Ο Παναιγιάλειος κρατά τη νίκη (1-0) απέναντι στην Καλλιθέα.

17:53

Τελικό αποτέλεσμα στο Αίγιο...

17:52

Ο Σπίνουλας μπήκε από αριστερά, έχει μια επαφή με τον Κατσούλη, του παίρνει την μπάλα και σκοράρει. Ο διαιτητής ακυρώνει το γκολ και δείχνει κάρτα στον άσο του Παναιγιαλείου λογικά για φάουλ.

17:51

90'+3: Κάρτα στον Σπίνουλα...

17:49

90': Τέσσερα λεπτά οι καθυστερήσεις.

17:49

Έχει τσιμπήσει την μπάλα ο Σκαρτσίλας, ο Ρουσάκης του παίρνει τα πόδια. Υπάρχει πέναλτι, κάνει λάθος ο Ρατσιάτος.

17:48

90': Φωνές για πέναλτι από τον Παναιγιάλειο σε μαρκάρισμα στον Σκαρτσίλα.

17:46

88': Ευκαιρία για τον Παναιγιάλειο! Ο Ουρτάδο κλέβει, μπαίνει από δεξιά, πασάρει στον Σεχολάρι, ο οποίος από εξαιρετική θέση πλασάρει ασχημα.

17:46

Σηκώθηκε ο γκολκίπερ του Παναιγιάλειου και το ματς συνεχίζεται.

17:45

Μικρή διακοπή, στο έδαφος ο Σταυριανός, δείχνει να πονά στο αριστερό του πόδι.

17:44

Άλλα πέντε λεπτά στο Αίγιο, δίχως τις καθυστερήσεις.

17:44

Ευκαιρία για τον Παναιγιάλειο, πάντως ο Ιωάννου ήταν σε θέση οφ σάιντ, δεν το είδε ο βοηθός.

17:43

85': Ο Ουρτάδο εκτελεί το φάουλ, κεφαλιά του Ιωάννου, ο Κατσούλης μπλοκάρει!

17:42

84': Κάρτα στον Πίκολο ο οποίος ''γκρέμισε'' τον Σεχολάρι που έβγαινε στην αντεπίθεση αφού πέταξε την μπάλα μπροστά.

17:41

Παραμένει το 1-0 υπέρ του Παναιγιάλειου που πλέον αμύνεται μαζικά για να κρατήσει τη νίκη.

17:40

82': Κοντά στο γκολ η Καλλιθέα! Ο Μπέλης εκτελεί το φάουλ, γυριστή κεφαλιά του Παγώνη, η μπάλα ελάχιστα άουτ!

17:39

81': Η Καλλιθέα κερδίζει φάουλ σε εξαιρετική θέση.

17:36

78': Κλείνει τις αλλαγές του ο Παναιγιάλειος. Στην θέση του Νάστου ο Τσατσαρής.

17:35

Με δέκα συνεχίζει για το τελευταίο τέταρτο ο Παναιγιάλειος.

17:33

Πολλές φωνές από τους γηπεδούχους για την απόφαση του Ρατσιάτου να δείξει δεύτερη κίτρινη στον Πόνσε.

17:33

Ο Πόνσε βλέπει δεύτερη κίτρινη αφού εμπόδισε την Καλλιθέα να εκτελέσει γρήγορα το φάουλ.

17:33

75': ΚΟΚΚΙΝΗ για τον ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟ!

17:32

74': Απειλεί ο Παναιγιάλειος με δυνατό μακρινό σουτ του Σκαρτσίλα, η μπάλα λίγο άουτ!

17:31

73': Αλλαγές και για την Καλλιθέα. Βερτζιζόγλου και Σταματάκος στο ματς. Εκτός Λεβέντης και Αρναρέλης.

17:30

72': Κάρτα στον Ουρτάδο.

17:28

70': Δεύτερη αλλαγή για τον Παναιγιάλειο... Εκτός ο Μπούνας, μέσα ο Σεχολάρι.

17:27

Το κόρνερ εκτελέστηκε από τον Πόνσε δίχως αποτέλεσμα.

17:26

68': Ο Ουρτάδο μπαίνει υπέροχα από δεξιά, τελευταία στιγμή και πριν εκτελέσει από πλάγια θέση ο Ρουσάκης με τάκλιν πετά την μπάλα κόρνερ.

