Ευχαριστούμε πολύ που μείνατε μαζί μας, καλή συνέχεια.

16:51

Ολοκληρώθηκε το παιχνίδι, έντονες οι αποδοκιμασίες από τους φίλους του Άρη.

16:49

Εύστοχος ο Στόικος, παρόλο που έπεσε καλά ο Καρατζιοβαλής. Πολύ καλή η εκτέλεση, δεν μπορούσε να κάνει κάτι ο τερματοφύλακας του Άρη.

16:48

90'+3: ΓΚΟΛ για τη ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ!

16:48

90'+1: Πέναλτι για τη Δόξα Δράμας! Σωστή η απόφαση, έχει ανατραπεί ο Παπαβασιλείου.

16:47

90': Τρία τα λεπτά των καθυστερήσεων.

16:45

89: Τρίτη αλλαγή και για τη Δόξα, ο Αθανασιάδης αντί του Κωνσταντινίδη.

16:45

Πιέζει ο Άρης, αντέχει η άμυνα των φιλοξενούμενων.

16:40

84': Κλείνει τις αλλαγές του ο Άρης, στη θέση του Σουνά ο Ρένια.

16:40

83': Κόρνερ για τον Άρη, το οποίο κερδίζει ο Καπνίδης. Ο ίδιος παίκτης στην εξέλιξη της φάσης παίρνει την κεφαλιά, αλλα αστοχεί.

16:38

82': Αλλαγή για την Δόξα, ο Πετρόπουλος αντί του Γεωργιάδη.

16:37

81': Μεγάλη ευκαιρία για τον Άρη. Ο Καπνίδης κάνει εξαιρετική ενέργεια, δίνει στον Σουνά, εκείνος προτιμάει να σιγουρέψει το γκολ πασάροντας στον Χιντατσέλι, αλλά εκείνος αστοχεί από το σημείο του πέναλτι όντας ανενόχλητος.

16:34

79': Ο Παπαβασιλείου αντί του Κυριακίδη για τους φιλοξενούμενους.

16:32

76': Από την ωραία προσπάθεια του Πόι ο Ψυχογιός βάζει την προβολή, αλλά δεν προλαβαίνει την μπάλα.

16:29

73': Την τελευταία στιγμή προλαβαίνει τον Μουδούρογλου ο Γιαννιτσης.

16:27

71': Κίτρινη για τον Γελαδάρη.

16:25

70': Δεύτερη αλλαγή για τον Άρη, ο Χιντατσέλι μπαίνει αντί του Ατματσίδη.

16:22

Έχει διακοπεί προσωρινά το παιχνίδι, στο έδαφος παίκτης των φιλοξενούμενων.

16:19

63': Κίτρινη κάρτα στον Παπαδόπουλο.

16:18

62': Κεφαλιά από το σημείο του πέναλτι παίρνει ο Σουνάς, αλλά είναι αδύναμη και φεύγει άουτ.

16:16

60': Με συρτό απευθείας φάουλ επιχειρεί ο Παπαδόπουλος να νικήσει τον Σαχσανίδη, μπλοκάρει εύκολα ο τελευταίος.

16:15

59': Κίτρινη στον Στόικο.

16:13

57': Ο Μάριος Παπαδόπουλος παίρνει τη θέση του Γκόλια για τον Άρη.

16:11

55': Με ανάποδο ψαλίδι προσπαθεί να νικήσει τον Καρατζιοβαλή ο Κωνσταντινίδης, αλλά δεν πιάνει την μπάλα όπως θα ήθελε.

16:08

52': Κόρνερ για τον Άρη μετά την προσπάθεια του Σουνά. Προσωρινά διώχνουν οι φιλοξενούμενοι, η μπάλα φτάνει στον Προβατίδη, αλλά εκείνος δεν κάνει καλή πάσα.

16:07

51': Ο Πόι παίρνει την μπάλα από αριστερά εκτός περιοχής, σημαδεύει την απέναντι γωνία του Σαχσανίδη και αστοχεί για λίγα εκατοστά.

