0
-
1
20:50

90+3': Τέλος του αγώνα.

20:49

90+2': Κόρνερ για τους γηπεδούχους. Διώχνουν οι του Παναθηναϊκού.

20:47

90': Νέα σωτήρια επέμβαση του Στιλ σε κεφαλιά του Ακίν.

20:47

90': Ευκαιρία για τον Παναθηναϊκό. Ο Κλωναρίδης φάτσα με τον Σεϊλάν, προτιμάει να δώσει στον Ντίνα, είναι όμως κακή η πάσα του και η ευκαιρία χάνεται.

20:46

89': Κίτρινη ο Ατζαγκούν.

20:44

86': Κίτρινη κάρτα ο Μπούρμπος.

20:42

85': Πέντε λεπτά ακόμα. Ο Παναθηναϊκός έχει οπισθοχωρήσει και οι Τούρκου ψάχνουν την ισοφάριση με ανορθόδοξο τρόπο.

20:35

78': Σουτ του Αγγελόπουλου, σε κόρνερ ο Σεϊλάν. Ανεκμετάλλευτο για τον Παναθηναϊκό.

20:34

76': Σωτήρια επέμβαση του Στιλ σε προσπάθεια του Περπέ.

20:32

75': Ο Γιλντίζ στη θέση του Τεκντερίμ.

20:31

74': Τραυματισμός για τον Μπούι. Στη θέση του ο Αγγελόπουλος. Μάλλον τράβηγμα ο νεαρός Ολλανδός.

20:27

70': Ευκαιρία για τον Παναθηναϊκό. Ο Ατζαγκούν βρίσκει τον Κουτρουμπή μέσα στην περιοχή, αυτός κάνει το πλασέ, αλλά ο Σεϊλάν είναι σε ετοιμότητα.

20:25

68': Καλή στιγμή για την Μπασακσεχίρ. Ο Στιλ σταματάει το σουτ του Τομ.

20:22

64': Ευκαιρία για τον Παναθηναϊκό. Ο Μπούι σουτάρει, ο Σεϊλάν αποκρούει χωρίς να μπλοκάρει, αλλά ο Δώνης από κοντά αστοχεί.

20:17

Ο Μπούρμπος έκανε μία βαθιά μπαλιά, ο Σεϊλάν κάνει παιδικό λάθος στο όριο της περιοχής του και χάνει την μπάλα μέσα από τα χέρια του και ο Ντίνας δεν έχει πρόβλημα να σκοράρει σε κενή εστία.

20:16

59': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΌ.

20:11

54: Καλό σουτ του Ουκάρ, αποκρούει με διπλή προσπάθεια ο Στιλ.

20:07

50': Ο Περπέ εκτέλεσε απευθείας φάουλ από καλή θέση, στο τείχος η μπάλα.

20:06

49': Κίτρινη στον Λαγό.

20:04

46’: Αλλαγή και για τους Τούρκους. Ο Περπέ στη θέση του Σεντούρκ.

20:03

46’: Οι Ρισβάνης, Ατζαγκούν και Μπούρμπος αντικαθιστούν Τριανταφυλλόπουλο, Σπυρόπουλο και Μπαϊράμι.

20:02

46': Ξεκίνησε το β' μέρος.

19:45

Κακό ματς μέχρι τώρα με δύο μόλις καλές φάσεις μπροστά στις δύο εστίες κι αυτές για την Μπασακσεχίρ. Το πρέσινγκ των γηπεδούχων δεν επιτρέπει στον Παναθηναϊκό να κυκλοφορήσει, ενώ είναι χαρακτηριστικό πως οι πράσινοι δεν έχουν απειλήσει καθόλου.

19:44

45': Τέλος του α' μέρους.

19:38

39': Ο Σπυρόπουλος επιχειρεί ένα μακρινό σουτ, κόβουν οι αμυντικοί.

19:33

34': Ο Αράτ στη θέση του Αϊχάν που δεν μπορεί να συνεχίσει μετά το μαρκάρισμα του Χουχούμη.

19:32

33': Κίτρινη για τον Χουχούμη.