2
16:50

Απόλυτα δίκαιη η επικράτηση της Βέροιας, που έχοντας κλείσει τους διαδρόμους χτύπησε αποτελεσματικά στις αντεπιθέσεις.

16:50

90+3': Τέλος του αγώνα.

16:49

90+3': Ατομική προσπάθεια και καλό διαγώνιο σουτ του Γιουσούφ μέσα από την περιοχή, άουτ.

16:47

90+3': Τρία λεπτά οι καθυστερήσεις.

16:47

90': Άστοχο σουτ του Ρέντζα, πολλά μέτρα άουτ.

16:42

86': Κόρνερ ο Εργοτέλης. Κακή εκτέλεση του Μπογκντάνοφ, έδιωξαν οι της Βέροιας.

16:42

85': Κίτρινη ο Βάσκες.

16:40

83': Κίτρινη ο Χαλιαδάκης.

16:37

80': Ο Κούρεζ στη θέση του Μπαμ Μπαμ, που αποχώρησε εκνευρισμένος.

16:36

80': Κόρνερ για τον Εργοτέλη. Περνάει ανεκμετάλλευτο κι αυτό.

16:35

78': Κίτρινη ο Μπεν.

16:32

75': Κόρνερ για τον Εργοτέλη αυτή τη φορά. Εκτελεί ο Μπογκντάνοφ, κανένα πρόβλημα για τον Τζινάρ, που καθαρίζει.

16:30

74': Κόρνερ για τη Βέροια. Καθαρίζει ο Καβουσάκης.

16:30

73': Ο Χασελμπάινκ στη θέση του Κατίδη.

16:28

Εκτελείται πλασαριστά προς τα έξω, γίνεται η σέντρα στην καρδιά της περιοχής, ο Πίτσος σκοράρει με το κεφάλι αλλά έχει καταλογιστεί οφσάιντ. Λάθος η απόφαση, καλυπτόταν ο Πίτσος.

16:28

71': Κόρνερ για τον Εργοτέλη.

16:26

69': Ευκαιρία για τον Εργοτέλη, ο Καλί προλαβαίνει και διώχνει σε κόρνερ λίγο πριν τον Νόσκοβιτς που ήταν φάτσα με τον Τζινάρ. Ανεκμετάλλευτο το κόρνερ.

16:24

67': Ο Παυλίδης στη θέση του Μάντζεκ.

16:22

66': Ο Εσπάρθα στη θέση του Τσιάμη.

16:21

Ο Μπαργκάν σουτάρει έξω από την περιοχή, η μπάλα κοντράρει στον αμυντικό και παίρνει ύψος κρεμώντας τον Καβουσάκη για το 2-0.

16:21

64': ΓΚΟΛ για τη ΒΕΡΟΙΑ.

16:21

64': Μεγάλη ευκαιρία για τη Βέροια με τον Μπεν. Σωτήρια επέμβαση του Καβουσάκη στο πλασέ του Αφρικανού.

16:17

60': Χαλκιαδάκης και Γιουσούφ αντικαθιστούν Βλαχοδήμο και Παντελάκη.

16:15

59': Ωραία κάθετη του Μπεν για τον Κατίδη μέσα στην περιοχή, ο Παντελάκης βάζει την κόντρα και η μπάλα καταλήγει εύκολα στον Καβουσάκη.

16:13

56': Κίτρινη για τον Ρέντζα.

16:11

54': Ο Μπεν βγαίνει τετ α τετ μετά από κάθετη του Μπαργκάν, αλλά κόβεται λανθασμένα με οφσάιντ.

16:10

53': Πρώτη καλή στιγμή στο β' μέρος για τον Εργοτέλη. Ο Κούτρης ελίχθηκε ωραία στο όριο της περιοχής και σούταρε, σε ετοιμότητα ο Τζινάρ, που μπλόκαρε.