16:04

48': Φάουλ σε καλό σημείο κερδίζει ο Άρης. Ο Προβαδίτης αναλαμβάνει και αυτή την εκτέλεση, αλλά στέλνει την μπάλα πολύ ψηλά.

16:02

46': Ο Κωνσταντινίδης πήρε την μπάλα από πολύ πίσω, έκανε κάποια μέτρα με αυτή και στη συνέχεια σούταρε με δύναμη χωρίς να βρει στόχο.

16:02

46': Ξεκίνησε το δεύτερο ημίχρονο.

16:01

Μπαίνουν στον αγωνιστικό χώρο οι δύο ομάδες.

15:46

Ολοκληρώθηκε το πρώτο ημίχρονο.

15:45

45': Ο Ατματσίδης κερδίζει κόρνερ, από την εκτέλεση του οποίου οι φιλοξενούμενοι παίρνουν επιθετικό φάουλ.

15:42

43': Ο Γελαδάρης ελίσσεται ωραία, αλλά το σουτ του φεύγει αρκετά μέτρα άουτ.

15:42

42': Άλλο ένα κόρνερ για τον Άρη, αλλά η φάση τελειώνει με επιθετικό φάουλ στον Σιάμπο.

15:40

41': Κίτρινη στον Πόι.

15:38

Έχει πέσει η απόδοση του Άρη στα τελευταία λεπτά.

15:35

36': Κόρνερ για τη Δόξα, από την εκτέλεση του οποίου οι φιλοξενούμενοι απειλούν. Ωστόσο, η κεφαλιά του Σιάμπου δεν είναι καλή.

15:33

34': Ο Γκόλιας από πολύ μακριά δεν διστάζει να σουτάρει, η μπάλα όμως φεύγει πολλά μέτρα έξω από την εστία του Σαχσανίδη.

15:30

31': Ο Κωνσταντινίδης μπαίνει στην περιοχή, αλλά υπό την πίεση του Φερνάντες δεν πλασάρει όπως θα ήθελε με αποτέλεσμα να μπλοκάρει εύκολα ο Καρατζιοβαλής.

15:29

30': Κίτρινη στον Κωνσταντινίδη.

15:28

Πιέζει ο Άρης ο οποίος κερδίζει συνεχόμενα κόρνερ, αντέχει η άμυνα των φιλοξενούμενων.

15:26

27': Εξαιρετική ενέργεια από τον Πόι, περνάει όποιον βρίσκει μπροστά του, αλλά ο Γελαδάρης διώχνει το γύρισμα του.

15:23

23': Ο Ατματσίδης ξεμαρκάρεται ξανά πολύ ωραία, παίρνει την κεφαλιά, όμως και πάλι δεν βρίσκει στόχο.

15:18

20': Μία κομπίνα σε εκτέλεση φάουλ δοκιμάζει η Δόξα Δράμας, πολύ κακή η εκτέλεση της.

15:16

17': Ο Λόλιος βγάζει σέντρα από αριστερά, ο Καπνίδης παίρνει την κεφαλιά, αλλά στέλνει την μπάλα πολύ ψηλά.

15:13

15: Εύκολα μπλοκάρει ο Σαχσανίδης μακρινό σουτ του Προβατίδη.

15:11

Δυσκολεύεται να κρατήσει την μπάλα στα πρώτα λεπτά η Δόξα Δράμας.

15:08

9': Από την παρέμβαση του Γελαδάρη, κόρνερ για τον Άρη, το οποίο περνά ανεκμετάλλευτο.

15:06

7': Ο Ατματσίδης πιάνει ολομόναχος κεφαλιά λίγο έξω από τη μικρή περιοχή, αλλά σημαδεύει τον Σαχσανίδη.

15:03

Σε ρόλο πρωταγωνιστή από τα πρώτα λεπτά ο Άρης.

14:59

1': Ξεκίνησε το παιχνίδι.