0
16:51

Τελικό αποτέλεσμα στη Λιβαδειά... Λεβαδειακός - Πλατανιάς 2-0.

16:48

Στο έδαφος ο Μιλοσάβλιεφ, φαίνεται να του γύρισε ο αστράγαλος. Υποφέρει ο άσος του Λεβαδειακού, σηκώθηκε τελικά και το ματς συνεχίζεται...

16:48

90': Τρία λεπτά οι καθυστερήσεις.

16:46

Τελευταίες στιγμές στη Λιβαδειά, πάντα στο 2-0 οι γηπεδούχοι.

16:45

88': Κόρνερ για τον Πλατανιά... Εκτελεί ο Μπέριαν, απομακρύνουν οι του Λεβαδειακού.

16:42

85': Καλή στιγμή για τον Λεβαδειακό με τον Σοτέλο να κατεβάζει την μπάλα με το στήθος, να πλασάρει από το ύψος του πέναλτι, ο Γκσπούρνινγκ σε καλή θέση μπλοκάρει.

16:41

84': Κλείνει τις αλλαγές του και ο Λεβαδειακός. Εκτός ο Μπορνταγκαράι, στην θέση του περνά ο Ορτέγκα.

16:40

Σαν να ''ξύπνησε'' κάπως αργά ο Πλατανιάς.

16:40

83': Νέα κεφαλιά του Τόρες και πάλι ο Στρατηλάτης του λέει ''όχι''.

16:39

81': Εκτελεί ο Μπέριαν, κεφαλιά του Τόρες στο πρώτο δοκάρι, ο Στρατηλάτης μπλοκάρει εύκολα.

16:38

81': Κόρνερ για τους Κρητικούς.

16:37

80': Απειλεί ο Πλατανιάς! Ύστερα από υπέροχη προσπάθεια από αριστερά, η μπάλα φτάνει στον Μπέριαν ο οποίος πλασάρει με την μια αλλά αστοχεί.

16:36

79': Μια σέντρα-σουτ του Κονέ από δεξιά περνά απελπιστικά άουτ για τον Λεβαδειακό.

16:35

Εκτελέστηκε, ο Δημήτρης απομακρύνει με το κεφάλι μπροστά από τον Κώτσιο.

16:34

77': Κόρνερ για τον Λεβαδειακό...

16:33

Ο Μιλοσάβλιεφ έχει επιστρέψει στον αγωνιστικό χώρο.

16:32

75': Κλείνει τις αλλαγές του ο Πλατανιάς. Στην θέση του Μενδρινού ο Αγκιλέρα.

16:31

74': Απευθείας εκτέλεση φάουλ του Κονέ, ο Γκσπούρνινγκ μπλοκάρει εύκολα για τον Πλατανιά.

16:31

Τώρα σηκώθηκε σιγά σιγά ο άσος του Λεβαδειακού, να δούμε αν μπορεί να συνεχίσει. Βγαίνει για λίγο εκτός.

16:30

Στο έδαφος ο Μιλοσάβλιεφ (που δέχτηκε το μαρκάρισμα) με τραυματισμό.

16:29

72': Νέα κάρτα, αυτή την φορά στον Ζουμπουλάκη για νέο σκληρό μαρκάρισμα.

16:28

71': Κάρτα βλέπει ο Μενδρινός και ενώ μπήκαμε στο τελευταίο 20λεπτο.

16:28

Πρόβλημα στον προσαγωγό ο Ιτούα, κι αυτή αναγκαστική αλλαγή στη Λιβαδειά. Τέσσερα στα τέσσερα!

16:27

70': Αλλαγή για τον Πλατανιά. Εκτός ο Ιτούα, που πέτυχε το αυτογκόλ για το 1-0, μέσα ο Δημήτρης.

16:26

68': Εντελώς άστοχο το γυριστό του Φιγκέιρα για τον Πλατανιά που εξακολουθεί να είναι ακίνδυνος.

16:23

66': Εκτελεί ο Μπέριαν και πάλι, ο Στρατηλάτης απομακρύνει με γροθιές.

16:23

Εκτελέστηκε, σε νέο κόρνερ ο Μαχαίρας.

16:22

65': Κόρνερ για τον Πλατανιά, για να δούμε.

16:21

Μικροενοχλήσεις και ο Πέτρος Γιακουμάκης...

16:20

63': Δεύτερη αλλαγή για τον Λεβαδειακό. Στην θέση του Πέτρου Γιακουμάκη ο Χουάν Σοτέλο.

16:18

Συμπληρώσαμε μια ώρα αγώνα στην βροχερή Λιβαδειά, ο Πλατανιάς προσπαθεί αλλά δεν απειλεί. Καλά οργανωμένος ο Λεβαδειακός δεν έχει κινδυνεύσει σε καμία περίπτωση.

16:13

56': Εκτελεί ο Μπέριαν αυτή την φορά, ο Στρατηλάτης δεν έχει πρόβλημα να μπλοκάρει.

16:13

56': Κι άλλο κόρνερ για τον Πλατανιά.