Τελικό στη Δράμα, η Νίκη Βόλου επικρατεί 2-0 της Δόξας!

Νεύρα στο παιχνίδι, μετά από ένα δυνατό μαρκάρισμα του Ρεπετσά πάνω στον Κάσσο

19:48

Η μπάλα σταμάτησε στο οριζόντιο δοκάρι, αφού πρώτα χτύπησε στον Μιλένκοβιτς και άλλαξε πορεία...

19:46

90': Δοκάρι για τη Νίκη Βόλου με σουτ του Σεϋμάντ

19:46

90': Τέσσερα τα λεπτά του έξτρα χρόνου

19:44

Θα μπορούσε να απειλήσει εδώ η Δόξα Δράμας, αν γινόταν σωστά η πάσα...

19:43

87': Ο Κασός δεν μπόρεσε να πασάρει σωστά στον Διαμαντόπουλο και ενώ ο δεύτερος έβγαινε μόνος του με τον Αποστολίδη!

19:41

85': Στην θέση του Ισαάκ Χόβε ο Μανουσάκης. Ολοκληρώνει τις αλλαγές της και η Νίκη Βόλου

19:38

82': Κάρτα στον Μπακάλη

19:37

81': Αλλαγή για τη Νίκη Βόλου. Στην θέση του Ανιέτε ο Γκότοβος

19:36

80': Εκτέλεση φάουλ του Σοϊλέδη, ο Δαύκος διώχνει δύσκολα

19:34

78': Νέο μακρινό σουτ για την Δόξα, αυτή την φορά με τον Μπέκα, μπλοκάρει και πάλι σταθερά ο γκολκίπερ της Νίκης

19:33

77': Σουτ του Μουδούρογλου, η μπάλα στην αγκαλιά του Αποστολίδη

19:33

76': Αλλαγή για την Δόξα. Στην θέση του Λιαπάκη ο Μπέκας

19:32

- Έχουμε μπει στο τελευταίο τέταρτο και η Νίκη Βόλου κρατά εύκολα το 2-0, χωρίς να δέχεται ιδιαίτερη πίεση

19:27

71': Κάρτα στον Μπουτζίκο για μαρκάρισμα στον Τζιώρα

19:25

69': Ο Αποστολίδης λέει όχι σε δυνατή κεφαλιά του Κάσσου. Κρατάει το 0-2 για τη Νίκη Βόλου...

19:21

65': Κάρτα στον Σεϋμάντ για κράτημα στον Αμανατίδη

19:20

64': Στην θέση του Θεοδωρέλη ο Μουδούρογλου. Δεύτερη αλλαγή για την Δόξα Δράμας

19:15

58': Κεφαλιά του Κάσσου, η μπάλα άουτ. Καλή στιγμή για τους Δραμινούς...

19:14

- Προσπαθεί να αντιδράσει η Δόξα Δράμας μετά το δεύτερο γκολ που δέχτηκε, έχει κερδίσει τρία συνεχόμενα κόρνερ, αλλά αυτά έχουν περάσει ανεκμετάλλευτα

19:10

54': Ο Ισαάκ αφού έκανε εντυπωσιακή προσπάθεια περνώντας δύο ποδοσφαιριστές της Δόξας, έδωσε έτοιμο γκολ στον Ανιέτε, ο οποίος με εύκολο πλασέ έγραψε το 0-2

19:10

ΓΚΟΛ για τη Νίκη Βόλου, 0-2!

19:08

50': Καλή ευκαιρία για τη Νίκη Βόλου με δυνατό συρτό σουτ του Ισαάκ, η μπάλα άουτ

19:04

46': Όσο για τη Νίκη Βόλου, ο Παναγιώτης Τζαναβάρας έβγαλε τον Ακασού και έβαλε στην θέση του τον Σεϋμάντ

19:03

46': Από μια αλλαγή για τις δύο ομάδες. Για την Δόξα Δράμας εκτός πέρασε ο Ρούτσης, που έδωσε την θέση του στον Αμανατίδη

19:02

46': Σέντρα στην επανάληψη

18:48

Τέλος του πρώτου μέρους, μπροστά στο σκορ η Νίκη Βόλου (1-0) με το τέρμα του Τζιώρα

18:48

47': Κάρτα στον Τζιώρα

18:45

45': Δύο τα λεπτά του έξτρα χρόνου

18:43

43': Τελευταίες στιγμές στο πρώτο μέρος με τη Νίκη Βόλου να κρατάει εύκολα το προβάδισμα, καθώς πέρα από το δοκάρι του Διαμαντόπουλου δεν έχει κινδυνεύσει σε άλλη περίπτωση

18:39

39': Ο Τζιώρας προσπάθησε να βρεθεί απέναντι στον Δαύκο, αλλά τον πρόλαβαν οι αμυντικοί πριν μπορέσει να πλασάρει

18:30

30': Κεφαλιά του Κάσσου, η μπάλα φεύγει άουτ. Καλή στιγμή για την Δόξα Δράμας που στο πρώτο μισάωρο έχει 8 τελικές, χωρίς όμως να έχει βρει τον δρόμο προς τα δίχτυα

18:26

26': Σουτ του Διαμαντόπουλου, μπλοκάρει εύκολα ο γκολκίπερ της Νίκης Βόλου, Αποστολίδης

18:25

- Συμπληρώσαμε το πρώτο 25λεπτο στη Δράμα και το ματς είναι ισορροπημένο

18:18

17': O Κάσσος βγάζει υπέροχη σέντρα στην καρδιά της αμυνας της Νίκης και εκεί ο Διαμαντόπουλος με προβολή σημαδεύει το οριζόντιο δοκάρι

18:17

Δοκάρι για την Δόξα Δράμας

18:15

15': Οι φιλοξενούμενοι ανοίγουν το σκορ με προβολή του Τζιώρα

18:15

Γκολ για τη Νίκη Βόλου

18:13

12': Ο Ισαάκ βγήκε τετ-α-τετ με τον Δαύκο, ωστόσο ο γκολκίπερ της Δόξας του λέει όχι

18:08

8': Κάρτα στον Ακασού της Νίκης Βόλου για δυνατό μαρκάρισμα στον Βλασόπουλο

18:04

Πρώτο προσπάθεια στο ματς για την Δόξα Δράμας...

18:04

4': Σουτ του Ρούτση, η μπάλα άουτ

18:01

1': Σέντρα στο παιχνίδι