0
-
1
17:54

Χάρη σε γκολ του Περόνε ο Ηρακλής κέρδισε 1-0 στην Κατερίνη τον Πιερικό, που φωνάζει δίκαια για τη φάση του 77' όταν ο Τζήλος έκλεισε τα μάτια σε καταφανέστατο πέναλτι. Θα μπορούσαν οι κυανόλευκοι να έχουν καθαρίσει το ματς, αλλά έκαναν τα εύκολα δύσκολα.

17:54

90+4': Τέλος του αγώνα.

17:53

90+4': Κόρνερι για τον Πιερικό. Διώχνουν οι του Ηρακλή.

17:52

90+3': Κόρνερ για τον Ηρακλή. Διώχνουν οι γηπεδούχοι.

17:50

90': Τέσσερα λεπτά οι καθυστερήσεις.

17:48

89': Απευθείας άουτ η εκτέλεση φάουλ του Μανίκα από πλάγια θέση.

17:46

87': Κόρνερ για τον Πιερικό. Διώχνουν οι του Ηρακλή.

17:45

86': Ο Τόσκας στη θέση του Περόνε.

17:44

85': Πάνω από τα δοκάρια η εκτέλεση φάουλ του Περόνε λίγα μέτρα έξω από την περιοχή.

17:43

83': Κίτρινη για τον Κοντσίδη.

17:39

79': Κίτρινη για τον Αγγελούδη.

17:38

78': Διώχνουν οι αμυντικοί του Ηρακλή το κόρνερ του Ελιομάρ.

17:36

77': Μεγάλη ευκαιρία για τον Πιερικό. Ο Μανίκας πλασάρει μέσα από την περιοχή, ο Χουάντερσον σώζει, ο Μανίκας πλασάρει εκ νέου και ο Στάμου διώχνει σε κόρνερ με το χέρι και ενώ η μπάλα κατευθυνόταν στα δίχτυα. Δεν το είδε ο Τζήλος κα έδειξε κόρνερ.

17:36

76': Ο Κάσσος στη θέση του Σιατραβάνη.

17:29

70': Ο Περόνε δοκιμάζει από μακριά το πόδι του, άουτ.

17:25

66': Ο Γιαννούλης τη θέση του Μυστακίδη.

17:24

65': Κίτρινη για τον Περόνε.

17:22

63': Ο Πουρτουλίδης εκτελεί το φάουλ, ο Περόνε τη γυριστή κεφαλιά, άουτ.

17:20

61': Λάθος στην άμυνα του Ηρακλή με τσαφ του Στάμου, ο Μανίκας τετ α τετ, αλλά ο Ζιαμπάρης την τελευταία στιγμή τον κόβει με τάκλιν και σώζει την ομάδα του.

17:18

59': Ο Αλεξίου στη θέση του Μάρκοβιτς.

17:17

58': Κόρνερ για τον Πιερικό. Επιθετικό φάουλ.

17:16

57': Μεγάλη ευκαιρία για τον Ηρακλή. Ταχύτατη αντεπίθεση με τον Τσιλιανίδη να βγάζει τετ α τετ τον Πουρτουλίδη, τον οποίο όμως σταματάει ο Παπατολίκας.

17:15

56': Κεφαλιά άουτ του Ζιαμπάρη μετά από γέμισμα του Πουρτουλίδη, που εκτελεί όλα τα στημένα.

17:13

54': Ο Αγγελούδης στη θέση του Κυριακίδη.

17:13

Ο Πουρτουλίδης εκτελεί το κόρνερ, ο Περόνε κερδίζει στον αέρα τον Παπατολίκα και με το κεφάλι στέλνει την μπάλα στα δίχτυα του Πιερικού. 0-1 ο Ηρακλής.

17:12

53': ΓΚΟΛ για τον ΗΡΑΚΛΗ.

17:12

52': Κόρνερ για τον Ηρακλή μετά από επικίνδυνο γύρισμα του Πουρτουλίδη.

17:10

51': Καλή εκτέλεση φάουλ του Μάρκοβιτς, λίγο άουτ. Η πρώτη καλή στιγμή του Πιερικού στον αγώνα.

17:05

46': Ξεκίνησε το β' μέρος.