:08

10': ΓΚΟΛ για τον ΗΡΑΚΛΗ!

15:07

9': Κόρνερ για τον Ηρακλή.

15:05

Δεν έχει μπει καλά ο Ηρακλής.

15:01

Όπως όπως απομακρύνει ο Σαραμαντάς μετά την κεφαλιά του Κουτσοσπύρου.

14:58

1': Ξεκίνησε το παιχνίδι.