0
-
2
20:51

Ολοκληρώθηκε η αναμέτρηση, πρώτη νίκη για τον Παναιγιάλειο στη φετινή Β' Εθνική.

20:48

90'+2: Άστοχο σουτ από τον Μπούνα.

20:46

20:45

Έχουμε μπει στα τελευταία λεπτά και είναι ξεκάθαρο πως δεν μπορεί να αλλάξει κάτι στην αναμέτρηση.

20:41

85': Ο Τσατσαρής μπαίνει αντί του Σταμόγιαννου.

20:38

79': Ο Μπουρλάκης παίρνει τη θέση του Μίλιεβιτς.

20:34

77': Ο Σέρα αντί του Εμμανουήλ.

20:33

75': Ο Σταμόγιαννος είναι ο πρώτος από τους φιλοξενούμενους που αντικρίζει την κίτρινη κάρτα.

20:31

71': Κάρτα στον Φορτούνη, η πρώτη στο παιχνίδι.

20:30

Καθυστερήσεις από τους παίκτες του Παναιγιάλειου, αφού κρατούν στα χέρια τους την πολυπόθητη νίκη.

20:24

67': Μπαίνει ο Ουρτάδο αντί του Πόνσε.

20:23

67': Στη θέση του Μαζιώτη και του Κυριακάκη οι Κωτάτης και Γεωργόπουλος.

20:20

Από εκτέλεση κόρνερ στο πρώτο δοκάρι ο Ιωάννου νικάει τους πάντες στον αέρα και ο Σταμόγιαννος, ο οποίος βρισκόταν στο δεύτερο δοκάρι, στέλνει την μπάλα στα δίχτυα με νέα κεφαλιά.

20:19

63': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟ!

20:16

Δυσκολεύονται να δημιουργήσουν οργανωμένες επιθέσεις οι δύο ομάδες.

20:12

Δεν έχει ρυθμό το παιχνίδια στα πρώτα λεπτά του δευτέρου ημιχρόνου.

20:07

51': Μεγάλη ευκαιρία για τον Παναιγιάλειο με τον Πόνσε, το πλασέ του οποίου φεύγει πολλά μέτρα άουτ.

20:02

46': Ξεκίνησε το δεύτερο ημίχρονο.

20:01

Έχουν επιστρέψει στον αγωνιστικό χώρο οι δύο ομάδες.

19:47

45': Ολοκληρώθηκε το πρώτο ημίχρονο.

19:42

Από πολύ ωραία κάθετη πάσα του Πόνσε ο Μίλιεβιτς βγαίνει μόνος του με τον Γκίνη και τον νικάει με διαγώνιο πλασέ.

19:41

41': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟ!

19:38

Αρκετές οι διακοπές στα τελευταία λεπτά λόγω των φάουλ που κάνουν οι παίκτες των δύο ομάδων.

19:32

32': Δοκάρι για τον Πανηλειακό! Ο Νικολόπουλος μπαίνει από πλάγια αριστερά στην περιοχή, σουτάρει με δύναμη και τραντάζει το οριζόντιο δοκάρι του Σταυριανού.

19:26

27': Άλλη μία καλή επέμβαση από τον Γκίνη σε σουτ του Σταμόγιαννου από πλάγια εντός της περιοχής.

19:24

24': Μεγάλη ευκαιρία για τον Πανηλειακό. Τραγικό λάθος από τον Ιωάννου στην προσπάθειά του να γυρίσει την μπάλα στον Σταυριανό, ο Κυριακάκης κλέβει, αλλά από πλάγια τη στέλνει στην εξωτερική πλευρά των διχτυών.

19:19

19': Ωραίο το κοντρόλ από τον Σκαρτσίλα, ο οποίος από πλάγια εντός της περιοχής σημαδεύει την απέναντι γωνία και βλέπει τον Γκίνη να του λέει "όχι".

19:14

14': Το σημαιάκι σηκώνεται ξανά για τον Μπούνα, αλλά και αυτή η απόφαση είναι λανθασμένη.

19:13

13': Πολύ άστοχο το σουτ του Μίλιεβιτς, ο οποίος πήρε την μπάλα εκτός περιοχής και μπήκε προς τα μέσα πριν δοκιμάσει το πόδι του.

19:08

8': Η μπάλα από κόρνερ φτάνει στα πόδια του Νάστου κι εκείνος από πλάγια εντός της περιοχής επιχειρεί να νικήσει τον Γκίνη, αλλά δεν βρίσκει στόχο.

19:07

8': Ο επόπτης υποδεικνύει τον Μπούνα σε θέση οφσάιντ. Λανθασμένη η απόφαση.

19:01

1': Σέντρα στο παιχνίδι.

19:01

Έχουν βγει στον αγωνιστικό χώρο οι δύο ομάδες.

18:55

Σε πολύ κακή κατάσταση ο αγωνιστικός χώρος.

18:53

Καλησπέρα σας, σε λιγότερο από δέκα λεπτά αρχίζει το παιχνίδι ανάμεσα στον Πανηλειακό και τον Παναιγιάλειο.