Πιέζουν οι γηπεδούχοι.

19:05

Δεν μπορεί να συνεχίσει ο Εμπόου και δεν έχει δικαίωμα άλλης αλλαγής ο Μάντζιος.

19:04

90': Πέντε τα λεπτά των καθυστερήσεων.

19:03

Πρόβλημα με τον Λόρια, το ιατρικό τιμ του ΟΦΗ έχει μπει στον αγωνιστικό χώρο.

19:01

87': Κόκκινη στον Μπανούση προφανώς για διαμαρτυρία.

18:59

85': Η μπάλα στρώνεται στον Μπαϊκαρά μετά τις κόντρες στο σουτ του Πέρεθ, αλλά το τελείωμά του δεν είναι καλό.

18:57

83': Κλείνει τις αλλαγές του ο Μάντζιος με τον Ποτουρίδη αντί του Χρήστου.

18:55

81': Φωνές για πέναλτι από τους γηπεδούχους, σωστά δεν δίνεται κάτι.

18:53

80': Βγαίνει ο Πετρόπουλος για τον ΟΦΗ, μπαίνει ο Σίσιτς.

18:51

77' Ο Μακρής κάνει ένα γυριστό, αλλά η μπάλα φεύγει πολλά μέτρα έξω από τα δοκάρια.

18:48

75': Το σουτ του Χασομέρη κοντράρει στα σώματα, η μπάλα φτάνει στον Ίγκορ, αλλά εκείνος προτιμάει από το σημείο του πέναλτι να κάνει πάσα και όχι σουτ.

18:46

73': Ο Πέρεθ πατάει περιοχή, παίρνει την μπάλα από τον Μπαϊκαρά αλλά το τελείωμά του δεν είναι καλό.

18:44

71': Κίτρινη στον Λαδάκη.

18:43

Στο έδαφος ο Πέρεθ μετά το μαρκάρισμα του Αμπντούλ Ραζά.

18:41

67': Ο Ντιγκινί αντί του Τζάνη για τον Πανθρακικό.

18:37

63': Ο Τζορτζ αντί του Κουτσιανικούλη για τον ΟΦΗ.

18:34

61': Ο Κάσες βγαίνει για τον Πανθρακικό, ο Πέρεθ τον αντικαθιστά.

18:33

60': Εξαιρετική επέμβαση από τον Αθανασιάδη σε κεφαλιά του Πετρόπουλου ύστερα από φάουλ του Αντελέγιε.

18:31

58': Έξυπνο φάουλ από τον Τζάνη, δίνει γρήγορα στον Χρήστου κι εκείνος κερδίζει κόρνερ. Στο πρώτο δοκάρι πάει η μπάλα, διώχνει η άμυνα του ΟΦΗ.

18:29

56': Πολύ μεγάλη ευκαιρία για τον ΟΦΗ! Ο Μερεμπασβίλι με ψιλοκρεμαστή πάσα βγάζει μόνο του τον Πετρόπουλο αλλά εκείνος σουτάρει με το δεξί και στέλνει την μπάλα πολύ ψηλά από πλεονεκτική θέση.

18:26

53': Κερδίζει κόρνερ ο Πανθρακικός, το εκτελεί ο Τζάνης και απομακρύνει η άμυνα του ΟΦΗ.

18:24

50': Πατάει περιοχή ο Μερεμπασβίλι, κάνει ωραία ενέργεια, δυνατό το παράλληλο γύρισμά του, αλλά δεν βρίσκεται κανείς στην πορεία της μπάλας.

18:19

46': Ξεκίνησε το δεύτερο ημίχρονο.

18:18

Επέστρεψαν στον αγωνιστικό χώρο οι δύο ομάδες.

18:04

Ολοκληρώθηκε το πρώτο ημίχρονο.

18:02

Ένταση στον αγωνιστικό χώρο, εκνευρισμένοι οι γηπεδούχοι που θεωρούν ότι οι αντίπαλοί τους σκοπίμως καθυστερούν.

