0
-
3
19:56

Στο β' ημίχρονο ο Απόλλων επέβαλε πλήρως το ρυθμό του και πήρε μια πολύ μεγάλη και δίκαιη νίκη.

19:51

Λήξη της αναμέτρησης. Τελικό αποτέλεσμα Καλλιθέα - Απόλλων Σμύρνης 0-3.

19:50

90'+4: Μεγάλη ευκαιρία για την Καλλιθέα. Διαγώνιο σουτ του Μπέλη από κοντά, η μπάλα άουτ.

19:49

90'+3: Κίτρινη κάρτα στον Μασάδο.

19:47

19:45

Έντονες αποδοκιμασίες για τον Σταύρο Ηλιόπουλο από τους φιλάθλους της Καλλιθέας.

19:44

88': Σουτ Μπέλη έξω από την περιοχή, η μπάλα άουτ.

19:44

87': Σουτ Λαγού, η μπάλα κοντράρει, εύκολα μπλοκάρει ο Μιχελής.

19:40

84': Κίτρινη κάρτα στον Μπριλάκη.

19:39

83': Ολοκληρώνει τις αλλαγές τους και ο Απόλλων. Ο Κυριάκος αντί του Νανία.

19:38

82': Ο Πιτταράς σουτάρει από το ύψος του πέναλτι, διώχνει σε κόρνερ ο Κουτσόπουλος.

19:38

Σέντρα Γκόλια από τα αριστερά, η μπάλα φτάνει στον Λαγό, που πιάνει τη λόμπα από τα δεξιά της περιοχής και γράφει το 0-3.

19:37

81': ΓΚΟΛ για τον ΑΠΟΛΛΩΝΑ!

19:33

77': Τελευταία αλλαγή για την Καλλιθέα. Ο Γκαβασιάδης αντί του Ζόρντι.

19:30

74': Αλλαγή για την Καλλιθέα. Ο Τσίπρας αντί του Αρναρέλλη.

19:28

72': Σουτ Μπέλη από θέση έξω αριστερά, η μπάλα ένα μέτρο από το δεξί δοκάρι του Κουτσόπουλου.

19:26

Εκτέλεση φάουλ του Λαγού από τα αριστερά, ο Κυβελίδης έστρωσε με το στήθος για τον Ανγκούλο, που με ευθύβολο δυνατό σουτ πέρασε την μπάλα κάτω από το σώμα του Μιχελή, που έπεσε σωστά, αλλά καθυστερημένα στην αριστερή του γωνιά, κι έτσι ο Απόλλων διπλασίασε τα τέρματά του.

19:26

70': ΓΚΟΛ για τον ΑΠΟΛΛΩΝΑ!

19:24

67': Ο Κυβελίδης έσπασε για τον Χατζή, σουτ από θέση έξω δεξιά, η μπάλα απελπιστικά άουτ.

19:22

66': Δύο αλλαγές για τον Απόλλωνα. Ο Κυβελίδης αντί του Βάντερσον και ο Λαγός αντί του Φαρινόλα.

19:22

66': Σουτ του Μπέλη ψηλά άουτ.

19:19

62': Κόρνερ για την Καλλιθέα. Κεφαλιά Λεβέντη, εύκολα ο Κουτσόπουλος.

19:17

61': Αλλαγή για την Καλλιθέα. Ο Μασάδο αντί του Κατσικογιάννη.

19:13

Ατομική προσπάθεια Ανγκούλο, που πήρε την μπάλα από τη μεσαία γραμμή και άνοιξε για τον Νανία, ο οποίος με διαγώνιο δυνατό σουτ από τα αριστερά της περιοχής έστειλε την μπάλα στην αντίθετη γωνία της εστίας του Μιχελή για να γράψει το 0-1.

19:12

56': ΓΚΟΛ για τον ΑΠΟΛΛΩΝΑ!

19:10

54': Σέντρα-σουτ του Νανία από τα αριστερά, καθάρισε εύκολα ο Μιχελής.

19:08

52': Κίτρινη κάρτα στον Κατσικογιάννη για θέατρο. Ο παίκτης της Καλλιθέας ελίχθηκε μέσα στην περιοχή και αριστερά υπό το στενό μαρκάρισμα του Χατζηζήση και έπεσε, εκβιάζοντας το πέναλτι. Σωστή η απόφαση του ρέφερι.

19:06

50': Κόρνερ για την Καλλιθέα. Περνά ανεκμετάλλευτο.