2
19:07

Πολύ σπουδαίο διπλό για τον Πλατανιά, που ανεβαίνει βαθμολογικά

19:07

90'+7: Λήξη του αγώνα και αφού κρατήθηκαν τελικά 7 λεπτά καθυστερήσεις

19:02

90'+2: Πέντε τα λεπτά των καθυστερήσεων

19:01

90'+1: Κίτρινη κάρτα για τον Γκόμες

19:01

90': Απευθείας εκτέλεση φάουλ του Καϊκούτ, ήταν άστοχη

18:57

86': Δεν αλλάζει το σκηνικό του αγώνα, η Κέρκυρα έχει κλείσει τον Πλατανιά στα καρέ του, αλλά δεν απειλεί

18:50

79': Έκλεισε τις αλλαγές του ο Πλατανιάς, Μενδρινός αντί Ζαραδούκα

18:43

72': Δεύτερη αλλαγή για τον Πλατανιά, ο Τέτε στη θέση του Ναζλίδη

18:42

71': Καϊκούτ αντί Ομπράντοβιτς, Κόντος αντί Ζορμπά, δύο μαζεμένες αλλαγές για την Κέρκυρα με τον Μιχάλη Γρηγορίου να ολοκληρώνει τις κινήσεις του από τον πάγκο

18:42

71': Η Κέρκυρα πιέζει για την ισοφάριση, αν και δεν δημιουργεί τις προϋποθέσεις για κάποιο γκολ

18:32

61': Πρώτη αλλαγή για την Κέρκυρα, ο Ρόχας αντί του Ανδρεόπουλου

18:30

Ύστερα από σύγχυση στα καρέ της Κέρκυρας ο Αγκιλέρα με πλασέ βρήκε δίχτυα και αφού η μπάλα κόντραρε και στον Βενέτη

18:29

58': ΓΚΟΛ για τον Πλατανιά!

18:25

54': Σουτ στην κίνηση από τον Ζορμπά ύστερα από βολ πλανέ του Ομπράντοβιτς, έφυγε ψηλά άουτ. Άλλη μία σημαντική ευκαιρία για τους γηπεδούχους

18:20

49': Διαγώνιο σουτ του Τσουράκη, πέρασε άουτ

18:18

47': Ο Μπανανά απομακρύνει με κεφαλιά την μπάλα πάνω στη γραμμή ύστερα από κοντινό σουτ του Χαβίτο, σπουδαία ευκαιρία για την Κέρκυρα

18:17

46': Έναρξη του δεύτερου ημιχρόνου, χωρίς αλλαγές οι δύο ομάδες

18:03

Δίκαιο το 1-1 σε αυτό το πρώτο μισό της αναμέτρησης

18:02

45'+3: Λήξη του πρώτου ημιχρόνου

18:02

45'+3: Κίτρινη κάρτα για τον Μαραγκό

18:01

45'+1: Μεγάλη ευκαιρία για την Κέρκυρα, ο Μαρκόβσκι «σέρβιρε» έτοιμο γκολ στον Ομπράντοβιτς, το σουτ όμως του τελευταίου ήταν κάκιστο και δεν έφυγε καν άουτ!

17:58

43': Κίτρινη κάρτα για τον Ζαραδούκα