0
-
0
21:25

90+4': Τέλος του αγώνα.

21:24

90+3': Τεράστια ευκαιρία για τον Λεβαδειακό. Ο Βούκσεβιτς προ κενής εστία καταφέρνει να αστοχήσει.

21:22

90+1': Καλό σουτ του Μανούσου, αποκρούει ο Σηφάκης.

21:21

90': Τέσσερα λεπτά οι καθυστερήσεις.

21:20

89': Σέντρα σουτ του Μάντζιο, μπλοκάρει ο Χογκ με διπλή προσπάθεια.

21:19

88': Απειλεί η Καλλονή με σέντρα του Λεοζίνιο, ο Αντέγιο διεκδικεί στον αέρα, διώχνει με τα πόδια ο Σηφάκης.

21:18

87': Κίτρινη στον Βούκσεβιτς.

21:15

84': Ο Μάντζιος στη θέση του Σοτέλο.

21:15

84': Ο Κύπρου στη θέση του Χουάνμα.

21:14

83': Πέναλτι σε μαρκάρισμα του Κώτσιου στον Λεοζίνιο ζητάει η Καλλονή, φαίνεται να μην έχει δίκιο ο Δασκαλόπουλος που δεν το καταλόγισε, αλλά δεν είναι ξεκάθαρη η φάση. Στο ριπλέι φαίνεται να υπάρχει ανατροπή.

21:12

81': Κόρνερ για την Καλλονή αυτή τη φορά. Εκτελεί ο Λεοζίνιο, απομακρύνει ο Κονέ.

21:11

80': Κόρνερ για τον Λεβαδειακό. Εκτελεί ο Βούκσεβιτς, καθαρίζει ο Χογκ.

21:07

76': Ο Αγρίτης στη θέση του Ναβάρο.

21:05

74': Κόρνερ για τον Λεβαδειακό. Ο Βούκσεβιτς εκτελεί, διώχνουν οι αμυντικοί της Καλλονής.

21:03

72': Ο Στεφάνοβιτς στη θέση του Κεϊτά.

20:57

66': Κόρνερ για την Καλλονή. Ο Ναβάρο εκτελεί, ο Αναστασιάδης την κεφαλιά, άουτ. Καλή στιγμή για τους γηπεδούχους.

20:57

66': Κίτρινη για τον Νικολακάκη.

20:54

64': Κίτρινη για τον Μανούσο.

20:52

62': Κόρνερ για την Καλλονή. Ο Ναβάρο εκτελεί, φεύγει από την απέναντι πλευρά η μπάλα. Ανεκμετάλλευτο το κόρνερ.

20:52

62': Ο Βούκσεβιτς στη θέση του Ορτέγκα.

20:49

59': Καλό σουτ του Καλτσά, σε ετοιμότητα ο Σηφάκης.

20:46

56': Φιλόδοξο σουτ του Μαχαίρα από δύσκολη θέση, αρκετά μέτρα άουτ.

20:45

55': Νέο κόρνερ για την Καλλονή. Εκτελεί ο Λεοζίνιο, απομακρύνουν εκ νέου οι αμυντικοί.

20:43

53': Κόρνερ για την Καλλονή. Εκτελεί ο Λεοζίνιο, διώχνει στο πρώτο δοκάρι ο Κονέ.

20:41

50': Ο Νικολακάκης στη θέση του Γεωργιάδη, που δεν μπορεί να συνεχίσει. Αναγκαστική η αλλαγή.

20:37

47': Απειλεί με το καλημέρα ο Λεβαδειακός. Ο Σοτέλο μπαίνει στην περιοχή και σουτάρει, δύσκολη επέμβαση του Χογκ.

20:36

46': Ξεκίνησε το β' μέρος.