2
-
1
19:03

Με μεγάλο πρωταγωνιστή τον Νίκο Φερνάντες ο Αστέρας Τρίπολης ανέτρεψε το αποτέλεσμα σε οκτώ λεπτά και κέρδισε δίκαια 2-1 την Καλλονή, που δεν τελείωσε το ματς όταν μπορούσε και το πλήρωσε.

19:03

90+4': Τέλος του αγώνα.

19:02

90+3': Μεγάλη ευκαιρία για τον Αστέρα. Ο Πάρα μπαίνει στην περιοχή και σουτάρει, αποκρούει με διπλή προσπάθεια ο Δαύκος.

19:01

90+3': Τρία λεπτά οι καθυστερήσεις.

18:55

86': Παραλίγο αυτογκόλ του Σανκαρέ μετά από σέντρα του Μανούσου, η μπάλα πήρε ύψος, αλλά ο Θεοδωρόπουλος μπλόκαρε.

18:54

84': Κόρνερ για την Καλλονή. Εκτελεί ο Μίνγκας, διώχνουν οι γηπεδούχοι.

18:53

83': Ο Μπουρούς στη θέση του Χωριανόπουλου. Όλα για όλα από τον Ματζουράκη.

18:49

79': Ο Κεϊτά στη θέση του Καλτσά.

18:47

Ωραία κάθετη του Μπαντιμπαγκά, ο Νίκο Φερνάντες μπαίνει στην περιοχή, πλασάρει εύστοχα και με το δεύτερο προσωπικό του γκολ γράφει το 2-1.

18:47

77': ΓΚΟΛ για τον ΑΣΤΕΡΑ ΤΡΙΠΟΛΗΣ.

18:46

77': Ο Μανούσος στη θέση του Αγρίτη.

18:45

75': Ο Ρόλε στη θέση του Κυριακόπουλου.

18:44

75': Κόρνερ για τον Αστέρα. Ο Νίκο Φερνάντες εκτελεί, εντυπωσιακό γύρισμα από τον Πάρα, ο Σανκαρέ παρεμβάλλεται και στέλνει από κοντά την μπάλα πάνω από τα δοκάρια. Καλή ευκαιρία.

18:41

72': Σουτ στην κίνηση και υπό πίεση του Μπαράλες, στην αγκαλιά του Δαύκου.

18:39

Εκπληκτικό γκολ του Νίκο Φερνάντες, που από θέση έξω δεξιά ήρθε προς τον άξονα και με σουτ κεραυνό έστειλε την μπάλα στο δεξί παραθυράκι του ανήμπορου να αντιδράσει αυτή τη φορά Δαύκου.

18:38

69': ΓΚΟΛ ο ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ.

18:37

68': Τρομερή ευκαιρία για την Καλλονή. Ο Μίνγκα φεύγει τετ α τετ με τον Θεοδωρόπουλο έχοντας πολύ χρόνο για να πάρει τη σωστή απόφαση, λίγο πάνω από τα δοκάρια το πλασέ του.

18:36

67': Ο Μπαντιμπαγκά στη θέση του Μούκαμ.

18:36

66': Σουτ του Καλτσά έξω από την περιοχή, αρκετά μέτρα άουτ.

18:34

65': Κίτρινη για τον Κυριακόπουλο.

18:33

64': Μεγάλη ευκαιρία για τον Αστέρα. Εκπληκτική ενέργεια του Πάρα, που παίζει το ένα δύο με τον Κυριακόπουλο και βγαίνει τετ α τετ, ο Δαύκος αποκρούει σωτήρια το πλασέ του.

18:31

61': Ο Πάρα στη θέση του Μπακασέτα.

18:30

61': Κίτρινη ο Καλτσάς.

18:23

54': Καλό σουτ του Νίκο Φερνάντες, μπλοκάρει ο Δαύκος.

18:23

53': Επιθετικό φάουλ του Αντέτζο, ανεκμετάλλευτο το κόρνερ.

18:22

52': Καλή ευκαιρία για την Καλλονή στην αντεπίθεση. Ο Κύπρου στρώνει στον Καλτσά, που σουτάρει από καλή θέση, η μπάλα κοντράρει και καταλήγει για λίγο κόρνερ.

18:20

51': Κίτρινη στον Πιπίνη.

18:18

48': Κίτρινη στον Βαλλιό.

18:15

46': Ξεκίνησε το β' μέρος.