16:54

Ολοκληρώθηκε το παιχνίδι.

16:51

16:51

90': Ο Λημνιός αντί του Πίτου Γκαρσία.

16:48

Σέντρα από τα δεξιά από τον Μπαϊκαρά, σαστίζει η άμυνα του Ατρομήτου και ο Χασομέρης με προβολή ισοφαρίζει σε 1-1.

16:47

88': ΓΚΟΛ ο Πανθρακικός!

16:45

85': Τη θέση του Γεωργίου ο Παπασπύρος.

16:43

Πιέζει στα τελευταία λεπτά ο Πανθρακικός.

16:39

79': Μπαίνει ο Σερφά αντί του Καθάριου.

16:38

Ο Τάτος παίζει το 1-2 με τον Καραμάνο, κάνει ωραία προσωπική ενέργεια και τελειώνει υποδειγματικά τη φάση στέλνοντας την μπάλα στη δεξιά γωνία του Αθανασιάδη.

16:37

78': ΓΚΟΛ για τον Ατρόμητο!

16:34

76': Ωραία ενέργεια από τον Κιβρακίδη, η μπάλα φτάνει στον Τάτο, εκείνος κάνει τη σέντρα και ο Παπαγεωργίου παραχωρεί κόρνερ.

16:33

Έχει ανοίξει το παιχνίδι. Σταδιακά δείχνουν να το πιστεύουν οι παίκτες του Πανθρακικού ότι μπορούν να κάνουν τη ζημιά.

16:29

69': Ο Ούμπιδες είναι αυτός που βγαίνει για να μπει ο Φάμπιο.

16:27

Ετοιμάζει αλλαγή και ο Ατρόμητος. Ο Φάμπιο θα μπει.

16:24

65': Ο Τριανταφυλλάκος αντί του Οκάτσι.

16:23

64': Ωραία ενέργεια από τον Κοντοέ, αλλά στη συνέχεια της φάσης πέφτει μόνος του και σωστά δεν δίνει κάτι ο διαιτητής.

16:20

60': O Πίτου Γκαρσία παίρνει την μπάλα εκτός περιοχής, συγκλίνει προς τα μέσα, σουτάρει με το αριστερό, αλλά δεν ανησυχεί ιδιαίτερα τον Αθανασιάδη.

16:18

59': Σέντρα από τα δεξιά από τον Καραμάνο, παραχωρεί κόρνερ ο Εμπόου. Ο Αθανασιάδης διώχνει, νέο κόρνερ στην εξέλιξη του οποίου απομακρύνει η άμυνα.

16:14

55': Τελευταία στιγμή διώχνει ο Εμπόου προ του Κοντοέ που είχε κλείσει και είχε πατήσει περιοχή.

16:12

53': Αντί του Γκιγιέρμο ο Μπαϊκαρά.

16:10

51': Νέο κόρνερ για τον Ατρόμητο ύστερα από προσωπική ενέργεια του Πίτου Γκαρσία. Μπλοκάρει σταθερά αυτή τη φορά ο Αθανασιάδης μετά την εκτέλεση του Ισπανού.

16:09

49': Πιέζει ο Ατρόμητος, ο οποίος κερδίζει άλλο ένα κόρνερ. Απευθείας επιχείρησε να το πάει ο Πίτου Γκαρσία, νέο κόρνερ παραχώρησε ο Αθανασιάδης.

16:07

47': Ωραία ενέργεια από τον Κοντοέ, ο οποίος δοκίμασε το πόδι του και έστειλε την μπάλα λίγο πάνω από τα δοκάρια του Αθανασιάδη.

16:05

46': Ξεκίνησε το δεύτερο ημίχρονο.

15:48

45': Λήξη πρώτο ημιχρόνου.

15:45

42': ΔΟΚΑΡΙ για τον Ατρόμητο. Γύρισμα από αριστερά από τον Πίτου Γκαρσία, κάκιστο διώξιμο από τον Εμπόου, ο οποίος λίγο έλειψε να σκοράρει σε βάρος της ομάδας του.

15:44

41': Νέο σκληρό φάουλ του Γκιγιέρμο, του χαρίζεται αυτή τη φορά ο Δημητρόπουλος, ο οποίος θα μπορούσε να τον αποβάλλει.

15:43

41': Λανθασμένο γύρισμα από τον Εμπόου, την τελευταία στιγμή προλαβαίνει και διώχνει ο Αθανασιάδης.

15:40

37: Κίτρινη για καθυστέρηση στον Παπαγεωργίου.

15:37

Στα τελευταία λεπτά δυσκολεύονται πολύ οι φιλοξενούμενοι να κρατήσουν την μπάλα στην κατοχή τους.

15:33

30': Μεγάλη ευκαιρία για τον Ατρόμητο, με τον Καραμάνο από κοντά να μην καταφέρνει να νικήσει τον Αθανασιάδη από κοντά.

15:29

26': Αδύναμο σουτ από τον Χασομέρη, πολλά μέτρα άουτ φεύγει η μπάλα.

15:28

25': Κίτρινη στον Γκιγιέρμο για σκληρό μαρκάρισμα στον Πίτου στον χώρο του κέντρου.

15:25

22': Άστοχη κεφαλιά από τον Καραμάνο, ο οποίος δεν μπόρεσε να εκμεταλλευτεί την κάκιστη έξοδο του Αθανασιάδη.

15:21

19': Από μακριά ο Γκιγιέρμο με απευθείας φάουλ προσπαθεί να νικήσει τον Γκορμπούνοφ, αλλά δεν βρίσκει στόχο.

15:20

Έχει ανέβει στα τελευταία λεπτά ο Πανθρακικός.

15:15

13': Ωραία εναλλαγή της μπάλας από τους παίκτες των γηπεδούχων, ο Τάτος από μακριά δοκιμάσει το πόδι του, αλλά η μπάλα φεύγει πολλά μέτρα έξω.

15:14

12': Σουτ στην κίνηση από πλάγια εντός της περιοχής πιάνει ο Ούμπιδες, πολύ ψηλά φεύγει η μπάλα.

15:14

11': Κερδίζει κόρνερ ο Ατρόμητος, αλλά περνάει ανεκμετάλλευτο.

15:12

Δυναμώνει η ένταση της βροχής όσο περνάει η ώρα.

15:09

Αλλάζουν την μπάλα με κοντινές πάσες και οι δύο ομάδες. Προτιμούν να μην τη χάσουν, αλλά όταν φτάνουν έξω από την περιοχή δεν έχουν καλές επιλογές.

15:06

Λιγοστός ο κόσμος στο γήπεδο.

15:03

1': Σέντρα στο παιχνίδι.