2
-
0
23:54

Σπουδαία νίκη και εκπληκτική εμφάνιση για τον Αστέρα Τρίπολης, που κέρδισε 2-0 την Παρτιζάν ενώ θα μπορούσε να κερδίσει με περισσότερα γκολ.

23:54

90+3': Τέλος του αγώνα.

23:51

90': Τρία λεπτά οι καθυστερήσεις.

23:51

90': Κίτρινη ο Γκοϊάν.

23:50

90': Ο Μουνάφο στη θέση του Ρόλε.

23:49

89': Κίτρινη στον Ζησόπουλο.

23:49

89': Ξεκίνησαν τα όλε-όλε στις εξέδρες.

23:45

85': Πέντε λεπτά ακόμα και ο Αστέρας κρατάει εύκολα το προβάδισμα.

23:40

79': Μακρινό σουτ του Ουσέρο, πολλά μέτρα άουτ.

23:38

77': Ο Κόγιτς στη θέση του Σ. Ίλιτς.

23:35

74': Νέο καλό σουτ του Λούι, δύσκολα σε κόρνερ ο Λούκατς. Διώχνουν οι φιλοξενούμενοι.

23:34

73': Τρίτο σερί κόρνερ για τους Αρκάδες. Διώχνουν οι αμυντικοί αυτή τη φορά.

23:34

73': Κόρνερ για τον Αστέρα. Νέο κόρνερ.

23:33

73': Ο Κιτοκό στη θέση του Γιαννιώτα. Καταχειροκροτείται ο νεαρός εξτρέμ, που έκανε εξαιρετική εμφάνιση.

23:32

71': Ωραία ατομική προσπάθεια του Λούι, λίγο άουτ το διαγώνιο σουτ του.

23:30

70': Ο Μπαράλες σκοράρει με κεφαλιά ψαράκι, αλλά έχει υποδειχθεί σωστά σε θέση οφσάιντ.

23:28

67': Ο Αστέρας στην αντεπίθεση, ο Γιαννιώτας εκβιάζει ένα σουτ από δύσκολη θέση, άουτ. Μπαράλες και Μάσα περίμεναν μέσα στην περιοχή.

23:28

66': Κόρνερ για την Παρτιζάν. Διώχνει ο Ουσέρο.

23:24

63': Ο Νίνκοβιτς στη θέση του Γκρίμπιτς.

23:23

62': Κόρνερ για την Παρτιζάν με από απόκρουση του Κοσίσκι σε σουτ του Βουλίτσεβιτς. Διώνει ο Γκοϊάν.

23:22

61': Κίτρινη για τον Βουλίτσεβιτς.

23:20

59': Ο Μπαράλες στη θέση του Πάρα λόγω τραυματισμού. Αποθέωση για τον σκόρερ του 2ου γκολ.

23:20

58': Κόρνερ για την Παρτιζάν. Διώχνουν οι του Αστέρα.

23:17

11 τελικές ο Αστέρας (οι 9 στην εστία), μόλις μία η Παρτιζάν (κι αυτή εκτός εστίας)

23:16

55': Σουτ του Γιαννιώτα, σε ετοιμότητα ο Λούκατς.

23:12

Ο Λούι κάνει τη σέντρα σουτ από δεξιά και ο Πάρα στο δεύτερο δοκάρι και σχεδόν σε κενή εστία γράφει με πλασεδάκι το 2-0. Ξεγελάστηκε ο Λούκατς από την προσπάθεια του Μάσα, που δεν πρόλαβε με προβολή και ουσιαστικά έθεσε εκτός μάχης τον τερματοφύλακα.

23:11

51': ΓΚΟΛ για τον ΑΣΤΕΡΑ.

23:10

50': Κίτρινη για τον Λάζοβιτς.

23:09

49': Απειλεί εκ νέου ο Αστέρας. Ο Πάρα σουτάρει πάνω από τα δοκάρια. Έχει μπει δυνατά στο β' μέρος ο Αστέρας, που κυριαρχεί.

23:08

49': Διώχνουν με δυσκολία οι αμυντικοί την εκτέλεση του κόρνερ του Ρόλε.

23:08

48': Νέα ευκαιρία για τον Αστέρα με τον Γιανιώτα να σουτάρει, αλλά οι αμυντικοί διώχνουν σε κόρνερ.

23:06

46': Καλή στιγμή για τον Αστέρα. Σουτ του Γιαννιώτα, αποκρούει ο Λούκατς.

23:06

46’: Ο Φοφανά αντί του Αντρίγια Ζίβκοβιτς.