2
-
1
16:50

94': Ολοκληρώθηκε η αναμέτρηση.

16:47

92': Μεγάλη ευκαιρία για τον Τίρναβο, ο Μένκα αποκρούει δυνατό σουτ του Γεωργίου.

16:46

90': Τέσσερα τα λεπτά των καθυστερήσεων.

16:44

88': Αδύναμο το σουτ του Ζούρκου, εύκολα ο Πρίφτης.

16:42

Ψάχνει την ισοφάριση ο Αιγινιακός, αλλα αφήνει χώρους.

16:38

83': Κίτρινη στον Ναουμτσέφσκι.

16:34

78': Ο Σαμαράς αντί του Ότα, ο οποίος αντιμετωπίζει πρόβλημα τραυματισμού.

16:33

79': Ο Αχαλινόπουλος αντί του Δεμηρτζόγλου.

16:32

Περίεργη φάση, αφού ο Σολφερίνο πήρε την μπάλα με τα χέρια για να σταματήσει το παιχνίδι, δεδομένου ότι ήταν στο έδαφος ο Ότα. Σωστή η απόφαση του διαιτητή.

16:30

75': Κόκκινη για τον Σολφερίνο, ο οποίος διαμαρτύρεται και καθυστερεί να βγει.

16:28

Εξαιρετική αντεπίθεση για τους γηπεδούχους, ο Γεωργίου στρώνει στον Ότα κι εκείνος από το ύψος του πέναλτι με υποδειγματικό τελείωμα στέλνει την μπάλα πρώτα στο οριζόντιο δοκάρι και στη συνέχεια στα δίχτυα του Μένκα.

16:28

72': ΓΚΟΛ για τον Τίρναβο!

16:27

71: Εκτός ο Πόποβιτς, στη θέση του ο Ναουμτσέφσκι.

16:27

71': Από μακριά ο Μπέντα με απευθείας φάουλ προσπαθεί να σκοράρει, εύκολα μπλοκάρει ο Πρίφτης.

16:26

70': Κίτρινη στον Σιάτρα.

16:23

68': Σέντρα στο δεύτερο δοκάρι, ο Πόποβιτς δοκιμάζει ξανά σουτ στην κίνηση και στέλνει την μπάλα λίγο πάνω από τα δοκάρια του Πρίφτη.

16:23

67': Ωραία προσπάθεια από τον Γεωργίου, μπαίνει στην περιοχή από αριστερά και σημαδεύει την απέναντι γωνία στέλνοντας την μπάλα ελάχιστα άουτ.

16:22

66': Ο Μιλουτίνοβιτς αντί του Σκαθαρούδη.

16:21

64': Κίτρινη στον Αραμπατζή.

16:19

63': Απίστευτη ευκαιρία για τον Αιγινιακό από την εκτέλεση του κόρνερ. Η άμυνα των γηπεδούχων δεν μπορεί να διώξει, αλλεπάλληλα τα σουτ από τους φιλοξενούμενους που σταματούν στα σώματα.

16:18

63': Ο Μπλάζεκ από πλάγια προσπαθεί να νικήσει τον Πρίφτη σημαδεύοντας την κλειστή γωνία του και τελικά ο Έλληνας τερματοφύλακας παραχωρεί κόρνερ.

16:17

62': Ο Στεργιανός αντί του Παληγιώργου.

16:14

Το κόρνερ εκτελέστηκε γρήγορα, ο Πέντα από τα όρια της περιοχής βγάζει τη σέντρα και ο Δεμηρτζόγλου με ωραία κεφαλιά εντός της μικρής περιοχής ισοφαρίζει σε 1-1.

16:14

58': ΓΚΟΛ για τον Αιγινιακό!

16:13

Ο Καραμανλής παραχωρεί κόρνερ ύστερα από ωραία προσπάθεια του Πόποβιτς.

16:10

55': Κίτρινη στον Μπράνκοβιτς.

16:08

52': Μεγάλη ευκαιρία για τον Αιγινιακό με τον Πόποβιτς, εντυπωσιακή επέμβαση του Πρίφτη. Στην εξέλιξη της φάσης ο Δερμητζόγλου με προβολή δεν βρίσκει την μπάλα όπως θα ήθελε και τη στέλνει άουτ.

16:04

48': Ατομική ενέργεια από τον Χαλούλο, ο οποίος δεν συναντά κανένα πρόβλημα στην κούρσα του, φτάνει μέχρι την περιοχή, αλλά σουτάρει άουτ.

16:02

Σέντρα στο δεύτερο 45λεπτο.

16:01

Όλα έτοιμα για να ξεκινήσει το δεύτερο ημίχρονο.

15:47

45': Τέλος πρώτου ημιχρόνου.

15:45

Εξαιρετικό τελείωμα από τον Ότα. Βγαίνει σέντρα από τον Σκαθαρούδη, ο Αργεντινός είναι αμαρκάριστος εντός της περιοχής και με σουτ στην κίνηση εκτελεί τον Μένκα.

15:45

45': ΓΚΟΛ για τον Τίρναβο!

15:43

44': Από πολύ μακριά επιχειρεί να σκοράρει ο Ζούλκος, αλλά το σουτ του είναι αδύναμο με αποτέλεσμα να μπλοκάρει πολύ εύκολα ο Πρίφτης.

15:40

Κίτρινη στον Σολφερίνο.

15:39

39': Ούτε από αυτό το κόρνερ κατάφερε ο Τίρναβος να κάνει τελική προσπάθεια, αλλά ανησύχησε ο Μένκα, ο οποίος έδιωξε την τελευταία στιγμή.

15:36

Έχει πάρει τον έλεγχο του παιχνιδιού στα τελευταία λεπτά ο Αιγινιακός.

15:32

33': Καλή ενέργεια από τον Μπλάζεκ από δεξιά, πολύ κακό το τελείωμά του με το αριστερό.