1
-
1
20:07

Αμφότερες οι ομάδες θα μπορούσαν να πανηγυρίσουν το τρίποντο, αλλά τελικά έμειναν στο 1-1. Δίκαιο μπορεί να χαρακτηριστεί το αποτέλεσμα αν και το δοκάρι του Ρόλε στις καθυστερήσεις μάλλον αφήνει λίγο πιο πικρή γεύση στους γηπεδούχους.

20:04

90+3': Τέλος του αγώνα.

20:03

90'+2: ΔΟΚΑΡΙ ο ΑΣΤΕΡΑΣ. Ο Ρόλε σημάδεψε το δοκάρι και ο Παναιτωλικός κρατάει το 1-1.

20:01

90': Τρία λεπτά οι καθυστερήσεις.

19:57

87': Ο Κουτρουμάνος στη θέση του Φωτάκη.

19:56

86': Ο Μούκαμ στη θέση του Μουνάφο.

19:55

85': Σουτ του Κάπελ, άουτ.

19:54

84': Κόρνερ για τον Παναιτωλικό. Ανεκμετάλλευτο περνάει.

19:53

83': Κόρνερ για τον Αστέρα. Άουτ η προβολή του Σανκαρέ, καλή στιγμή για τους γηπεδούχους.

19:52

82': Μακρινό σουτ του Μορένο, στην αγκαλιά του Κοσίτσκι.

19:49

79': Ο Μπακασέτας στη θέση του Μπαράλες.

19:49

79': Ο Μπεχαράνο κάνει ένα μακρινό διαγώνιο σουτ, άουτ.

19:48

78': Σέντρα του Λούι, άουτ η κεφαλιά του Πάρα.

19:46

76': Σουτ του Μουνάφο, ο Ράφαελ μπλοκάρει.

19:45

75': Ο Καπέλ στη θέση του Βιγιαφάνιες.

19:44

74': Μέσα ο Καλογέρης έξω ο Κόρμπος.

19:43

73': Κόρνερ για τον Παναιτωλικό. Περνάει ανεκμετάλλευτο.

19:40

70': Ο Πάρα στη θέση του Γιαννιώτα.

19:36

67': Γκολ για τον Αστέρα, αλλά δίνεται οφσάιντ. Το σουτ γίνεται από τον Ρόλε, η μπάλα κοντράρει στον Γιαννιώτα και καταλήγει στα δίχτυα. Υψωμένη η σημεία της Κουρουμπίλια. Σωστή η υπόδειξη, ο Γιαννιώτας ήταν εκτεθειμένος.

19:34

65': Νέο κόρνερ για τον Παναιτωλικό. Κόβει ο Σανκαρέ και τελειώνει η φάση στον Κοσίσκι.

19:32

63': Κόρνερ για τον Παναιτωλικό. Φάση διαρκείας, η μπάλα στρώθηκε τελικά στον Φωτάκη, πάνω από τα δοκάρια το σουτ του.

19:30

61': Φάουλ σε εξαιρετική θέση για τον Αστέρα. Στα σώματα το σουτ του Ρόλε.

19:29

60': Κόρνερ για τον Αστέρα. Κακή επιλογή του Μάσα, ελέγχουν οι φιλοξενούμενοι.

19:24

55': Απειλεί ο Μάσα, άουτ. Άμεση απάντηση για τους γηπεδούχους μετά από προσπάθεια του Γιαννιώτα.

19:23

54': Σουτ του Μαρτίντες πάνω από τα δοκάρια. Καλή στιγμή για τον Παναιτωλικό.

19:21

52': Κόρνερ για τον Αστέρα. Επιθετικό φάουλ του Μπαράλες.

19:20

51': Κίτρινη για τον Κόρμπο.

19:17

48': Ευκαιρία για τον Αστέρα. Βολέ του Μάσα από το ύψος της περιοχής, μόλις άουτ.

19:16

46': Ξεκίνησ το β' μέρος.