0
-
0
16:50

Ανοιχτή παραμένει η πρόκριση με τον ΑΟ Χανιά να παραμένει σε θέση ισχύος με 4 βαθμούς, αλλά να... κλωτσάει μεγάλη ευκαιρία. Ζωντανός έμεινει ο Ολυμπιακός που έχει πλέον ένα βαθμό και θα ψάξει μόνο νίκη την τελευταία αγωνιστική στο Αγρίνιο.

16:50

90+5': Τέλος του αγώνα.

16:46

90+2': Κίτρινη στον Κεσίδη.

16:45

90': Τρία λεπτά οι καθυστερήσεις.

16:40

85': Πάνω κάτω το παιχνίδι με τις δύο ομάδες να προσπαθούν για το γκολ της νίκης.

16:35

81': Κίτρινη για τον Εσόνο.

16:34

80': Ο Καραλής στη θέση του Οικονομόπουλου.

16:33

78': Κόρνερ για τα Χανιά. Επιθετικό φάουλ του Γουέλκαμ.

16:31

77': Καλή στιγμή για τα Χανιά. Ο Καμινιώτης γέμισε στην περιοχή, λίγο άουτ η κεφαλιά του Γκότοβου.

16:30

76': Νέο κόρνερ για τον Ολυμπιακό. Πάλι ο Πινάρες εκτελεστής, καθαρίζει ο Σικαλιάς.

16:28

74': Κόρνερ για τον Ολυμπιακό. Εκτελεί ο Πινάρες, διώχνουν οι αμυντικοί.

16:25

70': Ο Καμνιώτης εκτελεί το φάουλ, πρώτη κεφαλιά ο Κρητικός, γυριστό του Γκότοβου, καμία ανησυχία για τον Κασμερίδη.

16:19

65': Ο Σκοπελίτης στη θέση του Γιαλούση.

16:18

64': Επικίνδυνη σέντρα σουτ του Πινάρες, άουτ.

16:17

63': Κίτρινη για τον Καμινιώτη.

16:15

61': Ο Κασμερίδης πέφτει στη δεξιά του γωνία και αποκρούει το πέναλτι του Πάγκαλου. Το 0-0 παραμένει.

16:14

59': Κίτρινη για τον Κασμερίδη.

16:14

59': ΠΕΝΑΛΤΙ για τα ΧΑΝΙΑ. Το κερδίζει ο Γουέλκαμ από τον Γιαλούση, αλλά το ριπλέι εκθέτει τον διαιτητή Παπαγεωργίου για την απόφασή του. Δεν υπάρχει καμία παράβαση.

16:13

59': Κόρνερ για τα Χανιά.

16:12

58': Νέα μεγάλη ευκαιρία για τα Χανιά. Σέντρα του Γουέλκαμ, κεφαλιά του προωθημένου Γκότοβου, η μπάλα στην πάνω πλευρά του οριζόντιου δοκαριού και καταλήγει κόρνερ καθώς την έχει βρει για λίγο και ο Κασμερίδης.

16:09

55': Μέσα ο Πινάρες, έξω ο Μέσα.

16:08

54': Μεγάλη ευκαιρία για τα Χανιά. Ο Γουέλκαμ μπαίνει στην περιοχή και γυρίζει προς το πέναλτι, αμαρκάριστος ο Πάγκαλος σουτάρει, σωτήρια επέμβαση του Κασμερίδη.

16:07

53': Άστοχο σουτ του Κρητικού λίγο έξω από την περιοχή, άουτ.

16:05

50': Ο Διαμαντόπουλος δοκιμάζει το πόδι του έξω από την περιοχή, πολλά μέτρα άουτ.

16:01

46': Έξω ο Νικολιάς λόγω τραυματισμού, μέσα ο Ντινόπουλος.

16:01

46': Ξεκίνησε το β' μέρος.

15:59

46': Πάγκαλος και Κρητικός στη θέση των Νύκταρη και Μαρτσάκη.

15:58

Επιστρέφουν στον αγωνιστικό χώροι οι δύο ομάδες. Αλλαγές ετοιμάζουν Παπαδόπουλος και Παντελής.

15:45

45+1': Τέλος ημιχρόνου.

15:44

45+1': Εκτελεί ο Μαρτίνεθ, διώχνουν οι αμυντικοί.

15:44

45+1': Κόρνερ για τον Ολυμπιακό Βόλου. Εκτελεί ο Μέσα, σε νέο κόρνερ ο Παπατζίκος.

15:43

45': Ένα λεπτό καθυστερήσεις.

15:39

41': Κίτρινη ο Θέος.

15:36

39': Κίτρινη ο Γιαλούσης.

15:35

38': Κόρνερ για τα Χανιά. Ο Νύκταρτης εκτελεί, βγαίνει ο Κασμερίδης και μπλοκάρει.

15:34

37': Μεγάλη ευκαιρία για τον Ολυμπιακό. Εξαιρετική μπαλιά του Μέσα στην πλάτη της άμυνας, ο Θέος κατεβάζει ωραία την μπάλα και βγαίνει τετ α τετ, ο Σικαλιάς αποκρούει σωτήρια το πλασέ του.

15:33

35': 54%-46% η κατοχή υπέρ των Χανίων.

15:30

32': Ωραία κάθετη του Μέσα για τον Νικολιά, ταχύτατη έξοδος από τον Σικαλιά που καθαρίζει.