Ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας, καλή συνέχεια.

19:07

Ολοκληρώθηκε το παιχνίδι.

19:02

90'+2: Σέντρα από τον Καλτσά, ο Μπεν στην πορεία της μπάλας, κάνει τακουνάκι και αποκρούει ο Παπαδόπουλος.

19:02

Πέντε τα λεπτά των καθυστερήσεων.

19:01

90': Μπλοκάρει ο Παπαδόπουλος την αδύναμη κεφαλιά του Μπεν.

18:59

88': Ο Αργυρόπουλος βγαίνει για τον Πανιώνιο, ο Πάνος στη θέση του.

18:57

86': Μεγάλη ευκαιρία για τη Βέροια. Ο Γεωργιάδης κάνει μία σέντρα, ο Καλτσάς δεν βρίσκει την μπάλα, η οποία καταλήγει στα πόδια του Μπεν που δεν προλαβαίνει να αντιδράσει.

18:54

83': Κίτρινη στον Σιώπη για θέατρο.

18:53

Υπάρχει πρόβλημα με τον Βέρτζο κι ενώ οι γηπεδούχοι έχουν κάνει και τις τρεις αλλαγές τους.

18:53

80': Ο Ντουρμισάι αντί του Μπουμάλ.

18:50

79': Κλείνει τις αλλαγές του ο Γκρανέρο, ο Γεωργιάδης αντικαθιστά τον Κάμπορα.

18:49

78': Κίτρινη κάρτα για τον Μπουμάλ.

18:48

78': Καλή κίνηση από τον Κάμπορα, αλλά το γύρισμά του πηγαίνει πάνω στον Παπαδόπουλο.

18:45

75': Δεν διώχνει καλά ο Παντίδος, άστοχο το σουτ του Μπεν υπό δύσκολες συνθήκες..

18:45

Η κατοχή στο δεύτερο ημίχρονο είναι στο 50 - 50.

18:42

72': Αναπτύσσεται ωραία ο Πανιώνιος, η μπάλα πάει δεξιά στον Γιάννου, αλλά η παράλληλη μπαλιά του δεν είναι τόσο καλή.

18:37

66': Αλλαγή για τη Βέροια, ο Μπεν αντί του Ντουμίτρου.

18:36

65': Εύκολα μπλοκάρει ο Παπαδόπουλος την κεφαλιά του Μπατιόν. Εντυπωσιακό ότι η άμυνα του Πανιωνίου χάνει κεφαλιά για άλλη μία φορά σε στημένο.

18:35

64': Κίτρινη κάρτα στον Τασουλή.

18:34

Είναι πολύ ανοιχτό το παιχνίδι, γρήγορος ο ρυθμός και δύο ομάδες που ξεκάθαρα έχουν το μυαλό τους στο να επιτεθούν.

18:30

60': Παλεύει ο Κολοβός και κερδίζει το κόρνερ. Ο ίδιος το εκτελεί, από πολύ κοντά ο Οικονόμου χάνει μεγάλη ευκαιρία. Λανθασμένα έχει υποδειχτεί σε θέση οφσάιντ ο αμυντικός του Πανιωνίου.

18:29

59': Από πολύ μακριά ο Μητρόπουλος δοκιμάζει το πόδι του, πολύ άουτ η μπάλα.

18:26

55': Αλλαγή για τη Βέροια, μέσα ο Μπαργκάν, έξω ο Βάσκες.

18:25

Εντυπωσιακό σόλο από τον Κολοβό, ο οποίος τα βάζει με τρεις παίκτες της Βέροιας, περνάει πολύ ωραία κάθετη πάσα στον Γιάννου κι εκείνος τελειώνει υποδειγματικά τη φάση.

18:24

53': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΝΙΩΝΙΟ!

18:22

Δραστήριες οι δύο ομάδες και στα πρώτα λεπτά του δευτέρου ημιχρόνου.