17:24

66': Να η πρώτη καλή στιγμή για τον Παναιγιάλειο με τον Μπούνα να πλασάρει από το ύψος του πέναλτι, η μπάλα σταματά σε πόδια αμυντικών.

17:24

Παιχνίδι λαθών μέχρι τώρα αυτό που παρακολουθούμε στο β' μέρος, στο 65' φτάσαμε, πάντα στο 1-0 ο Παναιγιάλειος.

17:18

60': Κάρτα βλέπει ο Νικολάου που πήγε άσχημα σε εναέρια μονομαχία με τον Σταμόγιαννο.

17:16

58': Τώρα η αλλαγή για τον Παναιγιάλειο. Στην θέση του Μιλίεβιτς, που έδωσε την ασίστ στη φάση του γκολ, ο Ουρτάδο.

17:15

Κακό το θέαμα στο πρώτο δεκάλεπτο της επανάληψης με πολλά λάθη και νευρικό παιχνίδι.

17:14

56': Κάρτα βλέπει ο Νάστος για σκληρό μαρκάρισμα στον Νικολάου.

17:13

Τον Ουρτάδο θα ρίξει στο ματς ο Μουράτ Σεροπιάν.

17:12

54': Ο Μπέλης εκτελεί, ο Σταυριανός δεν κάνει έξοδο, οι αμυντικοί του Παναιγάλειου με το κεφάλι ''καθαρίζουν'' όμως.

17:11

53': Η Καλλιθέα κερδίζει φάουλ σε καλή θέση για ένα γέμισμα.

17:09

51': Οφ σάιντ ο Γκοτσούλιας που προσπάθησε να βγει από αριστερά στην πλάτη της άμυνας της Καλλιθέας.

17:06

47': Εκτελεί ο Μιλίεβιτς, στο τείχος η μπάλα.

17:05

47': Φάουλ για τον Παναιγιάλειο σε εξαιρετική θέση. Μιλίεβιτς πάνω στην μπάλα, αυτός το κέρδισε.

17:04

Χωρίς αλλαγές για τις δύο ομάδες.

17:03

46': Ξεκίνησε το δεύτερο ημίχρονο στο Αίγιο.

17:01

Οι δύο ομάδες επιστρέφουν σιγά σιγά στον αγωνιστικό χώρο για την έναρξη του δευτέρου μέρους.

16:46

Ημίχρονο στο Αίγιο... Παναιγιάλειος - Καλλιθέα 1-0.

16:45

45': Κίτρινη στον Πόνσε.

16:45

45': Ένα λεπτό θα είναι οι καθυστερήσεις για το πρώτο μέρος.

16:44

Τελευταίες στιγμές στο πρώτο μερος στο Αίγιο.

16:43

43': Ο Παγώνης εκτελεί, μπλοκάρει ο Σταυριανός και ''τελειώνει'' τον κίνδυνο.

16:43

43': Κόρνερ για την Καλλιθέα.

16:40

40': Κάρτα στον Μπέλη που συνέχισε την φάση ενώ είχε σφυρίξει ο διαιτητής.

16:40

40': Με πάσα εκτελέστηκε, ο Μπέλης προσπαθεί να σουτάρει, βάζουν κόντρα οι γηπεδούχοι.

16:39

Ο Σταυριανός κρατώντας την μπάλα βγήκε εκτός περιοχής.

16:39

Η Καλλιθέα κερδίζει φάουλ σε εξαιρετική θέση.

16:38

Έχει ανοίξει το παιχνίδι μετά το 1-0, το ματς έχει καλό ρυθμό και αρκετές φάσεις.

16:37

36': Απειλεί ο Παναιγιάλειος... Ο Μιλίεβιτς πασάρει εξαιρετικά δεξιά στον Σπίνουλα, αυτός ''σπάει'' την μπάλα προς τα έξω, πλασέ του Μπούνα, είναι αδύναμο και ο Κατσούλης μπλοκάρει.

16:34

34': Στην άλλη πλευρά η Καλλιθέα αγγίζει το γκολ. Από εκτέλεση κόρνερ η μπάλα φτάνει στον Αρναρέλη στο δεύτερο δοκάρι, αυτός σουτάρει δυνατά, η μπάλα άουτ.