18:02

45': Ο Μερεμπασβίλι μπαίνει στην περιοχή, κάνει κι ένα σουτ, αλλά η μπάλα σταματάει στα σώματα.

18:02

Δύο τα λεπτά των καθυστερήσεων.

17:57

41' Νέα μεγάλη ευκαιρία για τον Πανθρακικό. Ο Χασομέρης σουτάρει εκτός περιοχής, ο Λόρια αποκρούει και στη συνέχεια έρχεται ο Ίγκορ, ο οποίος από κοντά στέλνει την μπάλα πάνω στον Γεωργιανό τερματοφύλακα.

17:56

Τη μερίδα του λέοντος στην κατοχή μπάλας έχει ο Πανθρακικός με 58%.

17:52

Δείχνει να μην είναι σε καλή μέρα ο Ίγκορ που χαλάει μία επίθεση της ομάδας του με λάθος πάσα.

17:51

35': Ο Μπανούσης παίρνει τη θέση του Φερνάντεθ για τον ΟΦΗ.

17:49

33': Ο Ίγκορ κοντρολάρει με το στήθος, γυρνάει και σουτάρει πέφτοντας με αποτέλεσμα η μπάλα να μην έχει δύναμη. Εύκολα μπλοκάρει ο Λόρια.

17:49

32': Ο Πετρόπουλος κατεβάζει την μπάλα από πάσα του Μερεμπασβίλι, αλλά ο Εμπόου αντιδρά γρήγορα.

17:48

Έχει ρυθμό το παιχνίδι, ψαχνουν το γκολ και οι δύο ομάδες.

17:44

28': Μεγάλη ευκαιρία για τον ΟΦΗ. Από εκτέλεση κόρνερ η άμυνα του Πανθρακικού δεν διώχνει όπως θα έπρεπε, η μπάλα καταλήγει στον Αντελέγιε, αλλά εκείνος αστοχεί όντας στη μικρή περιοχή.

17:41

25': Ο Χασομέρης δίνει στον Ίγκορ, εκείνος από δεξιά εντός της περιοχής πλασάρει χωρίς δύναμη και ο Λόρια μπλοκάρει.

17:40

Στο έδαφος ο Εμπόου, ο οποίος μετά από λίγο σηκώνεται.

17:38

22': Πολύ μεγάλη ευκαιρία για τον Πανθρακικό. Ο Τζάνης κάνει το φάουλ στο δεύτερο δοκάρι, ο Εμπόου τη γυρίζει στον Ίγκορ και ο τελευταίος από τη μικρή περιοχή στέλνει την μπάλα άουτ!

17:37

21': Κίτρινη στον Φερνάντεθ.

17:35

19': Από πολύ μακριά δοκιμάζει το πόδι του ο Μεχία, αρκετά μέτρα άουτ η μπάλα.

17:34

18': Ο Χασομέρης κάνδει ωραία ενέργεια, σουτάρει εκτός περιοχής και ο Λόρια αποκρούει με τα πόδια.

17:32

Κυρίως από δεξιά με τον Τζάνη αναπτύσσεται ο Πανθρακικός.

17:29

13': Πολύ καλή επέμβαση του Αθανασιάδη σε απευθείας φάουλ του Μερεμπασβίλι.

17:26

10': Φάουλ έξω από την περιοχή και πλάγια κερδίζει ο Πανθρακικός. Το εκτελεί ο Μεχία, διώχνει με μπουνιές ο Λόρια.

17:24

7': Κόρνερ κερδίζει ο Πανθρακικός. Στην εξέλιξη της φάσης μπλοκάρει ο Λόρια.

17:21

Έχει μπει καλύτερα ο ΟΦΗ.

17:16

1': Ξεκίνησε το παιχνίδι.

17:15

17:02

Καλησπέρα σας, σε λιγότερο από 15 λεπτά ξεκινάει η αναμέτρηση του Πανθρακικού με τον ΟΦΗ.