0
-
0
21:24

94': Τέλος του αγώνα.

21:22

92': Ευκαιρία για τον Ολυμπιακό. Σουτ του Μήτρογλου μέσα από την περιοχή, άουτ.

21:20

90': Τέσσερα λεπτά καθυστερήσεις.

21:16

86': Κόρνερ για τον Ολυμπιακό. Εκτελεί ο Μιλιβόγεβιτς, διώχνουν οι αμυντικοί.

21:15

86': Στο τείχος η εκτέλεση του Ντουρμάζ.

21:14

85': Φάουλ σε εξαιρετική θέση για τον Ολυμπιακό.

21:14

84': Κόρνερ για τον Ολυμπιακό. Εκτελεί ο Ντουρμάζ, διώχνει ο Ζησόπουλος.

21:11

82': Μακρινό σουτ του Μπαράλες, αρκετά μέτρα άουτ.

21:10

81': Ο Μπαράλες στη θέση του Πάρα.

21:09

80': Ευκαιρία για τον Ολυμπιακό. Μετά από εκτέλεση κόρνερ, ο Φουστέρ σουτάρει πάνω από τα δοκάρια από κοντά.

21:08

79': Κόρνερ για τον Ολυμπιακό. Ανεκμετάλλευτο κι αυτό.

21:07

78': Κόρνερ για τον Ολυμπιακό. Εκτελεί ο Ντουρμάζ, καθαρίζει ο Κοσίσκι.

21:06

77': Σουτ του Μπαντιμπαγκά από δύσκολη γωνία, μπλοκάρει με διπλή προσπάθεια ο Ρομπέρτο.

21:05

76': Μακρινό σουτ του Φουστέρ, ψηλά πάνω από τα δοκάρια.

21:03

74': Ο Διαμαντάκος στη θέση του Κασάμι.

21:03

74': Ο Μπαντιμπαγκά στη θέση του Ρόλε.

21:02

73': Ο Ντουρμάζ γεμίζει στην περιοχή, η μπάλα στρώνεται στον Φουστέρ που σουτάρει άουτ μέσα από την περιοχή.

20:59

70': Κόρνερ για τον Ολυμπιακό. Ο Ντουρμάζ εκτελεί, διώχνουν οι αμυντικοί.

20:57

68': Κίτρινη ο Ρόλε.

20:56

66': Ο Φουστέρ στη θέση του Φορτούνη.

20:52

63': Σέντρα του Ντοσεβί, κακό γυριστό του Μήτρογλου, κανένα πρόβλημα και τον Κοσίσκι.

20:51

62': Συρτό σουτ του Μιλιβόγεβιτς, μπλοκάρει ο Κοσίσκι.

20:50

61': Εκτελεί ο Ντουρμάζ, διώχνει στο πρώτο δοκάρι ο Ρόλε.

20:49

60': Κόρνερ για τον Ολυμπιακό. Εκτελεί ο Φορτούνης, νέο κόρνερ.

20:46

57': Ο Ντουρμάζ στη θέση του Μανιάτη.

20:45

56': Κόρνερ για τον Ολυμπιακό, που αρχίζει και πιέζει. Εκτελεί ο Φουρτούνης, διώχνουν οι του Αστέρα.

20:44

55': Κόρνερ για τον Αστέρα. Ο Ουσέρο εκτελεί, διώχνει ο Ρομπέρτο, παντελώς άστοχο το σουτ του Λούι.

20:43

54': Μεγάλη ευκαιρία για τον Ολυμπιακό. Κάθετη του Κασάμι, ο Κοσίσκι βγαίνει και διώχνει με το κεφάλι μακριά από την εστία του. ο Μήτρογλου σουτάρει από μακριά, αλλά η μπάλα καταλήγει μόλις άουτ.

20:39

50': Κόρνερ ο Ολυμπιακός. Εκτελεί ο Μαζουακού, κεφαλιά άουτ του Κασάμι.

20:35

47': Κόρνερ για τον Ολυμπιακό. Ο Φορτούνης εκτελεί, διώχνουν οι του Αστέρα.

20:34

46': Ξεκίνησε το ματς.

20:34

46': Ο Τσοκάνης στη θέση του Γιαννιώτα.

20:31

20:16

45': Τέλος του ημιχρόνου.

20:15

43': Κόρνερ για τον Αστέρα. Εκτελεί ο Ρόλε, καθαρίζει ο Ρομπέρτο.

20:13

42': Δεύτερη κίτρινη και αποβολή για τον Μάσα.

20:12

41': Ο Ελαμπντελαουί σεντράρει, ο Μήτρογλου με τη μία από το ύψος της περιοχής, μόλις άουτ. Καλή στιγμή για τον Ολυμπιακό.

20:11

40': Καλή και δυνατή η εκτέλεση του Μήτρογλου, σε ετοιμότητα ο Κοσίσκι που μπλοκάρει.

20:09

39': Φάουλ σε εξαιρετική θέση για τον Ολυμπιακό.

20:08

38': Κίτρινη για τον Σανκαρέ.

20:06

35': Κόρνερ για τον Ολυμπιακό. Εκτελεί ο Φουρτούνης, κεφαλιά άουτ του Μιλιβόγεβιτς.

20:04

33': Κόρνερ για τον Ολυμπιακό. Εκτελεί ο Ντοσεβί, οφσάιντ στην εξέλιξη της φάσης.

20:03

32': Κίτρινη για τον Παντελιάδη.