16:33

Ο Γκοτσούλιας έχει κάνει τρομερό σόλο, προσπαθεί να περάσει και τον Ρουσάκη, ωστόσο ο παίκτης της Καλλιθέας τον βρίσκει και τον ρίχνει στο έδαφος. Φαίνεται να υπάρχει επαφή αλλά είναι εκτός περιοχής, σωστά δεν δόθηκε το πέναλτι, ήταν όμως φάουλ.

16:32

32': Φωνάζει για πέναλτι ο Γκουτσούλιας και όλος ο Παναιγιάλειος.

16:31

31': Αλλαγή για την Καλλιθέα... Στην θέση του Κατσικογιάννη ο Ρόχας.

16:30

30': Καλή στιγμή για την Καλλιθέα... Μετά από σέντρα και κακό διώξιμο η μπάλα φτάνει στον Νικολάου που σουτάρει από το ύψος της μεγάλης περιοχής αλλά αστοχεί.

16:28

Σηκώθηκαν οι δύο ποδοσφαιριστές, μ' αυτά και μ' αυτά φτάσαμε στο 28', με τον Παναιγιάλειο πάντα στο 1-0 με το τέρμα του Σταμόγιαννου.

16:27

Κι άλλη διακοπή, Πιτταράς και Τζημογιάννης στο έδαφος με σύγκρουση που είχαν κεφάλι με κεφάλι.

16:26

Μετά από μια μικρή διακοπή, αφού ο Πιτταράς ήταν στο έδαφος με τραυματισμό, το ματς συνεχίζεται.

16:22

Έψαξε την άμεση απάντηση η ομάδα του ''Ελ Πάσο'' αλλά δεν τα κατάφερε.

16:21

Μετά από εκτέλεση φάουλ η μπάλα φτάνει στον Λεβέντη ο οποίος πλασάρει από κοντά, ο Σταυριανος του λέει όχι... Εν συνεχεία ο Πιτταράς παίρνει το ριμπάουντ αλλά είναι οφ σάιντ και δεν υπάρχει συνέχεια στην φάση.

16:21

21': Μεγάλη ευκαιρία για την Καλλιθέα.

16:20

20': Κάρτα βλέπει ο Σκαρτσίλας για μαρκάρισμα στον Λεβέντη.

16:19

Ο Μιλίεβιτς εκτελεί εξαιρετικά το φάουλ και ο Σταμόγιαννος με κεφαλιά προλαβαίνει την έξοδο του Κατσούλη και ανοίγει το σκορ.

16:19

19': ΓΚΟΛ ο ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ!

16:18

18': Φάουλ σε καλή θέση κερδίζει ο Παναιγιάλειος, για ένα γέμισμα.

16:17

17': Ωραία ανάπτυξη του Παναιγιάλειου και σέντρα του Σπίνουλα από δεξιά, δεν βρίσκει συμπαίκτη του όμως μέσα στην περιοχή.

16:15

Πολλά λάθη στη μεσαία γραμμή από τις δύο ομάδες που είναι νευρικές στο ξεκίνημα.

16:14

14': Βαθιά μπαλιά του Μπέλη που ψάχνει να βρει τον Αρναρέλη, αυτός δεν θα προλάβει και η μπάλα περνά άουτ.

16:10

Δείχνει διάθεση να πιέσει ψηλά ο Παναιγιάλειος που πάντως δεν έχει απελήσει μέχρι τώρα τον Κατσούλη. Στο 10' φτάσαμε...

16:05

Συμπληρώσαμε το πρώτο πεντάλεπτο στο Αίγιο, αναγνωριστικό παιχνίδι από τις δύο ομάδες χωρίς κάτι αξιόλογο.

16:04

Με πάσα εκτελέστηκε, λάθος του Πόνσε, κλέβουν οι φιλοξενούμενοι.

16:03

4': Φάουλ για τον Παναιγιάλειο σε καλή θέση.

16:03

3': Οφ σάιντ ο Πιτταράς για την Καλλιθέα...

16:01

1': Ξεκίνησε το ματς, στη σέντρα η Καλλιθέα!