18:19

48': Τραγικό σουτ του Μπουμάλ εκτός περιοχής, πολύ άουτ η μπάλα.

18:17

46': Σουτ χωρίς δύναμη από τον Ντουμίτρου, ο Παπαδόπουλος μπλοκάρει χωρίς δυσκολία.

18:16

46': Ξεκίνησε το δεύτερο ημίχρονο.

18:03

Ολοκληρώθηκε το πρώτο ημίχρονο.

18:01

Ο Καλτσάς εκτελεί φάουλ από τα αριστερά, ο Ραούλ Μπράβο μπαίνει στην πορεία της μπάλας και με κεφαλιά τη στέλνει στα δίχτυα.

18:01

45': ΓΚΟΛ για τη ΒΕΡΟΙΑ!

17:59

43': Κίτρινη στον Βέρτζο.

17:57

40': Αλλαγή για τον Πανιώνιο, ο Γκίνη αντί Φούντα, ο οποίος δεν μπορεί να συνεχίσει.

17:56

Μικροπρόβλημα τραυματισμού αντιμετωπίζει ο Φούντας.

17:55

Η μπάλα φτάνει στην περιοχή του Πανιωνίου, ο Μπατιόν παίρνει την πρώτη κεφαλιά και ο Κάμπορα με εκπληκτικό ψαλιδάκι ισοφαρίζει σε 1-1.

17:54

38': ΓΚΟΛ για τη ΒΕΡΟΙΑ!

17:51

36': Μεγάλη ευκαιρία για τη Βέροια. Από εξαιρετική πάσα του Μπαλάφα ο Κάμπορα βγαίνει μόνος του εντος περιοχής, αλλά πλασάρει απογοητευτικά.

17:50

34': Σέντρα από τον Μπουμάλ από δεξιά, ο Κολοβός κάνει την προβολή και στέλνει την μπάλα πάνω στον Καντιμοίρη.

17:48

32': Αναταραχή στην άμυνα του Πανιωνίου μετά το φάουλ του Καλτσά, ο Μητρόπουλος διώχνει προσωρινά και η φάση τελειώνει λόγω επιθετικού φάουλ.

17:45

Προσπαθεί να παίζει γρήγορα ο Πανιώνιος. Κολοβός, Φούντας και Μπουμάλ, άλλωστε, είναι ταχύτατοι.

17:43

Στο έδαφος ο Αργυρόπουλος, προσωρινή διακοπή.

17:41

25': Λίγο πάνω από τα δοκάρια του Καντιμοίρη το απευθείας φάουλ του Μπουμάλ.

17:39

23': Μεγάλη ευκαιρία για την Βέροια, ο Οικονόμου διώχνει την μπάλα πριν αυτή περάσει τη γραμμή.

17:37

Ο Μητρόπουλος δίνει στον Γιάννου, εκείνος εκτός περιοχής και με την μπάλα να αναπηδά κάνει μία λόμπα και κρεμάει τον Καντιμοίρη.

17:36

20: ΓΚΟΛ για τον ΠΑΝΙΩΝΙΟ!

17:33

17': Ωραία αναπτύσσεται η Βέροια, ο Οικονόμου κόβει την τελευταία στιγμή την παράλληλη πάσα του Καλτσά.

17:28

12': Από την προσπάθεια του Κολοβού ο Πανιώνιος κερδίζει κόρνερ, το οποίο περνάει ανεκμετάλλευτο.

17:25

Προσπαθεί να πιέσει η Βέροια στα πρώτα λεπτά.

17:22

Τα πατήματά τους προσπαθούν αν βρουν οι δύο ομάδες στα πρώτα λεπτά.

17:17

1': Ξεκίνησε το ματς.

17:15

16:49

Καλησπέρα σας, σε περίπου 15 λεπτά ξεκινάει η αναμέτρηση της Βέροιας με τον Πανιώνιο.